Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy tuti megoldás lehet, csak az a gond, hogy nem látszik a szint, és már el is veszítette a funkcióját. Amúgy 5ös!
Beszarok, nem semmi lajfhekk! :)
asszem kicsit körbe kell köszörülni de majdnem passzol 😀 kínai szirszar minőség egy idő után elporlad az ablak
Csucs! Az egy 5 banis erme? :) Pont 18-as? :D
ez is egy megoldás, a műanyag ablak beszorító karika fogja meg az érmét , a háta mögött meg az O-gyűrű ami tömített eredetileg
Az ablak cserelheto. Kulonfele atmeroju ablakok kaphatok.
B-terv: ketkomponensu epoxi gyanta
Sziasztok! Van megoldás az első fékmunkahenger olajtartályának a szintmérő ablak javítására? Sajnos közepén lyukas. Valami ragasztó, vagy pillanatragasztó? Köszi.
Pékek mehetnek?
Versenymérnök felnőttképzést (4 félév) indít február 6-án a Széchenyi Egyetem és a MAMI Csapata!!!!
If it works it ain't stupid, tudom. :D
Ez én voltam 😄 . Mikor nincs időm csavart keresgélni és pont ott figyel egy gyertya akkor ez van. Zsirzópumpával nyomtam ki a dugókat. A levegő kevés volt. Meg a főfékkhenger is haldoklik. Amcsi azt mondja hogy : get the job done
2 dugattyús , boxer ! 😉
WTF? :D
A bleed nipple-n át akarta volna kompresszorral kifújni a dugattyút a jóember és pont egy M10 x 1.0-s gyertyát talált ledugózni, vagy mi a szösz? :)
😀 2 dugattyús
Gratulálok!
Ha nem leszel rest 🙂 tegyél majd fel képeket róla.
Sok balesetmentes km...
Szia! Ez így igaz, de mindettől függetlenül sok szerencsét hozzá 😉 Az öröm pedig érthető.
Múlthéten megrendeletem a z900-am :)
Tudom mindenkinek mas a kedvence. De most nagyon örülök. Első új motorom :)
Csak a ratyik tanulnak más kárán. 😂
okos ember más kárán tanul, engem még nem rázott meg sosem mert hozzá nem nyúlok
Én is hajítottam el Isolátor gyertyát nagyon messzire, mert úgy gondoltam, próbára odafogom a testhez - csak repedt volt a porcellán 😂 olyat rándult a karom, hogy a gyertyát a pipával együtt dobtam el 😁
én a kisrometnál gyerekkoromban véletlenül belenyúltam(szemeit körbeforgató) Szerintem 1 óráig zsiborgott az ujjam 😆
De legalább megtanultam mire figyeljek különösen a következőkben 😅
és így hogy rázza meg a parasztot amikor próbálgatja?
tuti nem
test nélkül szikráztatva egész nagy károkat tud okozni a gyújtás rendszerben
legalábbis papíron, mert többfelé olvastam
ez kb olyan mint a váz hegesztés az is tud kárt okozni a villamos rendszerben de eddig még semmi sem füstölt le
Sztem inkább a biztonság miatt... azt mégse lehet táblára odaírni, hogy "hülye usák, ne nyúlj bele a gyertyapipába, mer' megbasz" 😁 - ez a "mikróban ne szárits macskát" analógiájára 😁
Valakinek véletlen megcsípi valamelyik ujját a vellany, és emiatt bepereli 1000 millió dollárra a gyártót 😂 - sztem ezt akarták kivédeni.