Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettem, igyekszem :)
Sziasztok. van egy suzuki gsf 400 vc (1997es) banditom. ez egy belpiacos jószág ugyhogy nem egyszerű alaktrészt szerezni hozzá.
Kérdésem az lenne hogy? tudja-e valaki hogy a 600as karbi sor rámegy-e a 400as ra és persze hogy működik-e vele rendesen?
Vagy esetleg van-e valakinek ehhez a 400ashoz komplett karbi sor és/vagy benzin csap.
Benzincsappal az a baj hogy az utángyártott nem fér el. Ezért keresek abbol is OEM darabot.
Sziasztok, téves rendelés miatt szeretnék eladni egy vadonatúj hátsó fékbetétet: Brembo 07KS05SP. Megfelel:
GSF1200: 1995-2005
GSF600: összes évjárat
GSF400: összes évjárat
GSF250: összes évjárat
Új ára: 8300 Ft, link: https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/07KS05SP_fekbetet/
5.000-ért odaadom. Privát üzenetet írj kérlek mert fórumot nem, vagy ritkán olvasok.
Szia, én a K22N-t használom jó erős, és okosan jól pakolható, ha van hátsó dobozod akkor 2 személyre 4-5 napra a legszükségesebb holmikkal elégséges lehet.
Kis mérete miatt szerintem könnyebb manőverezni, de ha több napra jársz akkor inkább a nagyobb.
Sziasztok
Van-e valakinek ezzel a dobozzal kapcsolatosan tapasztalata?
https://motoralkatresz.eu/termekek/Kappa/K22N_fekete_oldaldoboz_szett_2x22l/nagykep/
néztem még ezt is:
https://www.kepesmotor.hu/motoros_taska_doboz/p1795416
üdv
szia
10w izzó van benne hazamegyek és cserélem 21w -ra
Akkor meg a birkákat kell...
szerezz birkákat,nem kell nyirni.
Masodik nyiras lett volna,majd holnap....
Ne idegelj hoogy most kell először füvet vágj, már 3x kellett a kistraktorral végigmenjek az udvaron, gondolhatod mennyire utálom a fűnyírást mióta ktm színű kistraktorunk van
Igen.
Kevesebb gepeles, tobb motorozas......
Pl most raktam fel az autora a nyari kereket,holnap funyiras,hetvegen motormosas,hogy azonnal ossze is tudjam kenni.
Valaki gurul vmerre?
Mindenki motorozik!
Na, megdöglött a fórum...
sziaztok szeretnék kérni tőletek segítséget suzuki bandit gsf 400 állandóan gyertya problémám van valamiert 20- 50 km azt nem indul, gyertya kuka .pedig hozzá való gyertyát veszek
tud valaki segiteni elöre is köszönöm
Felnyithatóban már nem preferált a Schubi? Vagy kva drágán megy? Még Shoeit néztem felnyithatóban....Kettő közül másban nem is nagyon gondolkodtam, ha eljutnék odáig.
Bár most hirtelen inkább egy friss arcpárna szett kellene a Shoei Raid -hez...nem tom hol jóáras...:-)
Minőségre nincs rá panasz. Csak nem kompatibilis a fejformámmal. Mint ahogy a Nolan sem, meg még sok más sem. Az eddigi legkényelmesebb a mostani X-lite. Utána a Lazer, de annak gyalázatos a minősége, alig egy év alatt szarrá ment. Mondjuk nem is volt drága.
Nekem Scuberth r1, nakedekre kifejezetten ajánlott, nagyon csendes, szokásos Schubi plexi, kb semmit nem takar ki, ilyet veszek legközelebb is, még mindig akadnak túltároltak belőle.
Nekem eddig a shoei régi verziója lett sikeres, kaptam anno a békához ingyé valami jobbnak mondott bukót ami nyomott pár helyen mint állat és akkor sikerült szert tennem a shoei-ra amit azóta is viselek, mintha a fejemre öntötték volna, igaz hangos, de ez rég nem zavar főleg mióta süket vagyok. Felnyithatóban egy régi Laser vált be ami balesetnél is bizonyított, a fejem alá szorult egy kocsinak miközben elütött és nem nyílt fel közbe sőt igazából semmit sem éreztem ,miután legurult rólam a kocsi a mentőt várva csak arra emlékeztem ahogy láttam, hogy hátramenetbe kapcsol a hölgy miközben nem tudom kihúzni a fejem. nem vette észre, hogy én alá szorultam és ha hátramegy akkor pont átgurul a fejemen, persze lehet, hogy a sisak bírta volna.
Ja igen, füldugót kell használni és minden bukó csendes lesz. Nehéz kényelmes, csendes, szép bukót találni.
Mégsem a Schuberth a legjob bukó ?

Shoei Neotec-et érdemes megpróbálni a annak aki nem sajnálja rá a pénzt
Nekem elég" furcsa ". fejméretem van XL-es sisak kell. Volt jó pár sisakom most Schubert S1 Pro van ! Jó régen motorozom de ennél jobb még nem volt! Vásároltam a robogómhoz városban JET nevű bukósisakot! Katasztrófa! Mikor jó pár éve sisakot szerettem volna venni az IMET-nél mondom az eladónak prémium sisakot szeretnék vásárolni mondjuk HJC! Vigyorgott kicsit majd mondata:" 3 márkában gondolkozzak: SHOI, Arai, Schubert! csak annyit tudok még mondani a sisakon ne spórolj mert egy kényelmetlen , zajos sisak egy túrán , halál!
Ezért korrektebb a C4 :) Az azonnal kényelmetlen volt, így nem vettem meg, de a C3 Pro-nak ehhez kellett kb egy óra, én meg csak félórát bóklásztam a boltban a fejemen vele :/
Van egy Schubi C3 Pro-m, SRCS Pro-val együtt. Egy pici sérülésen kívül újszerű, alig használtam, meft nem volt kényelmes. L méret, plusz egy origi gyári plexi, pinlock-al. Szumma 150e. Újonnan 300 volt.