Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LTZ400
első hátsó ültető
egyszerű felszerelés, kiválló minőség
1-3,5" állítható ültetés.
sokkal stabilabb! nagyobb kanyarsebesség.
25000ft
xr600r@freemail.hu
a ventillátorra milyen cső megy?
mert nekem nincsen rajta.....
még arra gondoltam,h miután kihül a motor a vákum visszaszívná a túlfolyóból a hüttővízet ha a kupak engedné!?
Üdv.Néktek!
Tegnap gyakorolgattam az egy(2)kerekezést,kb. fél órát.
Hazaérve azt láttam,hogy a váltókar környéke olajnedves.
Ez gyakori jelenség,vagy csak nekem ment szét valami tömítésem?
Mert idáig csont száraz volt!
Köszi!
de a hiányzó víz maradéktalanul a túlfolyótartályba van...........
Szia!
Nekem olyan jelenség volt, hogy a hütösapkánál tolta ki a vizet. Szervizbe aztmondták hogy hengerfejes, mert bugyogott a viz a hütöben amikor belenéztünk, ha járt a motor.
Szerencsére hengertalp, és hengerfej tömités csere megoldotta a bajt ugynézki. 2500ft a talptömités és 5000ft környéke a fejtömités kb. és ha már szét van szedve a vezérlés akkor vezérmülánc + feszitö ellenörzés, és szelephézeg ellenörzés. Javaslom szervizbe vinni, mert pontos nyomatékkal kell a csavarokat lehuzkodni!
Sziasztok!
Az mitől lehet,hogy a hüttőmbe a víz folyton lemegy kb a hüttő feléig?
A tulfolyócsövön keresztül megy a tartályba a víz.....
Érdemes, de egy FCR karbi légszűrővel jobb
LTZ400 2004 fullos itp gumik,kilépö,uj lánc 550ért ?
Üdv.néktek!
Próbált már valaki Dyno jet fúvókákat Ltz-ben?
Mekkora a különbség,mármint erőben meg gázreakcióban?
Érdemes kicserélni?
Köszi!
és mibe fáj 1 ilyen garnitúra?
Szia!Nem maxxis,hanem ITP-mert jobban tetszett,hogy olyan keskenyebb meg alacsonyabb,elöre is tegnap rakatam fel,a képen elöl még a gyári van.
ITP Holeshot, ha a hátsóra gondolsz
ezek milyen gumik maxxis?
2db csapágy kell: 6008 ZZ , jó minöségü legyen és zárt mindkét oldala, és 2db szimering 50x68x8 méret dupla ajku porfogós.

Ezek a gyári méretek, ha szerencséd van még nem kókányolták.
Üdv Urak!:)
Valaki megtudná mondani nekem a hátsó kerékagyba való csapágyak és a szimeringek pontos méretét?
Köszi előre is!:)
csináltam képeket gumiról. ha érdekel még, akkor adj mail címet
Sziasztok! Nagyon köszönöm a választ de azt hiszem szervíbe viszem mert azt sem tudom hol és hogyan kell a hajtásláncon állitani! Nem merem b....szogatni nehogy bajt csináljak! köszi mindent!
Itt a képröl
Sziasztok elalenne az LTZ-m ha vkit érdekel, sárga kifogástalan állapotu még a gyári matricák rajta vannak shelter-x,kilépő,haspáncél,lengökarpáncél,kézvé
dök,sárga markolat,friss olajcsere,uj lánc-lánckerék,nyomtávszélesítök,a lámpa is karcmentes szinte,telovédö zoknik,tehát minden rajta van 2004-es nem cross-pályán volt használva!.Ja új gumikat most vettem hátra ! Olcson odaadnám vettem turaqvadot LTA-700-at azért elado!
hali!
tud valaki segiteni olyan ugyben hogy : ltz 400 as quadomnal (2003 4) mindig eltunik a hütöviz a dobozabol, de a hütő az mindig teli van.?
Qvadcenter 49900-ft a garn.
Az nem a vezérmülánc lesz, hanem a hajtáslánc szerintem. Elöször azt állitsd be, én is attól szoktam megilyedni. A vezérmüláncnak automata feszitöje van.
Az agybol nem lesz egyszerü kivenni a csavarokat, szerintem bordás, és bele van ragasztva. De miért is kell kivenni?
Biturbo!
Hol lehet 50e -ért gumigarniturát venni?