Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez de jó ötlet.
Van. Az olajnyomás kapcsolóra relével kötve csak akkor kapcsolódik fel a világítás, ha beröffent a motor.
De az akksi élettartamot akkor sem növeli, ha csak úgy világítunk gyújtáson. (Mondták már nekem, hogy sóher vagyok. )Meg a lelkivilágomnak jót tenne. Valami időzítő, vagy késleltető relére gondolok egyébként.
Egy héttel többet...mitől többet? Ha jó az akksi, semmi baja nem lesz attól az 5 10 másodperctől, amig inditas előtt világit a fényszóró.
Sziasztok!
Én is nagy Bandit tulajdonos lettem. Lenne is rögtön egy kérdésem. Megoldható-e a típuson, hogy a világítás csak akkor kapcsoljon fel, ha a motor beindult? Mert így hátha egy héttel többet bírna az akksija.
A válaszokat előre is köszönöm!
tökéletes...főleg ahányszor használom... :-P
A sok alkohol és a láncdohány meg az áldott testnek és szellemnek.
Biztos jót tesz a kipufogószelepeknek.....
kva jó, megtanított rá, a kis gyári piros kapcsolóval én is tudom csinálni...szépett puuukkkan... :-)
Itt- legalábbis egyelőre - nem. De akkor nem megyek felétek
Azt eladták mire beszéltem a tulajjal.
Azt botoltad amit ajanlottam vagy masik lett?
Kb 2 eve nem hallat magarol....
Szakad az eso.....
Ő motorozni még szokott, csak már fórumozni nem?
(nekem is ezt kéne csinálni, btw)
Holnap egy kanyar?
Az a gyávák fegyvere Ez az Akra olyan hogy az ember spontán ejakulál a hangjától Kurva drága és ép ésszel nem indokolható, de mégis azt mondom, minden fillért megért az ára
Ezek az Aliexpress, Wish oldalakon 11-12 ezerért kapható kinai hamisítványok, E-tanusítvány, típusbizonyítvány nélkül (mely vizsgán, hozzáértő rendőr esetén bukta).
az egyik srác árul fasza dobokat lehet józsimura meg aprókavics is vagy akár mindkettő attól függ meik matricát ragasztod rá egy 20 as új ki se volt fordítva
Tandi Gabinak az 1.4es gsxen van egy kulon kapcsolo ami elveszi a gyujtast de az anyagot nem, miket szokott rendezni az alagutakban meg a miniszoknyas lanyok mellett.....
Mondjuk az ára is durva
A banditom a PC-vel és a Bodis dobbal 120.8 LE, 127.3 Nm lett. A BMW-nél nyilván nincs nagy változás, gondolom csak az Akrapovic fojtó hatása kisebb, mint a széria dob-é.. De a hangja...az beszarás.. azóta húzgálom a gázt ha kell ha nem, leginkább egy sebességfokozattal feljebb, mint kéne :D Alagútban a legjobb!
Tegyél fel róla ide több képet (közelit is) meg adj irányárat.
hát több teszten írták az okosak hogy a régi 1200 esen plusz 10 lovat ad egy jó kipuffantó különben a BOS kipum tanusítványán is valami 8-9 lovat ír plusszba , meg persze ne felejtsük el azt se hogy az 1200 es egy visszabutított blokk a te BMW-det meg hegyezik 90-92 óta és ott nem kóricálnak a csikók össze vissza
Ha érdekel nekem van egy patent akrapovic dobom, bandit 1200-ről. Gyárival kelt el a motor, megmaradt, csak lusta vagyok meghirdetni.