Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát sajna nem hiszem.
Amúgy most hol van a mocid?
4ig dolgoztam,meg nincs szegeden a moci,igy e nkiestem.van ams szegedi is itt rajtunk kivul?
Hi all.
Nincs valamelyik Szegedi srácnak eljönni egy körre ma? Tök jó az idő de egyedül valahogy nem a legjobb motorozni.ha van valakinek kedve szoljon :P
Hello.Nem tudom még vagy e vagy már nem de ha leszel még ma akkro ygere fel msn-re, ha nem akkor majd holnap.
Itt egy kép milyenre szeretném átalakítani a kicsikét!
en oylat lattam,h 250-est irtak le korlatozottra,de mar 400ast se lattam.amugy sztem barmelyik szervizes megcsinalja,csak ovatosan kell kerdezni.en vasarhelyen tudok egyet,aki haveromet irta le.
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
650 es 250 ként használtaho hivatalosan nézd . De ara lebbék kiváncsi lehet e ilyet csinálni ha használtan veszem ????
Aha köszi én banditra gondoltam szerintem anyira nincs nagy kül 250 400 asok közt(kinézrtre)
hallotálmár uiylen rol h valaki csinált?
mocskos jo ismerosnek kell lenni az olyan szerelonek,aki ezt at tudja vinni a muszakin es a kozteruletnel. meg a 400ast el tudom kepzelni,de egy 600-ast lehetetlen. merete sokkal nagyobb,es a rendorok se hulyek. max azt tudom elkepzelni,h rakatsz bele fojtast, es kevesbe fog menni,de jogsi akkor is korlatlan kel lhozza.
HI emerek

Tudja valaki h lehet e olyat csinálni hogy 400 as v 500 as estleg 600 as mocit 250 es papirral mármint ujjonan tudom h lehet h le van anyira folytva h kw korlátozással jo legyen de használtan lehet ilyet csinálni vayg csak ujjonan? Nem mint ha nem lenne elég nekem egy 250 söt lehet sok is de nagyon drágák ahoz képest h menyit érnek és kb egy árba vannak a nagyobakkal

elöre is köszi a válaszokat
majd megmutatom.lenyegeben ahogy mesz vasarhelyre,a toltesen lekanyarodsz jobbra ami most le va nzarva,vegig egy tok sz.r uton,majd at egy kis csatorna hidon,es az az az ut, csa ka masik vegen az egyenesben szokott lenni a verseny. a masi kmegkozelites,h be vasarhelyre,onnan lele fele. elhagyod batidat,es tole kb 1 km.re jobbra lesz az ut. fel lehet ismerni a keresztbe futo feher csikrol (start vonal) es a rengeteg fekete ufo korrol (madmaxezes ) msot ki kel lemnnem par iskolaba, de talan kettore visszaerek. mellesleg mult heten voltam tapaiba, es valsozinu meg eze na heten is megyek. en szoktam elszallitani a szgepeket javitasra.
Nem vagom melyik útrol beszélsz, javaslom majd egyszer mennyünk ki együtt mert tényleg nem vágom.Én illegálra csak a kereskedőközre járok néha de sajna ott több a kocsi mint a motor és ezért nem valami nagyon teccik.Nah, majd ha hazaértem még írok.
Most lépek, olyan 2 körül nézz fel mert leszek, vagy lehet MSN.
Hi
nekem anno meg mobil netem volt a vodafonenal.mindenhova magammal hordtam,es ahol gep volt,mar csatlakozta mis fel.szoval belattam ez rosszabb,mint az alkoholfuggoseg,ugyhogy villamgyorsan lemondtam rola. akkor mar nekem reg lejart a husegnylatkozatom. javaslom,h vagd el a kabelt,hatasos a hangja gyonyoru. sokkal jobban tetszik,mit na 600/1000-eseke. melyrol,torokhangot ad 6-12Eig ,majd szepen atvalt vinnyogosra 18E-ig. egyszeruen csodalatos!
a 47es helyett inkabb jvaslom a nagyfai utat.egyreszt azert,mert ritkan jart ut,viszonylag jo burkolattal, masreszt meg nyaranta ott sozktak lenni motoros illegalis gyorsulsi versenyek. tavaly volt hogy 50 moci kint volt,mi meg haverommal okorkodtunk a 125osokkel, mosolyt csalva az 1000-esek arcara:) akkor meg kialltam haverom 250-es ZXR-je ellen.erdekes volt,ahogy a honda lemaradt:DDD sajna azota eladta, meg en is:)
fogalmam sincs hany pacis, gyarilag 40 14E -es fordulaotn. sztem azota jelentosen csokkent. a forgalmiba nmeg ne mtudom mi va nbeleirva,majd egyszer megnezem:)

Az se rossz.Azt a netet hogy lehet visszamondani? mert ha hűségnyilatkozatos, ilyen 1-vagy 2 éves akkor ki kell fizetni a maradék hónapokat.
Amúgy akkor majd ha hazaérek megpróbálok veled MSN_en is komunikálni!
Nagyon kíváncsi vagyok a motorod hangjára, sokan mondták hogy szebb mint a Banditáé de én még nem halottam élőbe, majd meglássuk.Meg majd ha kész lessz a moci és jó idő lessz tavasszal kimehetnénk a 47-esre mert kíváncsi vagyok 100 fölött mennyit jelent az idom.
Amúgy a tiéd hány pacis?
ha vagyok, 8 es 16 kozott,mert otthon nincs netem. kialakult a fuggoseg nalam,es visszamondtam inkabb:)
Sajnos Szegeden nem, pedig nekem is az kellene mert én is akarok legalább egy fejidomot a Banditra mert így 140 felett már egy kicsit nagy a szél és a motor se gyorsul úgy ah nem fekszek be.De ha meg befekszek rendesen semmit nem látok.
Nah majd felveszlek.
Kb ha vagy MSN_en mikor vagy?
Estefele esetleg?
sorry, hotmail:)
hja,de ritkan kapcsolom be,mert altalaban elzavarnak valahova gepet szrelni. azert megadom: feca81@gotmail.com
amugy ismersz olyan embert itt szegeden,v kornyeken,aki idomokat keszit? en csak a doktornenit ismerem a plastica BT-bol.
esetleg olyat,akinek van 250-es FZR-je?
Hát gondlom.
Ha van kedved valamikor összefuthatnánk.
Amúgy van MSN-ed?
en 37-et fizettem ennek a szerelonek. ebbol 16 a vezermulanc volt,es 16 a szelepek felujitasa kulso esztergalyossal.ha jol szamolom az 32. + a fuvokak 2-ert, a maradek meg az ove volt. az enyem ahogy irtam a gerle utcaban lakik/dolgozik Redenczki Attilanak hivjak.
en ivatalosan Maroslelen lakom egy kis faluban. meinden hetvegen ott is vagyok.hetkoznap viszont Szegeden a Cserzy Mihaly utcaban, az okmanyirdoatol kb 5 percre total megeroltetem magam,mire berek dolgozni
Hát környékbelinek mondhatom magam, de csak azért járok az okmányiroda előtt szinte minden nap mert ide járok a Tápaiba suliba és mindig 7-esel megyek haza.(a motorba drága a benya és hideg is van, majd talán tavasszal járok mocival)
Az én mocimnak is sok baja volt viszonylag, bár nem olyan hogy használni se tudom.GYertyacsere mert ezzel sokat fogyaszt meg hidegbe halott a motor mert ami volt benne gyertya az nyári volt. (Bandinál ilyen is van )
Akkor olajszűrő és olaj csere ami szerintem minden motornál természetes, kormányt kelett beállítani, akkor karbitisztítás és állítás, új gumi mert amivel vettem az még a gyári volt .
Több panaszom nem lehet rá.Eddig 165-öt vittem vele hidegbe amikor egyébként se megy valami haj de nagyon, ez eléggé jó teljesítmény.Még az újhídon mikor hazahoztam csapattam vele 160-at akkor könynedén megvolt neki, de akkor meleg is volt, olyan 20 fok körül már éledezik és nagyon megy, addig sajna nem.Hát ilyen ez a japó belpiac.Nekem is amúgy jó nagyon a szerelőm, és hát olcsóbban nem hiszem hogy valaki is dolgozik.25-ezer volt a motor eddigi munkálatai és össz 5000 volt a munkadíj.Ha a te szerelőd ennél olcsóbb tényleg mond ki az.
Te amúgy merre lax?
valoban sokat volt ott mindketto,mert ott dolgozom.eszerint kornyebeli vagY?en a cserzyn lakom.
sajnos nagyo nleharcolt alapotban vettem a dragat. a draga itt most mindket ertelemben. elso 4T-s motorom volt,nem ertettem hozza. kicsereltem rajta a letezo osszes kopo alkatreszt,es meg mindig sz.r. gyertyak,olaj,levegoszuro, alapjarati fuvoka,vezermulanc. szelepek igazitasa,csereje, karbi beallitas,szinkronizalas.oktoberben vettem. dec. elejeig volt nalam talan egy hetet. megjart mar ket szerelot, de meg mindig rossz. a masodi kszerelom nagyon jonak bizonyult, a gerle utcaba nalkik. a motornak ne mvolt alapjarat,allandoan lefulladt,nem indult be. ha csumagazon 10 percig huztad neki,akokr potyogott eppenhogy alapjaraton.nem indult be a 3-as, 4-es henger. o megcsinalta ugy,h most indul,nem horog le,van alapjarata. de nagy fordulaton szaggat, le akar allni. o azt mondta,h gyertyacsere.akkor volt az uj gyertyaba 600Km, mondtam tuti nem az.most mar hiszek neki.azota mar beletettem mas hoerteku gyertyat(ketpolusut), de az se volt jo. most eredeti gyertyat,gyari hoertekut akarok belerakni. le akarom ujra cserelni az olajat,mert nem bizok az elso szerelomben,sztem nem cserelte le. ezen kivul valsozinu meg kidobom a legszurot,es ujat rakok bele,szinten gyarit,mert most ne mtudom milyen van benne. ja meg az elso teleszkopszimeringet is kikene cserelni,nem art egy festes a bal oldai idomok miatt,+ hianyzi kegy kis idom,szoval van mit csinalni.a festes elmarad,az idomot megoldom valahogy,de a gyertyak es a szimeringek nelkulozhetetlenek. a vegsebessege ne megy egetvero,koszonheto az elozo gazdajanak,es a testsulyom miatt. mint emlitetem az elozo gazdaja total gallyra vagta, alig jott el a laban, csak kokanyoltak. en emg 190 magas vagyok a 95 kilommal,szoval nem egy pehelysuly:) eddig a legtobbet 170 volt amit kihoztam.gyanitom nem is fogok tobbet kihozn ibelole,csak a totalis felujitassal, meg fogyokuraval no kedveret ne mfogynek,de a motorert,az mas
roviden ennyi. a tiednek mi a baja?
ajanlom nagyon a mostani szerelom,oclson dolgozik,es nagyon jol. csak lassan,de megeri hidd el
Jelenleg nekem is vannak kisebb bajok a mocival, de csak azért mert nem a legkönyebb alkatrésztszerezni bele, főleg hogy a szerelőm valahogy nem vágja a témát és én mondom meg neki hogy mit kell venni bele! :)
Amúgy a te mocidnak mi a baja? Mit kell még rajta alkotni?
Sokszor láttam már a mocidat az okmányiroda előtt.A Yamahát és a Cagivát is.
A yamaha nekem nagyon teccik, én is azt akartam eredetileg csak hát sajna nem találtam 25KW-s papirokkal és így meg én nem vállaltam.Kíváncsi vagyok hogy mennyivel erősebb ill. gyengébb a Banditámnál.Az én Banditám 45 lovas, de gondolom a Yamaha is akörül van.Végre az idomzat miatt biztos jobb valamivel, ugyanis az enyém vége 180-190 körül van.
Mesélj valamit arrol a gépröl, érdekel
allok elebe.amint jo lesz a kicsike, reszemrol mehet a menet.azt ne kerdezd mikorra lesz jo,remenyeim szerint az adojovairasbol meg egyszer utoljara felujitom. elvileg marcius kozepe,aprilis vege.addigra meglesz a jogsi is,szoval minden rendben lesz:)
Üdv Q!
Látom te is Szegedi vagy!!
Nagyon helyes.Ha gondolod és van kedved akkor segíthetnél a 250-es talit szervezni.Na meg tavasszal mehetnénk egy próbagurulást ketten ha van kedved! :D
Hello mindenkinek.

Szeretnék szervezni Március-Április környékére (az időjárástol függően) egy motoros találkozót 250-es motorok részére.Szeretném ha minél többen lennénk.A helyszint egyeztetni kell még de egyenlőre aki benne lenne a találkozóba az jelentkezzen nállam.
Elérhetőségem:
MSN: brolly799@hotmail.com

Várok mindenkit szeretettel.