Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mellesleg ajánlom mindenkiek az oldal nézegetését.........főleg az árakat!

Sokan meg fogotk lepődni!!!



Ja igen!
Pénteken LOUIS.....
Akinek esetleg kellene valami az irjon a cimemre (blue_devil@freemail.hu) és megbeszéljük az anyagi részét, meg hogy mi kell...............

Ezt mi ugy csináljuk, hogy a fórumunkban van egy külön ilyen topic.......
A haverok megirják mi kell, elutalják a pénzt - aki megy megveszi - és postáza........
Azért nem mindegy......

Csak pl. Saját tapasztalataim, számláim:

olajszürő
1990ft / kint 1000ft
Légszürő 9990ft / kint 3700ft
Láncspray 2800ft / kint 2000ft

Egy sima kisszerviz (olaj, olajszürő) idehaza egy szervizben 20-25000ft - amugy meg 7000-ből megvan......

A nagyszerviz utoljára 43000ft volt.......utána 13000-ből megcsináltam ugyanazokkal a cuccokkal......


Szóval igencsak van különbség!
Mellesleg tényleg jó lett szóval ütöged erősen a vállad:-))))

És a poén???

Most forditódik a Karbitisztitás és hasonló nyalánkságok a http://www.gstwin.com oldalról.....

Ott pl pont irva van, hogy egy csúvás gépet megtisztitottak de 4-5 hónap múlva megint kelett........azt kiderült hogy szétrohadóban volt a tank - igy ment a rozsda mindenhova, ahol minden mm számit.......

Röhögtem egyet, hogy mi a franc - hát ezért van szürő........
Azt ma megnéztem a felfogatást - bukócsővet gyártok - és akkor vettem észre hogy a jóédesanyát.....azt biza lesporolták........

lassan 2 éves a gép, egy csomoszor nézegettem mi mere - de 1x sem tünt fel, hogy nincs szürő benne................
Pálca!

Bocsi, de elszáltt a full vinyom.........igy minden jegyzék, cim ami nem volt cd-re mentve (pedig hetente mentek)........
Bár esküdni mertem volna hogy válaszoltam rá.............

Mellesleg fent is van a többi között!!!
Nézd meg...... eddig ezzeket sikerült megirni, vagy leforditani.......



http://blue-devil.uw.hu/gs500fan/manual.html



Itt van minden.......
Blue devil!

Írtam a címedre egy e-mailt, de nem válaszoltál. Jó lett a fordítás? "Hogyan szereljünk benzinszürőt a GS500 -ra?" Emlékszel?
Gs500!

Kösz az infót!
Hali!!

Devil: nekem fister cső van itt a link: katt ide

egyéb változtatást nem nagyon tettem, csak kicseréltem a műszerfal világítást kék ledre. Baromi jó lett, legalábbis nekem tetszik...

Mzrider: én meg Lakihegyen lakom nem messze némeditől. majd ha jó idő lesz akkor megbeszélhetünk vmit, meg egyáltalán bárki gs500-as vagy bármilyen 500-as
Milyen jól szólna két finster egymás mellet
Bigmen milyen céged van? az enyém stanc
írjal egy e-mail cimet.
Semmi fix, csak érdeklődés.........de ha kedvező akkor esetleg egy új AKMT póló a tagoknak.......egy IGAZI egysége póló.....

Fekete pólóra, sárga betűzés - csak egy példa......és vagy 50db
Devil !

Most kiszállok az éterből holnap megnézem a lapot , visszatérek.

Mindenkinek kívánok jóéjszakát

Csááá !
bigmen.
Hai !!

Ez több dologtól is függ ,nem pl. a poló anyaga a grafika a szinösszeállitás 1 vagy többszinű ,tehát van egy pár apróság,de nem a csillagos ég.
Van egyébként hivatalo árlista is majd felteszem de most sajna nincs kéznél.
Miről lenne szó ??
Üdv
hu jó hogy ki tudsz menni ott sokkal olcsóbb minden
Nagyon szívesen! Hisz ez az alap egy normális embernél:-)


És mennyi a szitanyomás????? Cakk-pakk........vagyis pólóval együtt.....
Ez egy ORION doboz......még az APRILIÁMRÓL való...35-40L-es
3.-án megyek ki a bécsi LOUIS GIGASTORE-ba ahol veszek még 2 louisos dobozt (kb 40euró/db)
Szia Devil !

Köszönöm megtisztelő válaszodat,megpróbálok igazodni hozzá !

Egyébként az embléma és a poló is szitanyomással készül.

Ha esetleg valakit érdekel ilyen jellegű dolog akkor jelentkezzen, egyéni elképzelés alapján is készitünk cuccot ( szinte bármit),készülőben van a homlap is.

Mégegyszer köszi .

Szia. Bigmen.

Üdv minden tavaszváró motorosnak.
blue: a doboz milyen a motorodon?
Megnéztem és megállapítottam hogy nehézkes lenne..........

akkor kaptam volna hülyét ha megveszem (kb 25 rugó egy gumi) és utána derül ki hogy be se fér:-)
www.ebay.de

itt licitáltam és végül ha jól emlékszem valami 50 euróért vettem lámpástul.....


a plexi: http://www.vatera.hu Ez egy Z1000-res túraplexi
tükör: 20euro/db http://www.louis.de
tudom én kérdeztem az elején csak kiváncsi lettem volna hogy valaki kipróbálta e de akor alá se fér
Blue,

a fejidom honnan van ?
Nem...Be sem férne a 140-es gumi, mert bal oldalt ott a láncvédő, jobb oldalt meg a hátsó fék tartó rudja.
De sok helyen olvasni - itt is az elején, hogy a szélesebb gumi már sokkal jobban riszáltatja a motor, hisz azért nem is az van rajta.........

Nem mondom, nekem is nagyon tetszik a széles gumi (180) de ez nem az a motor és nem azok a futóművek
ja meg szélesebb gumit nem próbáltál meg még a gs alá rakni hátra?
sztem is kisebb az ER5 és nekem a formája nem tetszik anyira mint a gs-é meghát szuzuki párti vagyok
EVIL...

Ja ja... köszi az ajánlatot, de csak átmegyünk rajta, egy kis megállóval a kastélynál.....

A moci?
Na ná hgy jó választás:-))))




Na de hogy ne beszéljek haza.....talán az ER5 még olcsóbb is - bár sokak szerint (én nem nyilatkozom) de a Gs sportosabb, nagyobb.......

Kipróbáltam már mind a ketőtt, de nekem specc az ER kicsi.....mármint túl közel van a kormány és nekem az kényelmetlen.
BIGMEN!


Persze - értem! A következő lépcső nekem is a Bandit lesz (bár nekem a régi verzió jobban tetszik külsőleg!!! Főleg a fejidoma) .....utána meg egy Fazert szeretnék.....de az nem holnap lesz:-(

A összegyüjtés? Ha gondolod nagyon szívesen segitek is idén már 3 éves az AKMT, szóval van tapasztalatom jó is és rossz is elég....... De inkbb azt ajánlanám hogy akkor az új motorodra építs, hisz akkor megvan az a dolog ami egy weboldal, csapat ,stb.- hez adja a lendületet - vagys azt hogy nem úgy jársz mint a legtöbben.....hogy megcsinálják és kész..........utána nem történik semmi.......sem a csapatba, sem a weboldalon.
És ugye a weboldal az első amit a leendő biker megtalál - és abból alakitja ki az első véleményét.

Nekem az első évben iszonyatos volt.......nem is voltunk sokan......majd mikor eljutottam egy olyan szintre (amugy vegyész vagyok, sehol ne tanultam a számítástechnikát) hogy egy jó (jobb) oldal lett rögötn jöttek az emberek......ma pedig ha benézel a taglistába látthatod mennyien szoktunk gurulni....

REPIanyag???
Te meg erre kukkants:-) Én ilyeneket szerkesztek, gyártok, vagy gyártatok:
http://blue-devil.uw.hu/rendeles/rendeles.html
pl:
hellrégóta nézem az oldalad jó lett az átalakítás tetszik grat amugy én is azért veszek gs-tmert jó megbíuzható és most erre van pénzem de később ha tudom kicserélem nagyobbra, amugy néztem a tura terveiteket és fogtok menni Vajára. ott lakok a környéken nem mesze vagy 20-kmre ha kell valami segítség akkor szolj vagy kérdezz bármit!