Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony jól van felszerelve.Bár pontosítok:a topcase 8literrel nagyobb De be is fejezem,mert mindjárt jön KnábPisti és leba.z,hogy nem a telemetriáról írok!Povázsai
Szevasz Csecse!
Cáfolok!
Amint a képeken látod teljesen más a fényvisszaverő macskaszem formálya, helye az oldalsó és a középső dobozon. A középső ráadásul 6 l-el nagyobb is mint az oldalsók. Felrakás szempontjából és a formát tekintve viszont teljesen csereszabatosak!
Szai István!
Nagyon szépek az újdobozaid , de az oldalsó dobozok nem középre valók!
Nekem úgy tűnik, de cáfolj meg ha nem így van!
Üdv Árpibácsi!
Nekem sjanos autós családlátogatás van betervezve erre a hétvégére.
Remélem nektek szép és jó időtök lesz!
Széles utat!
Üdv Egynégyesek!
Ha valaki az M1-M7 irányból jön szívesen elé megyek és áthozom a városon, ha igényli. Találkozási pont 9 órakor az AGIP M1-M7 Budaörs, üzemanyag kútnál.
Innét átmennénk az M3 kivezetőn lévő SHELL kúthoz és 10 órakor indulnánk tovább Kemencére.
Tehát ezek a találkozási pontok lennének! Észrevétel?
Aki érinteni akarja ezen találkozási pontokat az küldjön egy sms-t legkésőbb 20.-án 12 óráig! A számom 06 30 922-0689.
Az évadnyitást én már elkövettem, sőt hétvégén tervezem hogy elmegyek erre a tihanyi útra:

http://www.motorozz.hu/main.pl...

Reméljü
k az idő is jó lesz.
OK Tuci!
Akkor várjuk a jó időt, meg Téged is!
Szia ! ha jó idő lesz akkor,lehet hogy egyik nap eljövök !
Szevasz Tuci!
Mi van veled? Remélem találkozunk Kemencén!
Nehogy kihagyd a motorszentelést, na meg a többit...
Szép !
Üdv Egynégyesek!
Én már felkészültem az évadnyitó találkozóra és túrázásra!
És Ti?
OK Árpibácsi!
Persze, gyere nyugodtan amikor tudsz. Szeretettel várunk!
Tetszik az útvonal. Ottalvós bulira nem tudok menni mert szinte minden hétvégén meló van, de a délutáni menetre beneveznék.
Szevasz Csecse!
Ejnye, bejnye mi ez a határozatlanság? Tavaly Tokajban sem igazán számított milyen időjárás volt. Pedig nagyon szar volt az egyszer már biztos.
Szerintem foglald le a szállást aztán ha esik, akkor esik. Na bumm. Úgyis régen találkoztunk már, veled is na meg a Tucival is! Szóval gyere, gyertek!
Kell az a néhány GSX-es közösségi nap!

A mostani kiruccanásomnál Kemencére, nem volt különösebben vészes a hőmérséklet. Csak egy kicsit merev lettem 4 óra motorozás után mikor leszálltam a vasról a garázs előtt!
Sziasztok! Szia István!
Nekem nagyon tetszik az útvonal és programok is!
Engem már csak az ídőjárás izgat, hogy milyen is lesz?
Majd nagyon figyelem, hogy mit ígérnek a jósok! Gondolom a kiruccanásod nem volt gatyarohasztó meleg? Meg az útszélét szegélyező hó nem adott okot a melegérzethez! Na majd meglátjuk mi lesz!
Itt is legyen fent a túraútvonal.

2009. március 21.-ei túra útvonala:

Indulás ebéd után, 13 órakor.
- Kemence – Bernecebaráti – 2-es út – Hont – Nagyoroszi – Borsosberény – Bánk.
Táv 33 km. Érkezés Bánkra 13:35-kor, továbbindulás 14 órakor.
Itt megállunk a Bánki tónál, némi nézelődés, lazítás.

- Bánk – Rétság – Szendehely – Katalinpuszta – Verőce – Kismaros – Nagymaros – Zebegény.
Táv 42 km. Érkezés Zebegénybe 14:45-kor, továbbindulás 16 órakor.
Itt megtekintjük a zebegényi kilátót (Trianon emlékmű) ahonnét gyönyörű panoráma nyílik a Duna kanyarra. Aztán a helyi kocsmába (kedvenc helyem, sokat járok oda) megiszunk egy üdítőt, vagy kávét, vagy ki mit akar.

- Zebegény – Szob – Ipolydamásd – Letkés – Ipolytölgyes – Vámosmikola – Kemence. Táv 35 km. Visszaérkezés Kemencébe a panzióhoz 16:45-re.

Nem szeretnék szombatra túl nagy túrát csinálni, mivel sokan már az ide úttal is ott lesznek a 250 kilóméternél. Inkább egy amolyan kényelmes közös gurulásra gondoltam minden rohanás nélkül. Elvileg még lenn egy óránk 18 óráig amit ki lehetne használni, mert utána már sötét is van meg hideg is. Esetleg fel lehetne menni Királyrétre, bár az útminőség igen gyalázatos arrafelé. De ezt beszéljük meg, vagy lehet más ötlet is, csak ha lehet az ne Donovaly legyen!

2009. március 22.-i túra útvonala:

Vasárnapi indulást meg kellene beszélni, hogy mikor legyen. Szerintem ha nagy lesz a dínom-dánom szombat este (éjjel) akkor célszerű lenne megvárni az ebédet a panzióban és utána elindulni hazafelé egy olyan útvonalon amin még egy darabig együtt tudunk haladni aztán szétválunk és ki, ki megy a maga útján.
Kemencéről a kiindulást mindenképpen a „titkos” erdei úton gondoltam, Diósjenő irányában, esetleg megnézhetjük az onnan egy ugrásra lévő Nógrádi várat. Ezt is beszéljük meg.
Most, hogy 270 km-en keresztül hallgathattam a kipufogóm hangját, hát mit mondjak, ÁLLAT, KIRÁLY, CSÁSZÁR! Aki nem hiszi járjon utána… Vagy jöjjön Kemencére!
Nem akarok itt belső viszályt szítani, de a négy az egybe rendszer hangjánál nincs szebb!
Üdv Egynégyesek!
Ma 268 km-t teljesítettem, azzal együtt, hogy Vácon vettem észre melegedés közben, hogy se papírok, se pénz nincs nálam. Szóval irány vissza a garázshoz a cuccokért, aztán újra indulás Kemencére.
Az időjárás végig jó volt, igaz a gatya nem rohadt rám a melegtől. Viszont azt tudomásul kellett vennem, hogy a Börzsöny az más világ! Az utak mellett mindenhol 30-40 cm-es hó, és hőmérséklet is épp, hogy fagypont fölött volt. Mivel a hó olvadt, iszonyú latyak volt minden felé Kemencén. Volt olyan út a faluban aminél elgondolkodtam, nem megyek tovább. Na azért odaértem a fogadóhoz. Igaz a motorom úgy néz ki mintha lehányták volna.
Beszéltem az illetékessel. Előszeretettel várnak minket. Még van 7 üres szobájuk. 2-4 ágyasak. Szóval hely van bőven. Én kb. 20 fővel számolok és így több olyan helység is van ahol este le tudunk ülni közösen. Ráadásul 21.-én este nosztalgia diszkó lesz a panzióban, szóval nem kell kihangosításról meg zenéről gondoskodni. A facérok még csajozhatnak is!
Én már foglaltam szállást magamnak. Aki akar jönni mielőbb tegyen hasonló lépést mert a helyek korlátozottak!
Szobafoglalás és információ: 06 27 365-127, 06 30 650-4112
A közös túra útvonalát néhány napon belül kidolgozom és közkincsé teszem.
Na akkor csapjunk a lecsóba Egynégyesek!
Üdv Egynégyesek!
Vasárnap jóóóó idő lesz! Megyek Kemencére lepontosítani a panziót a 21.-22.-i találkozóra. Jön valaki?
Okés :D
Az undertray még megvan, aki esetleg optikai tuningot szeretne tavaszra annak eladó a cucc :-)
Na, ja. Tényleg volt Banditom és imádtam is nagyon! Azért jobb nem volt a GSX-nél, de nagyon jóóóó volt! Szóval egyezzünk ki egy döntetlenben.
Hacsak így nem.
Azt is meg kell nézni, hogy milyen karbit rakott rá! Nem volt buta, csak a dob gagyi!
Ha lenne sok felesleges időm (meg pénzem ) biztos elkövetnék pár optikai tuningot a gépen, de az injektort, a hajtást, futóművet eszembe nem jutna piszkálni.