Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem árulhatom el!
De szerintem , érzésre ugyan úgy be lehet lőni mint egy bringa kormányát, és nem kell hozzá a sok csodálatos ketyere, mert a megadott tartomány pont akkora mint amilyen pontossággal meg tudod ismételni a mérést. vagyis egy beállításra sikerült mérnem (lemértem 3-4x) pl.: 0,31 ; 0,46; 0,58 kg-ot...
szóval ha szitál, fordítasz a csavaron 10-20 °-ot visszahúzod a villahíd csavarját, és megforgatod. Aztán érzés szerint hagyod , lazítasz , húzol rajta pár fokot, aztán hagyod. A kábelek , bowdenek csövek így is elléggé zavarják a műveletet, de nem annyira hogy lebontsam hozzá az egészet...mindenesetre csodálatos érzés siklani para nélkül.
És fantasztikus a goodridge fékcső, de a "szakmunka" ismét hatalmas csalódás volt számomra, ahogy összerakták a rendelt készleteket.Egy ilyen márkanév mögött nagyobb profizmusra számítottam...
Hurrá! Akkor hol is lehet mérleget bérelni?
...elmúlt a szitálás ,lengés a kormányon. végsebességen is nyugalomba maradt az eleje. Bámulatos mire képes már a mai tudomány!
No, behalt a topik?
kazamkukaccitromailponthu
Hali!
Engem az 1250-es változat érdekel
Küldtem privát üzit.
jah látom
1200 es van neked, lehet 2-en lennénk..érdeklődők...
A MOTOR az fekete és króm (na jó egy kis szürke lehet... )
De Kraven, ez nem is fekete...
Üdv!

Azért az ára mégis érdekelne. Max lefordulok a székről és hanyagolom a témát.
szamosd_kukac_dkgeast_pont_hu
Hello!

Az ezerkettesre az itt látható rajzolattal született két minta évekkel ez elött. És ahogy a másik képen látható tartalmaz egy rozsdametes hálót ami igazából védi a lamellákat. Mivel az alkalmazott techológia (lézervágás) igazából nagy mennyiség gyátásra van kitalálva így kis darabszám esetén igen költséges a kivágás hajlítás. És a minták óta nem volt rá igény. Ezért a nincs most belőle. Az 1250-esét majd most teszem mérethűvé, és utánna csináltatok párat, mert van néhány érdeklődő..
Az anyagiakról és egyéb részletekről , ha adsz egy emial cimet , tudlak tájékoztatni ,ha komolyan érdekel.
Üdv.

István
ÖÖÖ izé, azt elfelejetettem, hogy nekem az olajhűtős 1200-esre kellene.
Ezt a design-t esetleg gyártani is fogod? Mennyibe kerülne, ha igen? Nekem tetszik, lehet, h beruháznék a jövőben egyre.

Kösz
Régen a bringákhoz adtak körmös kulcsot, amivel hajtókarnál lehetett rákontrázni az anyát. Azt szoktam használni még, de ahhoz le kell bontani a tankot meg a villahidat, telokat kihúzni, hogy hozzáférjek... Egy kicsit közeleb van a "mesterkedéshez".
Miért kéne, ha egyszerűen is meg lehet oldani
Kéne csinálnom? gondoltam rá, de annyira nem volt most kedvem vele vesződni, méretet venni, megrajzolni, legyártani. Most a bandit rácsával vesződök napok óta...a design már nagyjából meg van, de még kell egy donor amiről levehetem a méreteket...
Ezt a módszert ismerem, azt hittem csináltál körmöskulcsot.
Na akkor egyre gondoltunk.
Jobb híján, vagy hirtelen megoldásként egy puhafémrúd + kalapács is megteszi. Pl. egy 15 cm-es D10-es réz fékcsődarab.
Célszerszám = mérőeszköz? Vagy mire gondolsz. Tegnap megcsináltam, ma már visszaküldtem a "mérleget"...
A kormánycsapágy anyáját meg finoman puha dornival odébb kocogtattam, le sem kellett venni a villahidat, csak fellazítottam a csavarokat.Megoldottam "célszerszám" nélkül.
Jó, hagyjuk a forrást.
A célszerszám viszont érdekelne!
..venni? Az sem rossz ötlet! Csak kölcsönbe van a projekt idejére, sanja forrást nem nevezhetem meg!
Rászűrtem a kép alapján. k*va drága, 20-ról indul a Nóniusznál. Kíváncsi vagyok István mennyiért vette