Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám van az LTZmmel, hogy hidegen szép csendes a motorja viszont ha bemelegedik valami el kezd zörögni. Olyasmi hangja van mintha szelep zörögne viszont azt már ellenőriztem és a gyári adatok szerint jó. Vezérmű láncom is jó mivel a feszítő még csak a felénél jár. Esetleg nem tudná valaki hogy mi lehet a gond?
üdv
ELADÓ EGY ALIG HASZNÁLT K#N SPORTLÉGSZŰRŐ SUZUKI LTZ-400-ASBA VALÓ.ÚJ ÁRA 19.000FT.DOBOZÁBAN ADOM.
HÍVJ BÁTRAN MEGEGYEZÜNK,VAGY E-MAIL-BEN A
boldizs.erik@hotmail.com CÍMEN.
TEL.SZÁM:0630/238-6697
Sziasztok! Nem tud valaki Albert Racing kipufogó rendszerről valamit "tapasztalatot"? Milyen?
Az volt az első hely ahol kérdeztem, 3-ba is mindenhol telefonáltak, nagykereknek, katalógus csapágykatalógost is nézegettek, és közölték, hogy ez nem szabvány. Kecskeméten a rodeo ridben 50000ft-ot mondtak csak a két felső lengőkar felújjító készletére.
Csapágyboltban.
ha a te neveden volt amikor volt rajta műszaki.....akkor szerintem
ujra forgalombahelyezés cirka 11000ft,40körül műszaki,áttiratási költség akkor nem kell -20ezer,meg az eredet vizsga se szerintem.....

tömittéseket még keresek........
Reg díj nem kellett....magyarországi volt................
de sokat kellett uttánnajárnom,megkérdezem,hogy esetleg több quad is menne..........
index-duda megvolt 5ezerből.........:)
Szia!
Reg dij nem kellett?
Érdekel a téma, adj ajd egy msn cimet!
91000Ft cakk-pakk,+még a kiegészítők(index,kürt,stb.)?
Elég húzós?
Nekem volt rajta műszaki,csak ideiglenesen ki van vonva a forgalomból,így nem tudod mennyi lenne?
Tömítést tudtál szerezni?
Ma meglett a műszaki...:)

Nos leirom valakit hátha érdekel........
Műszaki vizsga 40000ft /nem kellett semmit csinálnom:)/
Okmányok 19000ft/törzskönyv,forgalmi/
Eredetvizsga 15000ft
Ujra forgalombahelyezés 11000ft
Biztosittás 6000ft

14kw-ra műzakiztatva,2évre 2 személyre,korlátozások nélkül......

De amit kellett utánnajárni..........ne tudjátok meg:)
Kérdezz rá itt.
Sziasztok tudnátok nekem segíteni, hogy ltz 400-hoz hol kapok az első, felső lengőkarba felújjító készletet, (tűgörgős kosarat) köszönöm.
nincs valakinek elfekvőbe tömittéskészlete eladó?
Hát a lánc nyúlása használatfüggö, elöfordulhat.
Meg kellene nézni a feszitöt, hogy mennyire van kint. A lánc 12-15e ft környéke.

A képen lévö alkatrész a feszitö, van a tetején egy 12-es csavar, azt kell kicsavarni, alatta van egy rugo azzal vigyázz el ne ugorjon. Ha kivetted csavarozd le a házát a hengerfejröl 2db 5-ös imbusz, és ezen lehet látni, hogy mennyire van betolva. Ha tudsz még rajta kifelé huzni, tehát nincs teljesen kint akkor még jo a lánc. Ez egy racsnis pöcök, amit a rugó tol befelé ez fesziti a láncot. Visszafelé nem tud menni csak ha kézzel visszaállitod. Visszaszerelés a forditott sorrendbe, told vissza a racsnit teljesen, csavarozd vissza, és utoljára a rugót a csavarral.
Pbela1 lehetséges az hogy 2008 as ltz -nek már csattogjon a vezérmü lánca?nem tuod menyibe van 1 uj vezérmü lánc?köszi!
Üdv!
Vezérmüláncot nem tudod állitani, automata rugós feszitöje van. Ha már csattog a lánc akkor kell cserélni. A szelephézag ellenörzést/állitást félévente irja a könyv.
Sziasztok!
ltz 400-nál kb hány üzemoránál kell vezérmüláncotállitani,meg szelephézagot?
Tudna valaki adni egy honlapcímet ahol lehet itthon rendelni alkatrészeket az ltz-hez?!
Megnéztem!
Az első lánckeréknél,a tengelynél szivárog.De normálisan nem,csak ha egykerózok.
alapjáraton nem bugyog,viszont nagyobb gázra vagy a rezonancia miatt rezeg a viz vagy bugyog..........
elviszem egy szerelőhöz...az lesz a legjobb..........
Sehova nemcsatlakozik a másik vége, nem tudom, hogy mire van.
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség. Az a problémám a gépemmel, hogy lassú hátsó vagy oldalkerekezésnél megfullad, és utána csak tolásra indul. Azt mondták, hogy lehet dugulás.
Előre is köszi a segítséget.
Valamelyik szimering talán. Most le és kerülj vele, nézd meg honnan folyik
Szerintem hengerfej probléma, nézd meg, hogy nem bugyog-e a viz... mástól nem nyomja ki a vizet a hütöböl