Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Állat vagyol...
Vegyél már kicsit vissza az arcodból te nagyon értelmes 39 éves. Tanulj meg olvasni 39 évesen.Nem az volt a kérdés, hogy a vezérműlánc szól-e, hanem hogy azon belül a fesztítő mehetett-e tönkre pl. Visszaolvastam, másnak is volt hasonló gondja, akkor tudtak értelmesen válaszolni. De emlékszem már rád, a majmos képed alapján nem nehéz elfelejteni, már akkor is okos voltál :) Meg b*zdmeg mi az h zaklatás? Nem telefonon hívogatom a forumozókat :D beszarok milyen parasztokkal van teli ez az oldal...
Szia!
Ez most komoly? Ilen kérdéssel zaklatsz minket fórumosokat? Szerinted ki tudná megmondani innen a monitor mögül, hogy a vezérműláncod csörög?He? Ilyet egy 16 éves sem kérdez, nem egy 26!
Járasd a motort 10.000 fordulat felett ott már írtad, hogy jó a hangja.
Amúgy biztos a dió csörög benne, meg a mogyoró!
Május 4. -én megmondják, ha baj van!
Most kérdezz valamit, amire lehet értelmesen válaszolni!
Szeretnék egy kis technikai segítséget vagy véleményt kérni vki hozzáértőtől (K6 600). Kb 800 km-rel ezelőtt elkezdett szólni a blokkból egy csörgő hang (cssssssss), 4ezres fordulattól lehet eléggé erősen hallani, 10ezer felett elnyomja a többi hang. Elvileg a vezérműlánc szól, ha ez így van akkor a feszítő halt be vagy más gond lehet? 14ezer km van a motorban, ebből jó pár ezret pályán töltött. Május 4én megyek Kecskemétre a Rodeo Ridehoz 1-2 dolgot megcsináltatni és szeretnék képben lenni, mi lehet a vezérműlánccal. Köszönöm!
Most már nem gond, rendeltem magamnak egy újat.
Egy K2 es ről van szó!
Hello! Valaki tudna segíteni Gsxr 600 hoz bal oldalt hova és hogyan tudom felrakni egy házi sima bukógombát ha az idom eltakarja a csavart?
Szeva!
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, nem láttam, hogy te is írtál. Elnézést.
Köszönöm, már sikerült szerezni egy új gyárit. De sztem az előttem szóló srácnak lehet, hogy kell majd több is :)
70/6321-829
Szia! Persze, hogy kell. Mondasz egy árat és vagy elutalom a pénzt te meg postázol, vagy szólok egy ismerősömnek és elmegy érte. Ahogy neked jobb, nekem az utalás postázás gyorsabb lenne.
Van gyári kormány sulyom ha kell...
Barátom az előbb írtam, hogy igényt tartanék a másikra, azt írtad neked 1 kell.
Na, akkor már csak egy árat mondj, és Eringen átveszem tőled mind a két darabot májusban.
Sziasztok!Yoshimura r-55 slipon rendszert szeretnék a k6-os 600-as giximre.Hol lehet megfelelő helyet találni?Valaki tud segíteni?Előre is köszi!
Két db van (remélem, megvan még ;) K8-on volt. Megelőlegezem, h K6ra is jó. Nekem már más kormány van fent, így nem tudom használni. Szóval szervezés kérdése. Eringre pl szeretnék májusban már végre eljutni.
Szia! Akad véletlen még 1 ami jó a K6hoz is? Elhagytam a bal oldalit euroringen és szeretném gyárival pótolni.
Az árra annyit monodk, hogy a Guinness sört szeretem. :) Postázást nem vállalok, úgyhogy a Veresegyház - Bp (Deák tér) tengelyen vehető át.
Ha adsz egy mail címet, a részleteket privátban egyeztethetjük.
Szia, mennyiért adod? 1 db kell csak.
Sztem nekem van.
Szevasztok Urak!

Van valakinek elfekvőben K8-ra kormányvégsúly?
Valakit érdekel ez a Környezetvédelmi tiltás kiiktató Heal Teches elektronikai tuning cucc.
GSXR600 2006-2010
GSXR750 2006-2010
GSXR1000 2005-2010
Hayabusa,Bking,GSX650,SFV650 Gladius típusokhoz használható
Jó gumi az M3. Volt fent nekem. Kicsit gyorsan kopott, de tapadt rendesen. Viszont azt váltotta az M5 meg az M7 nem?
Nem biztos. Lehet az is probléma. Vagy csak simán nincs egyenfutásod, vagy a kormánylengés csillapító nem teszi a dolgát...