Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt neked Banditod, tudod miért jobb
Hi!
Nem tudom miért jó egy injektoros motorra karburátort rakni. Gondolom unalomból. Amúgy meg valami iszonyúan szar hangja van a verdának. Szóval kár volt érte.
Ez a bácsi karburátort rakott a motorra, meg elkövetett még pár érdekes átalakítást:

http://www.youtube.com/watch?v...
Engem érdekelne! Váltsunk mailt-hogy meg tudjuk beszélni! djdjd@freemail.hu
Van egy GSX1400-hoz való undertray eladó. Teljesen új, olyan mint a képen csak fekete színben. Ára 100 Euro. Annyiért vettem én is, de nem került fel a motorra. Ha érdekel valakit, akkor dobjon egy mailt:
kenray kukac partybox pont hu címre
Budapesten, Székesfehérváron, Veszprémben, Ajkán, Keszthelyen megoldható a személyes átvétel.
Ja, és ami még fontos. Most már fel tudom rakni a jobb oldali túradobozomat is! Idén sokat lesznek a verdán ezek a bőröndök.
Egyet kell hogy értsek veled!
Steve!Ez a Cső enyhén jobban néz ki,mint a 12-es fúróval megalázott ágyúcső! Jó csere,gratula! Povázsai
Üdv Csecse!
Reméltem is hogy ott leszel! Írd be szépen a naptáradba március 21.-22. Kemence!
Szeva Árpibácsi!
Mint a jobb kipufogókhoz ehez is jár kivehető hangtompító. Hangtompítóval is nagyon kellemes mély morgós hangja van, de egyáltalán nem hangos. Én azért biztos ami biztos kivettem a hangtompítót. Na így már pont úgy szól mint a durvább sportmotorok, csak mélyebben! A motorfék hangja pedig külön extra csemege! Persze ezt igazából hallani kell!
Csecse, nézz be a honlapra!
Sziasztok!
Engem is érdekelne a kemencei motorozás! Időpont?
Szállást előrre kell majd foglalni gondolom!
Akkor majd figyelem a fejleményeket.
Jól néz ki. Mennyire hangos?
Meghallgatjuk!
Hi!
Pénteken felugrott a Martin dob a verdámra. Meglepően profi darab, igényes kidolgozás, minden alkatrésze mérethelyes, tökéletesen passzol. Felszerelés közben olyan érzésem volt mintha csak egy gyári alkatrészt raknék a helyére.
Ma pedig ki is próbáltam! Minden várakozásomat felülmúlóan gyönyörű a hangja! Totálisan mély és nagyon kemény, teljes mértékben visszaadja az 1400-as blokk minden brutalitását! Mindenkinek bátran ajánlom!
Élőben meghallgatható, márciusban Kemencén!
Üdv Egynégyesek!
A kemencei találkozón, ha minden jól megy motorszentelés is lesz Béla szervezésében! Szerintem ránk fér egy kis égi támogatás!
Az Atya ezt a levelet írta Bélának:

„Kedves Béla Barátom!
Drága feleségemnek van egy jó fej görög katolikus pap férje /aki történetesen én vagyok/.Sőt,mivel a négy gyermekünk mellett még mindig van a portán egy GSX 1400, és pár liter szenteltviz is akad én szivesen megszentelem a motorokat.
Jó szervezést!Előre is köszönjük a fáradozást!Bármi kérdésed vagy kérésed van nyugodtan szólj!

Baráti Üdvözlettel:

Motoros atya”

Szóval komoly a dolog!
Szerencsére csak egy kell!
Az én verdám már csak ilyen takarékos.
Ha ninden jól megy, jövő héten már kézbe foghatom!
És neked csak 1db-ot kell venni...
Már csinálják a dobomat.
Valami ilyesmi lesz.
Úgy legyen, Árpibácsi!
Szevasz Csaba!
Ma megrendeltem a dobot , van 10% téli kedvezmény ! Sajna Zalaegerszegre most nem indulok neki túrázni, úgyhogy marad a postázás meg a sajátkezű felszerelés. Ha megvan teszek majd fel képet.
OK, szervezem már a túrákat több vonalon is. Megjön a jóidő aztán végre égethetjük a fosszilis üzemanyagot
Akkor jó. Nekem 2 hónap volt. Én szereltem fel, a 2 dobosnál a középállvány taposóját kicsit ki kellett hajlítani.
De ha elmész Zalaegerszegre, felszereli neked. Túrának nem is rossz.