Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, még valami!
Mennyivel fogyaszt többet mondjuk egy 400-as bandit, mint egy 250-es?
Sziasztok!

Tavasszal kezdenék motorozni, lenne egy kérdésem:)
Pontosan milyen "adminisztratív" költségek lépnek fel mondjuk éves szinten egy 250-es gépnél? Mennyivel kerül többe ilyen szempontból egy 400-as motor?

Köszi!!!
Kösz! De amire kíváncsi voltam azt már megtudtam, annyira meg nem vagyok szaki hogy magam álljak neki szétszedni a motort mostmár tudom mi a baj, tudom hova kell menni vele,majd tavasszal kiszedetem a fojtást aztán gyia-gyia. De ezért kösz tényleg.
Playloud: Arrow rendszer! Nem tudom hogy mennyit javít rajta mert én így vettem, és az árát sem tudom!
Szia!
Ha gondolod akkor megadom egy ember tel számát aki nagy mágus TZR-ben, meg alapból a 2T-ben! Talán tud segíteni! Bár ingyé ne várj tőle semmi, nem arról híres!
Jah lehet hogy egy kicsit paranoiás módón túlzásba vittem a dolgot. Bocsi mindenkitöl hogy már 10 oldal csak velem van tele. De csak érdeklödni akartam, mert nem értettem hogy miért "gyenge" a vas. De köszi a segítséget mindenkinek, mostmár tudom amit tudni akartam, részemröl a téma lezárva.
Az igazság az hogy most 100 forintom sincs fejlesztésre,csak tudni akartam hogy mire kell figyelnem vagy mit kell barkácsolnom. ami úgyis tavassza lesz majd.
Sziasztok!

Usából hoztam egy Kawasaki Ninja 250R motort. 1 éve hajtom, 33 hp-hez képest kellemesen húz, érthetetlen hogy a Kawasaki nem importálja az eu-ba...
Régen Magyarországon volt ez tipus, Kawasaki gpx 250 néven.
Keresem azokat akik még ezt hajtják:)
figyi ha már ennyire bezsongtál inkább a yamaha Harmatinál érdeklödj talán ott van szerelö akit érdekel/ foglalkozik problémáddal(tudtommal a Harmati versenyzett valaha TZR-rel.....)
TZRrr: a sport dob vagy rendszer ami van a 25-ösödön az mennyit javított a motoron? honnan szerezted, milyen típus,mennyi volt? amúgy jól néz ki nagyon
kösz az infót chevy. de nem tudok belenézni, mert a motor otthon van én meg pár száz kilivel arréb albérletben a suli miatt de ha hazamegyek, meglesem.
160-ig lett meghajtva csak idáig, mert most vettem összel. de azon 9500-at forgott a 12000-böl 6.ban. gyorsult volna még...

Pepe. adott egy címet ahol foglalkoznak ilyenekkel (www.prop-tech.hu) de ez igazából suzuki bolt azért irtam.
kipufba néz bele a henger csatlakozásnál szoktak alkalmazni szükitést,a suzukitol mit akarsz ..
Playloud! Mennyit megy a 250es TZRed?
Kezd rosszabbodni a helyzet. Igaz a Prop-tech-el nem beszéltem még, de a yamaha szalon ezt írja:

Elképzelhető, hogy eredetileg volt a motorban fojtás, de – mivel 1991-es motorról beszélünk – mostanra biztosan kikerült belőle. A motor élettartamára tekintve, sajnos káros lehet, ha a fojtás kikerült, persze ez is csak akkor, ha valaki a maximális fordulat fölött használják a mkp-t. Célszerű a kipufogóval kezdeni az átvizsgálást, a szükebb keresztmetszetet szokták használni a fojtásra. A karburátorban a fúfókákat lehet cserélni, de ez magas üzemanyag fogyasztással jár.
Sajnos a szerelőnk a mai nap folyamán nem dolgozik, talán Ő tudna mg valami ötletet mondani

kipuff? karbi? hüha, lehet hogy nem a leggazdaságosabb...
mindegy még az esztergomi suzukival konzultálok azok mit mondanak, de idáig elég rosszul hangzik,ahhoz az állításhoz képest hogy valamelyik belpiacos motoroknál elég volt a müszerfalat lecserélni
csak a ruhám ment tönkre mert a motor alatt maradtam. de amugy semmi komoly. de sajnos ez benne van a pakliban
jah, úú de ciki. Remélem nem lett semmi bajod. Azt hittem hogy a jó fényezést csinálod meg olyanra mint amilyen a képen van
kicsit elcsusztam vele a mátrában mert valami pöcs elesett és ott felejtette az olaját az aszfalton, és vagy 5-6 csusztunk el rajta. és ezért gondoltam hogy lefestem
megcsinálod a fullos fényezést, és utánna eladod? mi értelme van?
egy zxr750 van a tervben 94 körűli
miet akarsz venni???
ha lesz időm öszerakni akkor hétvégén mennek a képek még azért kénne egyett motorozni az idén. utánna úgyis eladom a vasat. ( útolsó randi )
Jah megvagyok thx...a verdát ma fizettem ki,de még csak holnap lex hozzá szelep akkor hozzák,aztán remélem visszakapom a gépsárkányt ...non pöpec lesz a tiéd is ...a narancs az egyik kedvenc színem...feketével meg non menő majd várom a fotokat rola ha kész
majd holnap este talán okosabbak leszünk
váó kösz szépen!!!!!!