Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, járok Bandit talikra is. Előtte Banditám volt.
BTW, nem jössz GSX-talira jövő héten?
Most derült ki számomra, mert a bandit listán találtam meg a neved :-)
Hát nem tudom. A gsx attól még egy nehéz dög marad, kellemesen hintázós futóművel. Amúgy Tsanyi valami dobozt szerkeszt az övére...
Nekem az lenne szerintem.
GSX+tuning -= új BéKa
Akkor már inkább a BéKa. Kár hogy nem lehet rá dobozt tenni.
Van akinek igen, de gondolom van akinek nem...:)
Ennyire drága volt?
Mondhattad volna.
Hogy kerültél a Banditák közé?
nem nyilatkozom..)))
Mennyi pénzből?
A legutolsó GSX1400 tuning 156LE-re sikeredet...))))
igen :-)
De igen. Te voltál a másik GSX?
A múlt hétvégén nem te voltál véletlenül a Szlovén-Ausztria gurigán a gsx-szel?
Hello!
Köszönöm szépen a hozzászólásodat.Mostanra már kiderült hogy a benzinnyomás szabályzó volt a rossz és emiatt idegeskedtem annyit.Minden probléma megoldódott egycsapásra,nem akad meg a startolás,4 hengeren jár,nincs olyan benzinszag a kipufogóból,keveset fogyasz/most már 5.5-6.5 L/.A munkával együtt fizettem egészen pontosan 41 015 FT-ot.
Ja és még annyit hozzáfűznék hogy ha nincs 1 Cápeti nevű srác,aki a CBRklub fórumában válaszolt nekem,akkor most se derult volna ki a hiba.O adta az ötletet.A hondában azt mondták,hogy ök erre a hibára sose gondoltak,és meg se nézték volna.
Jövő hétvégén Zempléni GSX 1400 tali
Csaxólok, hogy el ne felejtődjön, vagy hátha még jönne valaki.
jo autoszerelo vagyok es ha az injector nem zar el mindig behugyoz ez az allapot all fent,sok munka es vizsgalat a megoldas a szervizben lustak erre es nem eri meg nekik,en es mi motorosok probalunk segiteni,szoval a spricnire tippelek igy elsore
Szia!
Nagyon sajnálom, hogy így történt a dolog, jobbulást kívánok!
A képeken én úgy látom, hogy a villákon kívül nem is lett olyan nagy baja a gépnek! Szóval ő is javítható mint Te!
Jobbuláááást!
Sajnálom a történteket, mielőbbi felépülést Neked és a motornak!
ez van!
szevasztok!
köszi a bátoritást!
teszek fel képet majd, ha hazamegyek!
hajrá

czegle
Szevasz Czegle!
Nekem pont ugyanígy végezte az 1200-es Banditám, úgyhogy át tudom érezni a helyzeted!
Mielőbbi gyógyulást!
Mihamarabbi jobbulást!
mindkettőtöknek
Uhh.
Jobbulást mendkettőtöknek.