Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 3,50 bele fog érni a középállványba
Nekem 3.25 volt az a kellőképp kinyúlt lánccal pont elfért
Csak úgy formát akarok adni a vasnak ! Most valami endhurka van benne , bütykös /télre marad is /ezt akarom váltani valami normális méretre !
Azthiszem talán Laligátor nevű felhasználónak volt a képe, nem tagadom hogy az adta az ötletet
Még szerencse hogy nem láttátok mikkel próbálkoztam...
Egyébként miért akarsz hátulra szélesebb gummát? Jól megvan az a 2,75*16-on is, arra annyi gyártó meg minta van mint a fene (személyes preferenciám mostantól a hájDonau k43 )
Hát hogy az akkori verhetetlen sebességrekordert nemes egyszerűséggel szét borítottam a Kawasaki európai nagykereskedője parkolójában ! Volt közönségem !
Olyan is volt a közeli barátságban , zuk-kal lett behozva , és emlékszem skoda hajtókarcsapágyat kapott , amivel sok sok kilómétert gurigázott probléma mentesen !
Ez kurva nagy! Mit gondoltak ugyan?
És a csomagtartója a mai napig megvan a krauser dobozokkal együtt , a kutyának sem kell !
Nekem is volt pár, de rosszul emlékeztem mert a gs750 előtt volt egy cb400 is.
Aztán kölcsön adtam , aminek az lett a vége hogy a Vösendorfi kawasaki parkolóban csináltam a nagy generált hogy ne kelljen vámot fizetni az alkatrészekre ! A Kawasaki alkalmazottak teljes elképedése közepette !
Mai napig megvan a vezetői igazolványom. :) '84
Az az 1000 rx utódja ha jól gondolom?
Még ma is szép gép nagyon.
Azt elhiszem , azon bekönnyeztem annak idején ! De aztán megvettem 92-ben az első ZZR-t !
Bol d or volt itt nálunk is egy. Amin viszont mindenkinek leesett az álla, az egy zsír új Gpz 1000 Rx volt.
Az XS az nem volt az enyém !
nem együtt , egymás után !
Akkor én még csak álmodoztam a motorokról, meg rajzolgattam jóapám AutóMotor újságjából a kis füzetembe.
Ezek így együtt megvoltak Neked?
Jó neked ! Nekem 80 okt. 20 a smkp papír , onnantól nem kellett a körzeti megbízott elől meglógni !
Aztán lett egy 900 Bol d' Or ! Aztán rájöttem hogy nekem motor kell , így ezek után csak Kawa ! Hátul az XS 1100-assal is sokat mentem , középen a GS 500 amivel kezdtem !
Most hogy látom, kezdek úgy emlékezni, hogy valóban 3,5-es volt a hátsógumi mérete. Hiába, 30 éve volt már.
Na ne máá ! Nekem egy 78-as GS 500-as volt az első a kgst-k után ! Talán 89-ben !
Fiatal koromban inkább ezzel szeltem az utat az verhovina majd /1-es MZ után.
Régen engem sem. Motornak sem néztem, most meg a kedvenceim. Hiába változik az ember.
Meg ilyen. :)