Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Egynégyesek!
Ime néhány kép a hétvégi túráról, a balettintézeti tagoknak.
Végig gyönyörű idő volt és nagyon jó hangulat!
Megérkezés Kemencére.
Sajnálom Árpibácsi...

A B közép azért ott lesz Kemencén!
Sajnos dolgozunk vasárnap, kb 3-4 között végzünk, utána már nem indulok el, ez a menet most nem jön össze. Jó időt, jó szórakozást nektek!
Üdv.
Semmi vész Csecse! Az Atya így rendezte le az időjárást! Most esik a hó, aztán szombat vasárnap szép száraz idő lesz!
Várunk szombaton!
Szia István!
Most éppen Siofokon vagyok délután 17 óra és szakad hó!
De remélem nem tart örökké és elmúlik az ídőjárás fintora!
Szombaton minden kiderül!
Csecse!
Nem lesz hó!
Nyomulás lesz!
Sziasztok! Szia Tangerine!
Hát olvasva a magasröptű beszédet, teljesen meggyőző volt, és tényleg nem vagyunk balett társulat, mert mi motorosok lennénk vagy mi! Szóval én szombaton jövök haza és utánna kelek útra! Csak ez az indulás még nem tudom mikor lesz? Így inkább javaslom, hogy ott találkozzunk Kemencén! Akkor az ídőjárás csak annyiban fog kersztbe tenni ha hó esik akkor nem megyek, de ha nem akkor igen! Ez jó szöveg volt!
Csecse, Te jössz? Mert mi mehetnénk akár együtt, a 6-oson felfelé. Nem tudom Tuci jön-e Szexuárdról.
Csak, hogy itt is lássátok, hogyan kell egy előre betervezett túrához hozzáállni!

„Szevasztok Barátaim!

Tavaly is áprilisban volt a találkozó Tokajban és eléggé ramaty időben. Azonban a „B közép” így is ott volt,sőt az akkori emlékek - pl: hajszárító – ma már siker sztorinak számítanak!Miért félünk annyira az időjárástól?Elvégre egy motoros csapat tagjai vagyunk és nem egy balett társulaté!Amúgy érdemes megnézni a legfrissebb előrejelzéseket,mert hónak nyoma sincs!
A szállást valóban lemondhatjuk,de nevünk hallatán legközelebb is öröm lesz a szívükben? Vagy jobb lenne,ha úgy emlegetnének minket, hogy nem is gondolták rólunk,hogy motorral nekivágunk márciusban!? Hozzám nagyon kedvesen álltak telefonon keresztül és megígérték, hogy a motorosok miatt bőségesebb kaja választékkal készülnek. Steve elintézte a zenét is! Kedves Tangerine! Mi lesz a fotóimmal? A dobozokat tanácsodra lecsavaroztam, hol marad a szakvéleményed? Kedves Béla! Te visszajeleztél, hogy valószínűleg nem egyedül jössz! Most mit mondjak a feleségemnek? Kedves Mindnyájan! Mi lesz az előkészített vegyszereimmel? Száradjon rám?! A kisördög a ringben legjobban a reményt utálja, mert akárhányszor kiüti azt, mégis néhány mp múlva újra harcra készen látja. Fel a fejjel amíg van! A közbenjárást nem adtam fel, de ha legalább egy mondattal segítenétek ebben, azt megköszönném! Na, elég volt „magasröptű” gondolataimból, de ennyi rákészülés után kinek lesz jókedve szombaton este otthon kuksolva? A jó pásztor elől megy /Kemencére is/, Ti meg gyertek már utánam ne gatyázzatok!

Őszinte Szeretettel: Atya”
Én is így vagyok vele, inkább a mocit sajnálom az esőben. Vagy pl. a hóban megtartani biztosan nem lehet.
A hideget bírom, bár 5-6 fok alatt már erősen párásodik a bukó.
Végülis az esőt is bírom nyáron, de együtt a kettőt (hideg+eső) nem szeretem.

Szerintem péntekig aludjunk rá, és akkor döntsünk.
Szeva Csecse!
Újabb információk a túráról, a GSX-es honlapon!
Szia Steve!
Na azért örömmel olvastam, hogy Te is elönyben részesíted a szépídőt! Ráadásul én nagyon sajnálom a vasat ha hóban vagy essőben kell neki menni-e! Biztosan nem esik neki jól! Hát a hétvégi előrejelzés nem kecsektet szépídővel!
Ezért csak úgy megkérdezem, hogy nem tehetnénk egy kicsit hátrébb ezt az ídőpontott? Ki mit szól hozzá?
Itt van két kép a vasárnapi gurulásról. Látható, hogy messze még a fagyhalál! Szerintem valami ilyesmire kell készülni a hétvégén is!
Szevasz Csecse!
69 motor volt a tegnapi rendezvényen és ha jól emlékszek 92 fő! Én is vittem páromat. Szóval vagyunk még néhányan akiknek nem az időjárás a fontos!
Azért ne gondold, hogy én csak szar időben szeretek motorozni én is szeretnék már napsütésben, kellemes melegben gurulni!
Hétvégére amúgy elszórtan havazást mondanak…
Szia István!
Megemelem a kalapom amit Te művelsz az már kicsit már túlzás! De ha Neked is így jó? Én azért jobban szeretem a tíszta ídőt és száraz utat! De lesz még ilyen is!
Na majd a jövöhét végén meglátjuk!
Üdv Csecse!
Rossz idő? Nem mondod.
Én ma a Nemzeti Érzelmű Motorosok ünnepi demonstrációján vettem részt. Naná hogy motorral! Naná hogy szarrá áztam és csonttá fagytam.
De legalább motoroztam. Az időjárást leszámítva minden jóóóó volt!
Akkor most Te jössz!
Szia István!
Sajnos még nem tudtam gurulni , mert családi progi volt, majd vasárnap! Csak holnapra rossz ídőt igérnek, majd meglátjuk! De abban biztos lehetsz , hogy megyek még a héten motorral!
Szevasz Csecse!
Ma például isteni motoros idő volt! Mentem is gyorsan 400 km-t! Autóval.
Remélem Te szerencsésebb voltál és jól kigyúrtad magad. Már csak 7 nap és gurulhatunk együ!
Sziasztok!
A hétévégére jobb ídőt igérnek így van esélye a haladásnak az úton! Kicsit melegíteni kell a régi tudást, mert egész télen rá sem ültem és hát a jövő hétvégén találkozó, nem lehetek béna! Na megyek is gyúrni!
Hehe, én is pont ugyanígy vagyok vele.
Köszike, hogy szoltál mert terveztem, hogy kinézek de vaciláltam! Akkor ez most meggyőzőtt! Inkább tankolok a pénzből és írány az országút!
Motorkiállítás nagyon szar volt! Akig van kiállító. Se Kawa, se BMW, se topless csajok.
Aki még nem volt ne is menjen.
Szeva Csecse!
Örülök, hogy rendben a Nagyvas, na meg hogy a szállás is megvan!
Kezd összeállni a csapat!
Sziasztok!
Nagyon szép időnk van és főleg azért szép mert tegnap megkapta a vas a hosszábítást! Magyarul, ismét forgalomba léphet a drága! Műszakivizsga ügyintézéssel 14 rugó!
De szóvátették az első kerekemet, hogy kicsit kopott. Na mentém és rögtön ebben is intézkedtem . Most már az is rendben, nem teljesen újat de 80%-os!
Szóval ha az ídőjárás is úgy gondolja én megyek, ja és foglaltam szállást is 2800Ft/fő 1 éj!
Szélesutat és kágyúmentest!
Hmmm... Én 42 meg 48 literre emlékszek, de majd megnézem.
A telemetria meg ezen a fórumon nem kötelező tananyag!