Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szevasztok!
keden este utóléert a motoros pech.
totálkár egy figyelmetlen autós miatt,aki elémfordult.
bal térdnek nyek
motoron minden tört elől.
megműtöttek, most OK
remélem mihamarab b gurulhatok tovább

nektek széles utat és figyelmesebb közlekedőket kivánok!
sájsze.
istvan.knab@yahoo.co.uk
Szia!
István üzeni általam, a nagy médiumon keresztül hogy ide írjál neki. A hsz-t átküldtem.
Elküldtem neki, majd küldöm a választ
Csaxólok, hogy írd meg neki emailben, mert már nem éri el ezt a fórumot (letiltották a melóhelyén az oldalt, otthon meg nincs netje).
Hello István!
Valamikor még novemberben írtam neked a motromról.(929 RR,3 hengeren megy pár másodpercig /mostanában percekig/start után,ingadozik az alapjárat,magas fogyasztás,benzinszag a kipufogóból,stb./---és van még egy amit akkor nem említettem,pedig ez a legidegesitobb!
--Hidegindításkor,ha állt a motor pár napig a startolás megakad/videóim kozt ott van/. Csakis és kizárólag az 1. indításkor.Utána már nincs gond.Aksi,starter,elektromos vezetékek mostmár kizárva.
Bogarat ultettek a fulembe hogy esetleg hengerfejes.A vizet ugye nem tudja osszenyomni,de a víz 5000 km alatt sem fogyott és az állaga valamint a szaga is normális.
Egy másvalaki szerint felkapja az olajat,és azt nemtudja osszenyomni.---Az olaj sem fogyott.
Szerintem,vagyis inkább abban bízom hogy a benzinnyomás szabályzóban lévo membrán van átszakadva,és az arra csatlakoztatott vákumcsovon több benzint kap a motor.Ez a cso konkrétan arra a hengerre megy amelyik baszakodik.
Esetleg lehetséges az hogy állásában is átfolyik rajta a benzin,ami befolyik a hengerbe és ezért akad meg a startolás?Mi a véleményed errol?
Mostanában már indítás elott felemelem a hátulját,6. fokozatban fordítok párat a keréken,márhogyha éppen tudok.Néha egyszeruen nem bírom átfordítani.Olyankor várok vele pár percet,és akkor meg mintha mise tortént volna:-átfordul.
Olyankor már a startolással sincs semmi gond.
Május 4-ére kaptam idopontot a servisbe ahol azzal fogadtak hogy már múltkor sem tudták mi baja a motromnak.eloadtam a tippemet.Atzt mondták ez lehetséges,de szerintem ez így túl egyszeru lenne ahhoz hogy igaz legyen.
Esetleg van valami otleted véleményed,Szivesen fogadom.
Köszönöm!
Nekem ilyen van: Metzeler ROADTEC Z6
igaz 190-es, és nagyon jó gumi. Igaz nem őröltködöm vele és nem vagyok egy kanyarvadász sem. Nagy valószínűséggel a következő gumim is ilyen lesz
Z6-ról még csak jókat hallottam. Nekem elöl van, de nincs vele gond.
Üdv!

Kérdésem lenne. Van valakinek tapasztalata 180-as Metzeler Z6-tal?
szevsztok!

látom gurultok rendesen. én is! de csak egyedül.
mi a következő közös célpont?
Óóóó, kis türelem az van!
Meglesz, csak kis türelem.
Szerintem egyértelműen látszik a képen is, hogy teljesen ki van virulva a gépem, hogy Ő most már egy MEGSZENTELT MOTOR!
Üdv Tangerine!
Jó, persze benne vagy, de hol vannak a Te képeid, meg a sok, sok videó?
Hurrá, benne vagyok a zinternetbe'!
Te kis kíváncsi!
Legközelebb gyere el és akkor megtudod!
Szia István!
Gondoltam, hogy jó volt!
Az ismerkedési estre is kiváncsi lennék mit is takar? Írányitott bemutatkozás vagy a hitvallásra volt kiváncsi?
Szevasz Csecse!
Igen, tényleg nagyon jól sikerült a túra! A sikernek két alappillére volt a szép idő és a jó társaság! Sikerült jókat motorozni, na meg jókat enni és inni!
Az Atya által levezetett ismerkedési est is nagyon hasznos volt.
Remélem a következő túrán már Te is ott leszel, és ha munkaügyben riasztanának akkor teljes határozottsággal fogsz beteget jelenteni!
Szia István!
Nagyon jók lettek a képek és még Te is rajta vagy itt-ott!
Hát nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, biztosan jó lehetett! Az időjárs is kegyes volt hozzátok, csak kicsit kellett jobban felöltözni! Na majd legközelebb én is ott leszek! A motor szentelést nem lehet megismételni majd?
Vasárnapi ebéd. Balassagyarmat, Svejk fogadó.
(Az Atya nem bírta megenni az adagját akkorát kapott!)
Szombat este Kemencén.
Motorszentelés!
Zebegény, Trianon emlékmű.
Zebegény, Mókus söröző.
A Bánki tónál.