Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kapd össze magad,most hogy ennek az információnak a birtokába jutottál egész más a jelened és a jövőd.
De ott laktak Csongrádon mint város 😂 de azért értékelem buzgalmad 😊
Mit mondjak 😂 annak a termék vagyunk mi 😂 😂 de következz alapanyag lesz aztán " ne mulass" szabadság liberalizáció lmbtq 🙄 😂
hát köszönöm(meghajlós) már csak azt nem tudom ez az információ engem mennyire palléroz meg 😅
ja(meghajlós) kb. mint itt 😅
És jutok valamire ??? 😂
Kék alap három oroszlán fej órairánnyal megyézően
Dalmácia
Horvátország
Erdély
Fiume
Bosznia
Szlavónia
mondanám, hogy egyet értek de akkor meg jön tésanyi azt lebasz, hogy én szítom a nyájszelemet 😅
Mert azt miből gondolod hogy nem teszem meg azt amit más is?Itt élek,itteni szabályok szerint.Ugyanazt tesszük mindketten,csak míg te a múltat siratod addig én a jövőre összpontosítok.
biztos nem(ujjával nemet mutató) Legfeljebb Csongrád-Csanád vármegyeiek 😆
Szoktam arra járni , meg nézném 😊szőleim nagy szülök Csongrádiat
kiveséztünk ugorjunk(kezeit széttáró)Következő téma Szocializmus 40 éve, kulákság, hortobágy, államosítás?recsk?
És ők mit mondanak ???? Minek érzik magukat
Levetítem kisebbre csak hogy értsd egy utca van a semmi közepén .100 lakják és te azt mondod hogy engem nem érdekel hogy 99 ember elmegy építkezni utat ,csatornát ,közvilágítást
Téged nem érdekel mert telemersz a kis kertedbe családnak és kapnak enni
Ez nem kínos egy kicsit ???????? Ahelyett mint közösség tagja te is segítenél mindenbe és aztán persze élveznéd a köz jót és 100 ember össze csapja tenyerét hogy fasza minden most már csak meg kell védeni
én pl. rendszeresen beszélek erdélyivel hargita megyéből, hosszú évek óta na nem mintha ez akkora dolog lenne. (kezeit széttáró) Évente ha találkozunk kb. háromszor és akkor megvitatjuk velük a világ nagy dolgait 😅
nem ő a szaktekintély nózi hanem akivel riportfilmet készítettek. trutyi riporter nem történész. Még az is lehet, hogy fent van a neten mintha sváby naplós produkció lenne de nem biztos. (kezeit széttáró)
nem tudok ránagyítani, így ez az információ most elsiklik fölöttem(kezeit széttáró)
szóval szabad a gazda 😄
Mindkét helyről van ismerősöm,igen.
Már mondtam,nekem így sem kell bevonulnom ha jön a muszka.Van elég pénzem így is,megteremtem,nincs rá okom hogy elmenjek
Te beszéltél már kint élővel ?????
Erdélyi esetleg ,Szlovákból valaki ??????
Tudod azért olyan a helyzet mert senki nem szereti a lopott biciklit a gazdájával szembe tolni
És bizony a bicikli senkihez nem úgy került hogy meg verekedett érte ,ami úgy sokkal egyértelműbb helyzet
biztos azi is hülyén hangzik de római és török hódoltság qrvanagy fejlődést is hozott magával(gondolkodós) persze voltak hátulütői mint mindennek is, pl. az erdőink java akkor tűnt el.(gondolkodós)
Nálunk ugyanezt csinálták dédöregapámmal,elvették mindenét,öregapám meg katonatiszt volt őt meg 56ban hátba lőtte egy komcsi rendőr,még emléktáblája is van szentesen ahol lelőtték.
Aha......érdekes meglátás......az ország nem.is számit, á dehogy.....
Ezen a nagy szabadság tényleg zürzavart okozott a fejekben.
Én már értem 😂 trutyko ................. aki sapkába alszik ??????????????? oooooooooooooo igen ö egy komoly szaktekintély
Pipi ne csináld 😂 😂 😂 😂
Hogynelenne,nem lenne lölöland,egy felfele ívelő tarsadalom amire büszke lehetnel,tobb penzed lenne,a gyerekek vegre elfelejtenek a magyart,a tuzoltosutok ott is pirosak,mazolni autokat ugyanugy kell,ide meg semmi sem kot.
Es meg be se kell vonulni ha a muszka jonne.
Csak nyereseg lenne.