Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van fasza gumim még a csehszlovák időszakból, avval nem kell lábtartóig dönteni
Baba kékkel hasítottam dolgozni , nem jó a gép , nyestem a kanyart , azt leért a kipu ! Át kell gondolnom mert elkopik a paraszt rezó , vagy nem kell úgy dönteni mint a ZZR-t ! Szelídebben kell gépészkednem mert péksütemény /perec/ lesz a vége !
Nem dolgozol Estván ! ? Én most végeztem !
Vagy ugye baba kék, cecerkettes kék, avagy strandkorlát kék.
Igen , 84 utániak és a swalbik RAL 5007 -esek az sötétebb árnyalat a bizonyos brillant blue ! Ezek a 70-es kiadásúak még ilyen tolózár kékek voltak , az " eredeti simson " oldalon bővebben olvashatsz róla ! Ez olyan szép baba kék !
Ilyen is volt, meg sötétebb az enyém is a sötétebb már B51.
akárki akármit mond keresztapán szimója nem ilyen kék volt, kicsit sötétebb ettől
TKK 300 is jó.
Én még most is abból vágom, mert amit a boltokban árulnak az sem jobb.
Baba baba kék.
Mutatnám a simsonos napiszart ! Ma összeraktam a ketteskét a baba kék holmikkal , örülgetek , járatgatom , ráncigálom a fülét , aztán a kertben nyomok egy kört a kutyával mögöttem meg akar enni simsonostul ! Mikor járom körbe , látom cseppenik az olaj , de nem ám baloldalról ,ahol az olaj van , áááá , a gyújtás dekni alól ! Na ne már , ilyet is csak egy simson tud , ott folyik az olaj , ahol nincs is ! Szóval jobb oldalon csak a főtengely csapágy kenőcsatornájából jöhet , de álltalában ez ritka jelenség , pedig egy simson kitesz magáért ha hibalistáról van szó ! Tehát dekni , le , lendkerék le , alaplap le , szimeringház le , hoppá megint egy ütődött keze munkája ! Hááá a főtengő hézagoló lecsúszott mikor rakta fel a szimeringházat , aztán simán faszán le is húzta a csavarokat ! És a szeme szentségit , nem volt neki gyanús hogy jobb oldalon elmegy az olaj ! Lehet látni ahogy a tömítést megnyomorgatta a hézagoló lemez ! Hibát orvosoltam , így az "új" géppel verettem néhány kilómétert . A Simó fasza az idő baszott hideg !
Aztán a mai napi ekecselés , a két szar berugó tengelyből lett egy harmadik , ami nem is annyira szar ! Az egyiknek a ricnije volt szar , a másiknak a fogasíve . /tudom csak 3500Ft , de ez így sokkal de sokkal érdekesebb / Megy is bele a star ból 50-essé avanzsált frankenstein blokkba ! Már nem tudom hány darabból fog állni ez a blokk , de ha járni fog az érdekes lesz ! Csak a főtengő három szarból van összerakva ! A berugótengely két szarból , aztán a gyomortartalom is válogatott szarokból ! Ha elkészül , belerakom a baba kékbe , azt megnézzük mit bazsevál ! Addig persze még legózok vele egy keveset !
Én a magam 30 évével imádok játszani PlayStationon, de a motorozást is nagyon imádom, nem igazán tudnék dönteni a kettő között.
Feleségem egyik hobbimba se szól bele szerencsére, nem is örülnék neki!
Hamarosan születik a kislányom, de a hobbiaimat szeretném megtartani még ha kicsit hanyagolva is....
Hú... amikor még anno kölök koromban a spirálfüzet borítójából vágtuk a tömítéskészletet és még jó is lett nem volt szivárgás sehol.
Mondjuk csajból is aki 15 évesen kezdi az sem egészséges értékrendre vall... Nálunk is szerintem kb a 60%-nak simán beesne egy közepes méretű kalapács pedig ez egy jó iskola
Most lesz a hétvégén a szalagavató, lehetett venni jegyet az after partyra, kb 9. évfolyamtól felfelé mimdenki megy... Ami azért elég szomorú
Úgy várják azt a tetves szombatot mintha a világvége jönne, páran vagyunk csak akik úgy vannak vele hogy rohadtul fölösleges pénzszórás (személy szerint ezerszer többre tartom a pár fős haveri összejöveteleket pl.sütögetés)
Elkorcsosult ez a világ
Az a gáz hogy 100 fiúból 99 ilyen gyík
Csak a hülye PC xbox stb játék
Enyém lassan 18 aztán se pia se pina csak a játék
Pedig kicsinek oda volt a motorért,
Persze hogy nincs beszélgetünk !
Nagyon megváltozott ez a világ... Már én is régimódinak számítok mert az ilyen régi dögökbe vagyok belebuzulva, és más az értékrendem mint az átlagnak. 100 emberből mondjuk 10 ilyen a korosztályomban, és lehet hogy sokat mondok.
Nekem a bütykölés, a motorozás a legjobb kikapcsolódás, mégha nem is nagyon támogatnak benne (családom nem igazán szereti, a barátnőm se)
Persze azt sem vetem meg amikor elmegyünk billiárdozni, strandolni vagy sörözni a baráti társasággal de azért az mégis más...
Témyleg nem akartam beleszólni, remélem nincs harag
Eddig kitűnő tanuló volt , most ötödikbe azért vannak négyesek , de annyi tanulnivalója van hogy nekem fáj már a fejem tőle ! Azt a kevés szabadidejét amit nem tanulással tölt , azzal büntessem hogy ami a kedvence tíltsam meg ? Mire fel ? Mivel indokoljam hisz jó tanuló ! Mert kötelező motorozni ? Na akkor gyűlölné meg igazán ! A suliba ez a közös téma , és hiába meséli hogy gokartozott vagy robogózott , a kutyát nem érdekli ! Viszont az igen hogy kivel hadakozott a neten a világ másik felén ! Ez van , majd alakul , de az én hobbim miatt nem szeretném hogy bármiben is hátrányt szenvedjen akár a kedvenc játéka terén sem.
Nem akarok beleszólni hogy miként neveled a srácot, de ha hallgatsz egy ilyen sületlen hülyére mint én, akkor megpróbálod korlátozni hogy mennyit tölt a gépnél, mondjuk max 1 óra/nap vagy ilyesmi...
Rokonságban volt ilyennel probléma, ott a kissrác csak akkor használhatta a gépet amikor otthon voltak a szülei és tudták mikor kezdte el (persze volt ám hiszti rendesen, de egy idő után sokat javult)
Áá sokkal fontosabb a jelenlegi szar valami minecraft vagy mi a búbánat !
Fiadat nem tudod rávenni amikor ezeket szereled hogy segítsen neked a munkába? Így lehet jobban beleszeretne ebbe a motorozásba
Nem igazán , szerintem a zászlós hajójuk ilyen szinten megszégyenítése a saját parkolójukban , nem csalt őszinte mosolyt az arcukra pedig három havi béremet shilling formájába szívesen fogadták !
Na most borítottam szét új szerzeményem egy 50-es blokk formájában ! Valami roppant tudással rendelkező szakember ekecselte össze az tuti ! Figyeld már a szimeringeket , mindkettőt beqrta fordítva , /lehet eddig csak 51-est ekecselt / ráadásul a jobb félbe összegyűrte ! A berugótengely ricnije hibátlan volt , megörültem , de csak míg elő nem került az ív ami le van fogazódva . Erről még az ívet lemunkálva lehet hasznosítom mert van egy szar tengely kiváló eredeti ívvel . Aztán a berugó fogaskerék ráégette a perselyét a váltótengelyre , gondolom ez az olaj hiánya miatt kozmált oda !
De nézzük a pozitívumokat , a frankenstein blokkomhoz kell az olajdekni , a váltókar , a hengerszett ami szinte felújítás óta nem sokat ketyergett , Gondolom a szimeringek főleg a gyűrött tett róla hogy sokat ne kelljen berregnie ! A főtengely is hibátlan nulla lógással ! Ahogy az összes csapágy is , mind kiváló állapotú , ezért nem értem a persely hogy tudott ráégni a váltótengelyre , de olyan piszkosul hogy azt még le sem tudtam műteni , mert a tengelyt menteném ha lehet ! Ja és az alaplap is rajta volt , az is hibátlan ! Jó lego ez el van az ember fia vele ! Csak jó lenne a "szakemberek" nem ekecselnének , csak elméleti síkon !
No látod, tudsz Te dolgozni is ha akarsz, nem csak ridikül lóbálással pénzt keresni!
Ez hatalmas! ...nem ajánlottak egyből állást?