Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Már a másik kerékszettből is kérdezted az első kereket...sajnos ebből sem szeretném külön eladni...
Keresek 3,5x17-es ktm ráfot vagy kereket csak hibátlan érdekel!
Csak az első kerék érdekelne eladó külön?
Elérhetőséget tudsz adni érdekelnének a kerekek!
Sziasztok! cserélném cross szettre értékegyeztetéssel supermoto szettemet! Rexfelgen felnik, talon agyak!
méret probléma miatt eladó
35 e ft
ktm behr felnik, 3,5 és 5 szélesek
Hello
Ez milyen felni?
Eladó Honda Xr 400 ban volt új gumikkal pluszban!
http://www.kepesmotor.hu/felni...
Hello!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...


itt egy ni. ez kicsit drágább de ha egy másikra ráköltöd a kötelezőket akkor ugyanennyibe lesz...


Garantálom, hogy erre 20 ft ot nem kell rákölteni.
Minden eladó!
Sm szett 3,5 és 5 coll hibátlan, slickkel szerelve, 110ezer
fék szett 4 dugattyús beringer és brembo pumpával 50ezer
tárcsa 310es egy 20asért
11.000. NEM CSAK kormányvégre rakható, full fém.
hasraestél benne mi
Pont jókor írsz! Épp ma tettem arrébb a garázsban...
1,5 éves hirdetésre írtál...
Szia nekem csak a hátsó gumi kellene az megoldható?
Ez így újévre jó volt!
király kép milyen milen epercsör értékkel készült?
viccet félretéve, szerintem ha nincs benne falloszprotektor akkor nem nevezhető full protektoros kombinak sajnos. de a jó hír az, hogy kapható utángyártott is, csak ha veszel kérdezd meg az eladót mert nem mindegy milyen méretűt veszel mert ugye nem egyformák a dákók sem. S, M, L, XL, XXL, XXXL (ilyen van nekem). a nőit azt hiszem sunaprotektornak hívják.
Bocsi, az előbb nem küldte el a képet. Tehát a kérdés az, hogy a felsoroltak alapján az én bőrruhám full protektoros vagy sem?
Üdv Srácok!

Mit neveznek full protektoros bőrruhának?

Az enyémben térd, sípcsont, könyök, alkar, vállvédő van, valamint a gerincénél van egy puhaprotis gerincvédő, illetve még a melkhasnál vannak ilyen fura kiálló részek.
A mellékelt képen meglátjátok hogy milyen kiálló részekre gondolok. A képen is a melkkasnál találhatók ezek a részek. Ezek is protektorok lennének?

Ez a ruha így full protektoros? Vagy ha nem akkor mi a full protektoros bőrruha?
Pontosabban az enduro 21" első és supermoto 17" első kereke miatt..