Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Engem is érdekelne ilyen!
Szevasztok,kérdésem lenne 690 duke 3 ra kellene magura radialis kuplunghoz rövid kar létezik hozzá?
domború és egész jól látni - nyilván nem úgy mint pl a gyáriban, de én már megszoktam

egyenlőre készlethiány van.. ha lesz ismét akkor szólok hogy kell-e még
szia
És ebben látsz is valamit? Nekem kellene egy db valamilyen ami nem csak arra jó hogy átmenjen a vizsgán a motor.olyanom van. de a fakabátok ma lehúztak öt mátyással mert nem volt.
szóval ha valakinek lenne tippje melyikbe érdemes invesztálni köszönettel elfogadom.
dobj egy árajánlatot az uazosember@gmail.com-ra
projectoros lámpára gondolsz?
2db kislámpa?
kipufogó?
aksi?
mire tartod ezeket?
volt egy eladtam XD
van,csak ritka.
150es eleg eselytelen slickben, probalj alatenni 165ost!
Sziasztok fórumozók, keresek megvételre egy 17-es 5" széles KTM SMR 450 2008 supermotoba való hátsó felnit!
pedig valami hasonlót szeretnék!

Ha mégis tudnál szólj légyszíves: hoffmannotto@freemail.hu

KÖSZI
mondanám hogy tudok neked ilyet szerezni 6ezerért (párban persze) de totál készlethiány van.. másnak is ígértem már, de már mióta hitegetnek hogy lesz ha mégis szerzek írok és ha aktuális elküldöm
Ez tényleg nem rossz cucc, de valami horror aron van (5-6k/db).
Kissé nagyobb de behajtható!

http://www.mx1canada.com/acerb...
Teszkó-Ósan-biciklisbolt háromszögben.
Sziasztok

Ilyen vagy hasonló mini tükröt keresnék aki tud benne segíteni hol találok vagy hol tudok venni szóljon! kÖSZÖNÖM
üdv srácok
Ha valakit érdekelne KTM Duke2 2006 gyári alkatrészek egyben egy korrekt árért odaadnám.
emailben várom az ajánlatokat , azért ésszerü kereteken belül.
uazosember@gmail.com
ez a gép, nagyon odabasz! gratulálok, nem mindennapi verda!
sziasztok, a féktárcsa és lánckerék készítő emberrel mi van? tud valaki valamit róla? egy hónapja rendeltem tőle, nem veszi fel a telót... :(
sziasztok keresek 150-es supermoto slicket! Ha valaki tud légyszi jelezzen! Köszi!
06209960038 héjas norbert
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Cserélném 50 100 köbcentis közötti supermoto ra :)
Beférni nekem is befér az EXC-hez való emelő a SM alá - csak épp akkor se emel egy centit se rajta, ha két lábbal ráállok a karra