Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobb a békesség, Te jobban nősültél.
Persze ! Odamegyek hozzátok , azt pózolhatsz rajta ! Még festő is csinálhat portrét rólad , van idő bőven , eszem ágában sincs eladni ! ! /Csak anya meg ne tudja ! /
Ahelyett hogy inkább te is legoznál össze egyet !
Jól fogol kinézni a majd 2m magassággal rajta, nejem mondta jöhet fotózni...?
Aprólékokat félre tettem Neked, még feltúrom majd az 50-es blokkfelet hátha kell majd 1X!
Ja ! Postán van már a japppppppán kormány is ! Beszarás !
Már megint kezdem jól érezni magam a simó fórumon ! Hááá mááá beszarok a röhögéstől !
"felrugódjanak a szépre fényezett darabok" maradjunk a " csak " fényezett daraboknál ! Bár én megvagyok elégedve a narancsültetvénnyel , de ha festőnek füzettem volna 25e Ft -ot , és így bepróbálta volna , a nyakára hajtogatnám !
Á... van más Medve... módra markolatfűtés, valami állat!
Mekkora királyságok voltak akkortájt. Mostanra kihalt ez a fajta kreativitás.
Ja ja virított a hejdenoje!
Vigyázz, nehogy éjszaka botorkálás közben felrugódjanak a szépre fényezett darabok.
Visszatérve még a korábbi múltidézésre, mi egy időben festettük a gumik oldalán a feliratokat is. Igaz gyorsan besárgult, de akkor ez cseppet sem zavart senkit. Előkaptuk újra a fehér zománcfestéket és gyorsan felújítottuk.
Azé jók a burkolatok is! A kis sárga simson felirat dukál majd rá. Na egy N51 3sebis cecer2ttes kékben elfogadnék egyet!
Hallod ! Erre nem a dzsépéeszesztet lehet rárakni , hanem a legnagyobb kartográfiát domborzattal együtt kihajtogathatod !
A baba kék már itt keményedik a szobában !
Akkor inkább a koda 105-ről bugázott antenna!
El szoktam menni a moped rallyra nézelődni
Vannak furcsa megoldások és nagyon furcsa megoldások
De a tiéd visz mindent. Igaz erre már nem mondanám hogy furcsa.... Egy ráolvasztott 5-ös kanna az furcsa, de ez az izé már nagyon vad
Biztos jobb az aerodinamikai tényezője
Az enyém két nyolcas csavarral oldható, a rajtamaradt tartóra pedig simán lehet dzsípíeszt rakni... Mondjuk ez még akár jól is jöhet
Képet kérünk szigorúan !
Szia!

Akkor az enyém jobban néz ki, műanyag szennyvízcső hosszában kétfelé szeletelve, gázláng fölött megmelegítve, majd ráhajlítva a fék- ill. kuplungkar konzolra és a tükörtartókkal rögzítve.
Ja vagy úgy!
Csak ez a pici műszerész a sajátom , házilag ekecselt , a nagy a cégem műhelyébe áll rendelkezésre az ekecselni vágyóknak !
Hány eszterga van neked otthon?
Lenulláztam magam a korán jött karácsonnyal (új gumik, egyéb sz*rságok), így kesznyűre már nem futja, ami van azt meg inkább a rokonok karácsonyára költöm Nem vagyok egy pininfarina az biztos, de talán valami komcsi mondta anno ,,hogy a funkcionalitás a tárgyak szépítője"
Még majd finomítok a dizájnon (vagy rontok rajta ), lefújom feketével úgy már tiszta lopakodó lesz a gép
Én elhiszem hogy néha az olcsó is drága , de hát ez egyenesen merénylet a szimoncsellivel szemben ! Van azért kevés pénzért is , pl: http://robogoalkatresz.odormot... vagy esetleg bontottat pár százasért !