Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

IS. 😂
miben? neked is szar a térded a guggolós tánchoz? 😅
Nembaj,igavononak jo vagy.
Egyet ertek,mindenben.Hihetetlen. 😆
Ja,csak ez nem azért van mert én nem tudok olvasni hanem azért mert te nem tudsz írni.nekem nem tanították a zoli nyelvet.
hát néha az írásaidhoz azért tényleg kell az enigma 😅
Ő lenne a dagadt rambó,egy személyben megmentené a lölő birodalmat
Azért nagyot nőtél a szemembe. Soha nem feltételeztem volna, hogy az életed adnád szszb, baz és hajdú megyéért 😅
Na ha odaér a muszka ott velem is találkozhatsz.(meghajlós) nagyobb ünnepséget rendezünk velük, vodkával meg meg kalinka malinkával, bár a térdeim azt már kevésbé bírják 😅. Aztán tárgyalgatunk az 1920-as határok visszaállításról szerintem simán bele mennek(meghajlós) A brazilok akik szétszaladtak lengyelbe, szlovákba meg románba azt véletlenül sem engedjük vissza 😅 Aztán végre lesz egy olyan orosz gázvezeték ami közvetlen határos velünk és kizárólag 2 fél együttműködésén fog múlni,, hogy jön e rajta gáz meg mennyiért(meghajlós)
Nar mondtam,nem nehez,csak neked nem megy.
De ilyenek is kellenek a munkaeropiacon.
Majd ha mordorba er a muszka,addig csak kuvancsisagbol kovetem az esemenyeket. 😆
Te tudsz zoliul?Minden elismerésem.
hát nagyon fasza(tapsolós) annyit látok, hogy a fenyőt sem fűrészeli el ami közismerten egy puha fa 😅
azért te egy igazi hős vagy 😅 Majd küldj képeslapot a frontról mi a helyzet 😂
nehéz ezt így kimondani de még1 dolog amiben egyetértünk(fetrengős)
elég pontosan fogalmazol én ezt tenném(meghajlós) Csak nem tudom lennék e olyan gyors, hogy meg tudjalak előzni 😂
ja pusztán jó kedélyből lődözik egymást nem a politikai vezetés miatt de hát Ők így szórakoznak 😆
na ezt rólam is elhiheted(meghajlós) Senki kedvéért nem döglök meg(puszit küldő) Rád úgy is nagyobb szükség van(meghajlós) fegyvert ugyan még csak filmekből láttál, mert a katonaságot ilyen-olyan indokkal kikerülted, viszont jó fedezéket nyújtanál a testeddel két valóban harcoló katonának a tűzvonalban 😅
mondja ezt egy több háborút is megjárt veterán 😂
ruszkiknál ezeket kommiszár elvtársnak hívják 😅
hagyuk mán, hogy mi lesz majd 2 év múlva(legyintős) Már annyi háborúval kapcsolatos nyilatkozat van ami sosem történik meg, hogy könyvet lehet belőle írni(kezeit széttáró) El sem olvasom ezeket, mert úgy sem igaz(kezeit széttáró)
én itt nem láttam se a fogó pálinkát sem a kést (kezeit széttáró)
Fordítok.

Miért maradnál harcolni? Mert megtámadtak, b+.
Ha te csak azért lelépsz hanyatt-homlok, mert O1G, akkor az téged minősít
Biztos az ukránok is úgy vannak vele, hogy Zelenszkij egy fasz, de a hazánkról van szó és Putyin az ellenség.
Bár ez inkább eleinte lehetett jellemző, most már inkább úgy lehetnek, hogy vigyék az oroszok lakta részeket, ha kell, csak legyen vége. De mivel hülye indulatos szlávok, azért ragaszkodnak. Meg már elindult a lavina, innen visszafordulni csücskös

Innen Magyarországrol nézve: felőlem vigyék fél Ukrajnát, ha attól vége lenne. Csak maradjon egy jó nagy puffer köztunk. Az se baj, ha senkiföldje. Ha Szabolcs megyét is bevennék a ruszkik, akkor már más lenne a véleményem. És tökmindegy, hogy ki is lenne a miniszterenlök, Fletó, O1G vagy a Parizerlovag Jakab.
Még úgy is fájó veszteség lenne, hogy Szabolcs kb, Mordor és teli van brazilokkal. Mellékes. Van ott nagyon sok rendes magyar is.
Remélem felfogod.
De végülis mindegy is.
Ez pl mi a faszom?
"Ha te aze merorban hanytthomlok lepsz....."
Ez milyen nyelven van?Ebből annyi a magyar hogy "ha te"
Attol hogy nem birod felfogni.....
A folyo a hibas ha beleesel es vizes leszel?