Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt egyelőre hétágra süt
Nem igazán barátságos a mai időjárás, a napot nem is látni. Remélem nem fog esni...
Ez GS betegség. A kormány végsulynál szinte mindegyiken rozsdás kicsit...
Kosznom a sisakkal kapcsolatos otleteket, de asszem megvarom a tavaszi akciokat.
Amugy igazak a Suzukirol olvasattak, hogy itt-ott rozsdasodik. A kormanysuly es a markolat kozott ott a rozsda, nem beszelve, hogy a bal oldal ferde es kezzel le tudom tekerni.
Szeretek vigyázni a dolgaimra az autóm sem bírom elviselni ha koszos kívül vagy belül
Ha olyan szép állapotban akarom tartani mint ahogy van, akkor alaposnak kell lennem :)
Bezony... 16 fokot jósolnak. Csak nehogy az legyen mint a múltkor, hogy a dunántúlon volt 22 is, felénk meg egész héten esett...
Igencsak alapos vagy!
Én ennyire azért nem szedném szét, sőt ha holnap is kitart a napsütés akkor kerülök egyet a GS-el.
Mert amit a lánc olajat rá csapott a kérekre és egyéb helyekre azt mind le pucoltam szépen mindenhol
Miért vetted ki a hátsó kereket?
Várd meg az AMTS-t, csomó akció van sisakra. 7xe helyett 50e-ért vettem én is Caberget, de volt olcsóbb is.
Én ezt tudom ajánlani, meg vagyok vele elégedve... Grazban Louisban vettem akciósan 200 euró volt..
Na, ez nagyon jó információ, így már el tudok indulni...
Köszönöm!
Nekem n87 van. Írta is hogy szemüveg előkészítés...
Nagyon kényelmes és megbízható sisak És szép is.. Bár kicsit zajos, de van füldugóm, azzal teljesen jó
A sisakból kérdés mi a megfizethető neked.
Nolannak vannak előre kialakított szemüvegkeret miatt kikönnyített bélése.Eyewear Adaptive tipusok N86-87-es.
A felnyithatósok nehezebb nagyobb küblivel és nulla arcpárna megtámasztással,olcsóbbak szar mechanikával és mégnagyobb sujjal.
Igen, biztosan, viszont a mai szemüvegárakat nézve nem annyira szeretnék a motorozáshoz külön szemüveget. Pláne, hogy kéne olvasáshoz külön, meg általában egy normál keret.
A sisak már érdekesebb lenne, ha megfizethető árban van.
Vannak megfelelően kialakított sisakok és szemüveg keretek is.
Nem is a fel-levétel a rossz, de az is, hanem az, hogy a szemüveg nyele feszül a sisakban, legalábbis azokban, amit eddig próbáltam. A Römer nyitott viszont még elviselhető. Egy biztos, hogy ebben a sisakban 100-nál jobban nem tudok menni, mert leemeli a sisakot a fejemről.
Vagy át kell alakíttatnom a sisakot egy vékony csíkban a párnázást, mert féltem a szemüvegem.
Basszus tényleg
Ezért volt ilyen nehéz betolni a garázsba
Ha szemüveges vagy (mint én is), akkor a felhajtható állrészű sisakokkal jól jársz, azokat könnyű le/felvenni szemüvegben is. Én egy zárt Kappát váltottam le egy Caberg Duke-ra tavasszal. Cserébe az utóbbi viszont sokkal hangosabb, nagyobb a szélzaj (de még mindig nem annyira, mint egy nyitott sisakban).
Én is fordultam egy 25 km-es kört csak kíváncsiságból. Azt már látom, hogy a robogós sisak ide nem jó, de mert szemüveges vagyok, a teljesen zárt sisaktól ódzkodom, megnyomorítja és tönkreteszi a keretet. Majd meglátom tavasszal.
A hétvégén én is lemosom és elteszem a motort, hacsak nem lesz jó idő.
Amúgy tényleg barátságos jármű, a Hornethez képest mindenképpen.
Ba+, elhagytad a hátsó kerekedet!
Idén sajnos ennyi volt
Csilli villire lemosva elment a téli álomba....
3 órán keresztül suvickoltam minden apró porcikáját úgyhogy most kifogástalan
Akkor vissza kettő ablaktörlő és go
fostos...
Hát itt nem lett volna betartva... :D