Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Szeretném megkérdezni,hogy mi a tapasztalatotok milyen csizmát érdemes használni SM-hez, pályázni is szeretnék benne.
Van jelentősége ha csuklós a bokája?

Üdv. B
Ez keményebb vagy puhább gumi? mennyibe kerül?
Szia. Van nekem is.
Zalaegerszeg
Merre vagy az országba?
utcára télre
Milyen célra kell? Enyémről eladó lesz...
Hello!
160/60 17-es hasznalt esgumija nincs vkinek elado?
koszi
Brembo felnik eladók
Frissen szinterezett metálkék
99% kb 150km ert futott heidenau gumikkal 110/70
140/70
Tárcsákkal együtt eladó 65000ft
Hátha érdekel valakit. 7900,- /pár, L-es méret!
Miért is éreztem azt hogy pont ilyen választ fogok rá kapni?! Utólag már én is hülye kérdésnek látom amit feltettem, bocsi. Többet nem fog eelőfordulni.
Ha ez nem egy kandivebkameras kerdes akkor szerintem kerdezd meg az osztalytarsnoidet hogy nekik melyikkel tetszenel jobban vagy esetleg tedd fel a kerdest a feszbukon vagy a tvitteren.
Sziasztok, továbbra is árválkodik nálam néhány üzemóramérő!
Sok piros
Valamiért nem akarja elküldeni a motorom képét, ezért bocsi. de a mappáim között találtok róla fotót csak még azok a képek a krossz szettel vannak.
A motorom képe valamiért lemaradt.
Szóval ehhez a motorhoz melyik szín menne jobban a kerékagyra?
Közvéleménykutatás!

Télen arra készülök hogy szétkapom a kerekeimet darabjaira hogy le eloxáltassam az agyakat.
A kérdésem a következő lenne.
A következő két képen két kerékagy látható amik olyan színre vannak lefújva amit én szeretnék az enyémre, de sajnos nem tudom egyszerűen eldönteni hogy melyik szín legyen. Nagyon tetszik a vörösmetál és az aranymetál szín is.
Ezért szeretném a segítségeteket kérni. Nektek melyik szín passzol jobban a képen látható motorhoz?

Tisztába vagyok azzal hogy nekem kell hogy tetszedjen, de mind a két szín nagyon tetszik és nem tudok dönteni a kettő között.
Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni. Vettem a motoromba /yamaha 600tt/ supermoto kerekeket. A helyzet az, hogy a hátsó kerék egy 2.5 cm-el keskenyebb, mint az eredeti. Tehát gyanítom a lánckerék és az agy között kellene hézagolni./Gondolom féktárcsa felőli oldal bonyolultabb lenne/ Erre szeretnék ötleteket. Marad a jó öreg esztergálás, vagy esetleg van más megoldás?

Köszönöm
Jól hangzik érdekelhet, tengely méret, illetve az agy szélessége érdekelne még meg pár szót irhatnál róla de facen könnyebb keress meg Boros Bence medve néven köszönöm :)
Hello!

Crf agymérete első: 18 mm , hátsó :20 mm. Nekem profi komplett szettem van eladó. ha érdekel jelezz.
Üdv Honda Xr 650r-be keresek Supermoto szettet, Honda crf agyméret meg egyezik vele?
Sziasztok !

Komplett supermoto szett eladó (CRF 450 be volt de másba is beszerelhető ) Tartalma : kerekek 3,5 ,4,25 col ,uj gumik, lánckerék ,320 féktárcsa ,radiális fékmunka,4 dugattyús fékpofa. Akit érdekel jelezzen. 140.000 ft.
Hello !
Eladó szeretett Aprilia MX 125 SM
Esetleg Yamaha Grizzly-re cserélném , természetesen ráfizetéssel .
http://www.kepesmotor.hu/april...
Köszi börni!
Meg még ami eszembe jutott, hogy a 2007-esnek külön szerelhető kuplungfedele van
Kösz börni!