Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Valakinek van Vas vagy Zala-megyébe Busája? Aki a csoportba van.Ha igen legyen szives ha tud a 0630/5867023-as számra csörögni kinyomom én visszahívom.Érdeklődnék pár dolog után.ELőre is nagyon köszönöm! MÁRK
Ez nagyon jó.... w
Nézőként mennék, de még kétesélyes...
Az "S"- irányába( soft) tekerd középre a felsőt is!
Haliho! Segítségre lenne szükségem! Nagyon kemény az első futómű és szeretnék gyengíteni rajz. Ha jol tudom akkor a nyomófokozaton kell állítanom azon a csavaron ami villa alján van. Merre tekerjem hogy kevésbé legyen kemény. Üdv :)
Esetleg jön valaki a jövőhéten Eszékre gyorsulni vagy nézőnek?
A motorosok kiralyanak idezete tokeletes
Találtam egy fasza kis idézetet,ami sokunk életét jellemzi,vagy jellemezte:
"Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting!" Steve McQueen
Nem csusztam csak ragaszkodok a regi dolgokhoz
Nem tudok varni de ezek szerint már csúsztál a valagadon párszor.
Inkabb hozz tűt es cernat..varrnod kell
Elhozom a lukas alsogatyaimat es mikozben en szorpozom te megvarrod oket
Előre félek mindegy viszek tartalék elsősegély dobozt is.Ki tudja hogy sikerül a produkciód.
Tanits jeti fovezer
Par nap es kiderul mihelyzet aztan igy vagy ugy de megmutatom hogy megy egy hayabusas yedimester
Beindult már a motor vagy nem foglalkoztál vele azóta? Most viszed hétvégén?
Dehogy is ,nem foglak tanítani.
Akkor a neved legyen mostantol jetimester
RR szerintem nézesd meg mindenképp

Komoly dilemmában vagyok.
10 éve élek együtt feleségemmel, egy motoros találkozón ismerkedtünk meg. Minden csodálatos volt, de az utóbbi időben feltűnt, hogy többet jár fodrászhoz, tornázik, sőt, konditerembe is el kezdett járni. Tegnap munkába indultam, de félútról visszafordultam motorommal, és megálltam a fölöttünk levő utcában, ahonnan jól rálátni a házunkra. Nem kellett sokáig várnom, megállta a házunk előtt egy böhöm nagy autó, amiből egy öltönyös fickó szállt ki, kezében egy csokor virággal. Ekkor leguggoltam a Hayabusám mellé, meg ne lásson, és feltűnt, hogy a blokk aljából világos színű olaj szivárog.
Mit gondoltok, vigyem szervizbe a motorom, vagy álljak neki magam megbütykölni?
Ha nem beszélnék zsiráful akkor te mire is válaszolnál? perfekt vagyok zsiráfból meg lóból is meg jetiből is tehát minden szavad értem.
Hali,van esetleg valakinek hibátlan állapotú alsó kuplung munkahengerje , Gen1- es busához?
Azert mert te nem beszelsz zsiraful az nem azt jelenti hogy mas sem tanulatlan hayabusas
Jó bolondok lehetnek ha egy zsiráffal beszélgetnek.
Nem. Azt mondtak eloszor teged "vadasznak"le mert te bonyolultabb eset vagy
Zoo helyett hozz hamburgert
Ki tudtál jönni vagy vigyek zoo csemegét?