Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cd-ben tudnék segiteni egy nagy marékkal ha elgurulsz Bonyhád felé!
En sokfele lancot probaltam,tokmindegy mit teszel fel,a viz oli meg sztem,lancolajzo megoldja a problemat,azzal 60-80e kmt elfut,max kozben egy elso lanckereket erdemes cserelni.
Sziasztok!

600-as Banditom van, lassan csereérett a lánc.
A dilemmám, hogy DID 530VX helyett érdemes-e megfontolnom DID 530ZVMX felrakását, vagy hiába erősebb elvileg, a gyakorlatban nem lesz annyival hosszabb életű?

DID-en kívül van még valódi alternatíva?
Lánckerékből milyet érdemes keresni? Vagy ott nincs érdemi különbség egyes gyártók, típusok közt? (Áttételen nem akarok változtatni.)
Mindegyik üzembiztos szerkezet,nemdebár?
Váltsunk BMW-re, mert így sosem lesz meg a 600 ezer.
Vagy Iphone is jöhet :D
Lakodalmas Lajos nem jo?
:-) más...
nincs valakinek elfekvőben (jó) bakelit esetleg cd lemeze? de inkább rock és heavy kategóriában... :-)
Egyszer mindent el kell kezdeni.
Gumi temaval kinyirtam a topicot.....ilyen meg nem volt.....
Anno Barum gumit felfesziteni a simo felnire az volt kemeny......ha nem volt eleg kemenyre fujva siman elforgott benne a felni kitepve a szelepet.....nem tudnam szamszerusiteni hanyszor szedtem szet ezert a schwalbet.......viszont finom kezzel defekttel is tudtal kozlekedni....cserebe legalabb csuszott mint az allat es tutira kockasra kopott,pedig mindent elkovettem,hogy ne igy legyen....
Na hallod az a régi hintőporos milyen nehéz kérdés volt,valami lengyel stomil vagy mi.
Azóta tiszta hawai dizsi van az ízesített narancsszínű kakasfejes meg egyéb gumikkal.
Sztem a power hirtelen enged el,plane ha forró,pr4-et stabilabbnak erzem,nyilvan egyen es stilusfuggo....ezert nehez ez a gumikerdes....
Bandit 400 96-os,alkatrészei eladók.Csak tel.Smst,üzenetet nem figyelem.70-3179083.
Power a király !
Nem allt szandekomban.....a roadattack2 jo gumi volt,esoben is mentem vele lapon,gyorsan kopik sajnos.......s21-el szemezek.....
Vettél már roadattack3-at ?
Nekem elég lenne most egy hazai is csak ne lenne ilyen szar idő.
Vazze Zoli,osszefutott a nyal a szamban ragondolva egy tengerparti csokifagyira....
Nem viszek en ebbe ennyi matekot,fekezek,kozben boritok,gyorsulok,ha barmi masra jutott ido mar benne hagytad a forduloban.... ï
Az elfáradás a barátunk :)
Viszont ha mindig el tudsz fordulni ugyanott, akkor endurance versenyen a helyed. Kicsit elböksz egy féktávot, vagy egy ívet, és már nem
oda érkezel, ahova kitaláltad, hogy fogsz, és bukik a következő 3 kanyar is. :)
Igen :D
Én csak arra emlékszem hogy ................ja a szotyi valahol elöl messze ott van.............néha még látom is.................majd a fagyizóban megvár.
18-20 evesen erdeket volna,de orultem ha ketten a haverral tudtunk annyit tankolni,hogy megjarjuk Balatont oda-vissza.
Palyat kb 10 perc alatt megunom,mindig uaott elfordulni nem izgat,meg el is faradok.....orszaguton,hegyekben barangolni,aztan hetente egyszer leszall a lila kod,10 percig megyek egy rendesebbet es lenyugszom. Az a helyzet,hogy mindenki,minden turan ezt a 10 percet jegyzi meg, meg evek mulva is azzal jonnek,hogy amikor itt meg ott....