Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy a profilod alatt látható videók is ezzel a bizonyos aliexpresszes SJ 4000-el készültek mert azok egész évezhetőek legalábbis a kép nem rossz.
Erre gondolsz ?
Mert megmondom őszintén ezt az Sj4000-et már több márkajel alatt is láttam. Vagy legalábbis úgy emlékszem hogy láttam már már gyártónál is.

http://www.aliexpress.com/item...
kismillióan használnak sj4000-et köztük én is és innen rendeltem igaz 2014 elején akkor még valami 70 euró volt , nem rossz kamera ez alá már nem érdemes menni
Sziasztok

Lenne egy kérdésem. Mivel nagy szerviz van a motoromon így felmerült bennem a lehetőség persze csak ha marad a szerviz keretéből annyi hogy vegyek egy akció kamerát. Mivel nem kívánok mega giga HD felvételeket csinálni csak olyanokat amik nézhetők nomeg persze nincs 50-80-100 ezer forintom rá feleslegesen ezért feltaláltam az Aliexpreszre. Mivel eddig nincs rossz tapasztalatom vele (2 db GPS-t fettünk már onnan elenyésző forintért full Európa térképpen magyar menüvel és működnek rendben) azonban ilyen akció kamerát még sosem vettem de nem is igazán használtam. Van valakinek tapasztalata innen származó gépekkel vagy én leszek az első tesztelő.

http://www.aliexpress.com/w/wh...

Ezekre gondoltam még pedig ezek közül is a 10 max 15 ezres kategóriára amihez már tartozik pár rögzítő cucc is. Szerintetek teljesen hülye gondolat vagy bizonyos határokon belül életképes lehetne az ötlet ?
Köszi de már megrendeltem az sj t :)
nem értettem félre :) Semmi gond :)
Szia!

Mikor vásároltad? Mi jár hozzá?
Dobj egy e-mailt kérlek!

xpinter.gaborx@gmail.com

Köszi!

Üdv!
Félre ne értsd..nem leszólni akartam az sj-t...meg a pénztárcádban sem turkálok:)
Van egy sony as20-asom 25 rugóért az wifis.
Ha gondolod.
Néztem 230 euro nem vetekszik a 100euros árral amiért az sj t veszem :) Azért köszönöm :)
Elhiszem hogy jobb a Gopro hero 4 de szerintem az sj4000 is jó lesz 100 euroért és most nem szeretnék kiadni 300-400 eurot egy kamerára :) a sima hero hoz meg nincsenek kiegészítők szóval inkább az sj kiegészítőkkel :)
Várj egy kicsit a vásárlással, ha nagy szükséged van a wifi-re. A gopro most dobott piacra egy új belépőszintű kamerát, ami már egy kicsit komolyabb, mint a mostani sima gopro hero. Hamarosan kapható lesz nálunk is.

http://shop.gopro.com/cameras/...
Szia!Nem tudom,melyik Goprot szemelted ki...Nekem Hero4-em van,wifivel,érintőképernyővel...Láttam Sj kamera áltatl készített videót és tudom ,hogy milyet csinál az enyém...Úgy gondolom nem egy kategória a kettő...De majd az okosabbak rácáfolnak:) A kiegészítők hozzáférhetőségéről csak annyit,hogy nekem egy 200db-os kiegészítő csomagom van mellé...Remélem picit segítettem:)
Sziasztok kamera vásárlás előtt állok és két kamera éredekel az egyik a Gopro Hero a másik a SJCAM SJ4000 WiFi én inkább az Sj felé hajlok mert sok a kiegészitő hozzá és wifis de nem tudom miyen felvételt csinál stb stb ha van valakinek ilyen tipusu kamerája kérem irjon rola pár sort köszönöm
Sziasztok!
Egy ismerősöm kért meg rá hogy segítsek neki - marketingkutatás céljából - amiben a sport/sisak kamerákat vizsgálja. Akinek van ilyen kamerája az segíthetne a kérdőív kitöltésében ( kb 3 percet vesz igénybe)
Köszi!

itt a link:

https://docs.google.com/forms/...
Sziasztok!

Eredeti Eken H9 es új,fóliás sportkamera eladó!Ha valakit érdekel!
Dobozzal,tartozékokkal!Wifis!
33 ezer Ft!
Bármi kérdésed van,nyugodtan!

czako20@freemail.hu
Alapszinten a win moviemaker, ami legalább ingyenes, picit feljebb a Vegas, vagy Premier...
Szia!

Sony vegas elég jó kis szerkesztő program és viszonylag egyszerű.

Roli
Helló Mindenki!

Vettem egy SJCAM SJ4000-et, és szeretném a vele felett videókat egy kicsit megszerkeszteni. Tud valaki ajánlani valamilyen videószerkesztőt, amit magamfajta analfabéta filmesek is tudnak használni, és könnyen elérhető?

Köszönöm! :D
hello
sj 4000 kiegészítők eladóak (felfogatások, vizálló tok, kormányrögzítés, tapadokorongok stb)
Szia. Meggondoltam magam az eladást illentően :) Megmarad meg már faragtam is ( kifúrtam a házát meg hasonlók és így meg már eladni sem tudnám. )
Hello

Mikori vásárlás a Sony AS20Wifi?
Tökéletesen működik?
Doboz papirok megvan?
sziasztok
érdkelne az sj 4000 kamera. kinek milyen tapasztalata van vele?egyszerű használat, motorozás, buvárkodás, síelés, amire ki lett találva. mennyire teszi jól a dolgát ( rezgések, szélzaj)
köszönöm
Sziasztok! Megválnék Sony AS20Wifi kamerámtól. Tartozik hozzá 1 Gopro adapter és 1 Gopro Side mount. Csak egy ragasztós tappancs kell és már mehet is sisakra vagy idomra :) Néhány alkalommal használtam csak. Ár:38000 (Elérhetőség 0630négy863egy5hét)
Üdv!
Érdeklődnék, tudtok-e esetleg olyan kamerát ajánlani, ami átlag feletti minőséget tud hangban?
Esetleg valami jóféle idevonatkozó kamerateszt link?
Köszi!