Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó 1db. új akkumulátor Gopro HD Hero /Hero2 kamerához.
3-at rendeltem de nincs szükségem mindre ezért eladó. 2,5 óra felvételt tud.
üdv Urak!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok...tudom tapasztalat de hátha így könnyebb volt már gopro-m..az első szériás, de ugye azon beállítási lehetőségek elég limitáltak voltak.
Most adott egy gopro hero 4 black...milyen beállításokat javasoltok onboardokhoz? vagy csak simán hagyjam a default beállításokat? próbálgattam már, de még élesben, motoron nem volt fent

Előre is köszönöm!
Egyből lenne még egy kérdésem. :) 3M-es öntapadót milyen időközönként szoktátok cserélni a bukósisakon? Köszi!
Srácok, valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért kockásodik a youtube-ra feltöltött videó? Alapból az én felvételemen egy rohadt kocka sincs, de, ha felrakom elb@szódik.
Kompromisszumokkal használható azért. És persze nagy előnye, hogy ütésálló házban van. Igaz, a ház lencséje azért ront némileg a képminőségen, ki is veheted belőle, csak úgy még kevésbé áll kézre.
A gopro2 fotós tudása kevés, már egy jobb mobil is leveri simán. A 3-asnak már jobb a képe, 3+ és a 4-es már 12Mpx-es képeket tud, azok már simán levernek pár kompakt fényképezőgépet is.
De hát sajna nem igazán fotózásra van kitalálva, nem esik kézre, könnyen belelóg az ujjad a képbe, nincs LCD-je (a 4silvernek van, vagy vehetsz LCD panelt, vagy wifin a telódon látod) és igazán jó képeket egy selfiebottal, meg a wifis távirányítóval tudsz csinálni, az meg egy csomó plusz pénz. Az akkuja sem bír olyan sokat, mint egy fényképezőgépé, bár csak fotóra még sosem használtam.
SZia!

Hát én készítettem vele képeket, ha nincs más szükség megoldásnak megfelelő. De azért nem várj túl sokat, nem egy tükör reflexes gép szuper objektívvel.....Kicsit hordó torzít stb. egy komolyabb mobillal szerintem simán jobb képeket csinálsz...(persze ez csak szerintem)
Sziasztok!

Sose volt még dolgom GoProval, de most (mivel a turista fenyómat oly keveset használom) ugy gondoltam azt becserélem egy GoProra, hiszen azzal is lehet fényképet készíteni, méghozzá igen faszákat szoktak feltölteni. Érdeklődnék tulajoktól, mivel nem használtam még, lehet rendes fenyóként is használni kevés alkalommal, vagy ezt a szerepét nem a legjobban tölti be!? Egy GoPro 2 re gondoltam hogy vennék használtan! Köszi a véleményeket!
A kamera szinkronizalasara hasznalom mobil telefonhoz.
A home egy akkora sz...hogy sima masolasra is inkabb radugok egy usb kabelt.
Használható video progik vannak és már párszor felsoroltuk itt is őket.
Ingyenes a moviemaker windowsra és az iMovie Mac-re, vagy a goprostudio mindkettőre.
Fizetős, vagy torrentboltos: Adobe Premier, Sony Vegas, AVID windowsra, Adobe Premier, FinalCutPro, AVID Mac-re.
Ezeken kívül is van még ezer másik progi, de ezeket használják/használjuk a legtöbben, ezekhez van online segítség, van millió oktató (tutorial) video a youtube-on és ezeket még van, ahol oktatják is.
Felejtsétek el. Ez nagyon home kategória, egyben kép és video szerkesztő is? Nemáááá.
A képeket képszerkesztő szoftverrel, a mozgóképeket meg videoszerkesztő szoftverrel kell feldolgozni.
Tudom, a villáskulccsal is be lehet verni egy szöget a falba, de erre akkoris a kalapács való.
(az meg, hogy a sony, vagy bárki mit ajánl a kamera leírásában, az megint más tészta)
Igen én is ezért töltöttem le.
A sony kanmerákhoz tölthető és azt a kézikönyvek ajánlják.
Elég fura.
Nem ismerem ezt a programot, még a neve sem ismerős, szerintem alig használja valaki. De zenét még a moviemaker is tud alákeverni, szóval keress valami ismertebb programot, vagy próbálkozz a youtube-on ehhez találni egy tutorial videót, hátha abból megtudod.
Sziasztok :) Hogy tudok zenét rakni 1 videó alá? A vágáshoz PlayMemories Home programot használtam de nem tudom hogy lehet zenét rakni alá és időzíteni.
Eladó egy bontatlan gopro surf rögzítőszett. Ára 5000Ft.
Ez még a régebbi, nagyobb felületű, öntapadós tappancs, plusz a kiegészítői. Jó minden típusú gopro kamerához!
Mennyire? Én is próbáltam 21db körül, de elveszik a motorhang is...
Beállításokban levettem a mikrofon érzékenységét.
Contour-t használ vki? Szélzajjal gyűlik meg a bajom, pedig leszivacsoztam...
Sziasztok!

Érdekelne valakit egy kitűnő állapotban lévő rengeteg extrával ellátott MOBIUS ACTIONCAM? Minden képen látott kiegészítővel:
- Kamera 120° B lencsével
- +1 120° B lencse
- +1 90° A lencse
- 2 Tripod (csavaros) aljzat
- Vákuumos (suction cup mount) felfogatás
- Kormányra felfogatás
- Speciális kábel modellrepülőzéshez
- VÍZÁLLÓ TOK tartalék mindennel
- 2 db GOPRO ADAPTER (2 fajta)
- Imbuszkulcs a szereléséhez
- Minden lencséhez védőburkolat
- Adapter, amellyel irányítható androidos/apple termékekkel, és a megfelelő alkalmazással

Az adatlapomon, valamint YouTubeon vannak fent videók 720p-re lebutítva, re-encodeolva. (Tolmaten)

Itt vagy e-mailon érdeklődj (adatlapomon)
Nem azért adom el mert "szar", hanem GoPro-ba fektetek be.
Széles utat és írjatok!
Sziasztok,Gopro 4 silver kamerám,2 használat után eladnam.110ezer Ft.
Na igen, nem egyszerű még ez. Most úgy jártam, hogy van egy jó 4K képes kamerám, aztán 1080p-nél nem tudok jobbat kihozni belőle.
Ezt nem gondoltam végig. De legalább nem adtam érte sokat. Mert a 3+-t 95-ért vettem használtan, aztán visszavittem távirányító hibával, és javíthatatlan volt. Így levásárolhattam 135 ezret. Naná, hogy Hero 4 lett!
Ezek szinte mindegyike fizetős. :( Vagy ha tudsz torrentboltban vásárolni, akkor ingyenes.
Megnezem. Fizetos?
Winre a Vegas és a Pinnacle, macre imovie, vagy Final Cut. Mind2re van AVID és Premier. Hobbivideósok a Vegast szokták szeretni.