Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Több piggypack tudja a saját beállitást (öntanulás), pl. aem, holley efi, csak be kell furnod 1 lambda szondát a kipufogóba. Megadsz egy cél afr-t és menni fog.
did 530 nálam akad.
Köszi ezt találtam aránylag elfogadható áron.
https://www.motoralkatresznagy...
DID ZVM-X, Enuma (EK) ZVX3
Milyen láncszettet ajánlanátok a motorhoz mert lehet kakukk az is. Megemeltem a motort és a kereket forgatva néha ad egy pattanó hangot ha meg be indítom rendesen ugrál odavág az első lánckeréknek.
Kicsit utána kerestem,már vágom mi ez viszont 50 ezer körül van a beállítása az elég durva.
Köszönöm sport légszűrőt nem szeretnék elég az a paci ami van csak szeretném ha valaki behangolná majd a gépet.
Ez a pc3 mire jó pontosan,gyujtás állítás vagy befecskendezés esetleg mindkettő állítható vele?
Nálam lenne eladó.
Milyen turbot szoktak a hayara felrakni?
Van hozzá egy zsír új K&N légszűrőm,ha szeretnél kicsit több lóerőt....20.000 ft
Szerintem szerezz egy pc3- at( kb 25000 ft) és vidd az Ago motorshoz és ő beállítja fékpadon rendesen- de csak ha jót akarsz...és reális lóerőeredményt!
De valószínű nem fog mert így is tetszik,inkább majd apránként rendbe szeretném rakni ,hogy patent legyen.
Majd ha kap egy turbot addig minek.
Megy ez!
A hayabusa video mikor lesz?
Ez a kis puntom volt persze kapott 60 as kipuf rendszert meg raktam rá egy nagyobb turbot és porlasztócsúcsokat is. Nem egy busa gyorsulás de a gyári 80 paci azért megugrott picit

http://youtu.be/fTQDz7AOprY
Én diesel kocsikon szórakoztam winols programmal fiat jtd meg bmw 320d egész jól ment,kénytelen voltam rászánni magam,mert voltam egy chiptuningosnál és az 5-ik próba után amikor nem történt tul sok javulás elkezdtem bújni a fórumokat,hogy mi lehet a hiba.De ebbe inkább nem nyúlkálnék
Ebben ők a jók hisz a műszert is ők gyártják illetve gyártották, azt hiszem ma már nem árulják mindenestre jó, hogy még mindig vállalják az állítást. Én magamnak szoktam szórakozni vele.
Befecskendezés programozás fékpadi telj. méréssel, szinkron, relatív
kompresszió teszt 25 000 Ft. Ezt az ajánlatot kaptam a proptech-től ezért kérdeztem mert azt hittem én is,hogy csak az újabbakon lehet matatni de írtam az évjáratot ami 2001.
Szerintem elmegyek valamikor megnézetem velük abból baj nem lehet.
Nekem mondjuk van.
Köszi
Lehet, de csak a 2002 utánit, amiben 32 bites ECU van. Meg aztán nem hinném, hogy valaki ezt elvállalja, mert jóval több munka, mint egy Power Commandert beállítani (szerintem). Én az enyémen egy gyorsváltót és a tiltások kigyomlálását végeztem el. Működik rendesen.
Igen, akinek van eszköze hozzá.
Mennyire babrálható a gyári ecu a régebbi típusokon? Padon történő befecskendező beállítást ezen tudnak csinálni?
A még jobb rajtokhoz egy ötlet
Eladó gumik 120/70 17. 7500/db