Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SUZUKI SV 1000 S Kitünő állapotban, sérülésmentes! Szervízkönyves, magyarországi! 3700Km rel, Sport kipufogóval, LSL bukógombával, kis indexel, sárvédővel, Persze a gyári kipufógó, index sárvédő is megvan! Időhiány, építkezés miatt eladó!
I.á: 1 550.000
Bizonyos fajta olaj esetén előfordulhat, hogy csipegeti.
A Suzuki hivatalos meghatározása szerint 1000ccm motornál max 1L / 1000km, de ez nagyon szélsőséges.
A 650-es SV-re ez az érték 6dl, de ez nem jellemző.
Ez vicc?
Az enyém egy kortyot sem fogyasztott, pedig elég rendesen forgattam. Most ezres van és az sem eszi!
Szevasztok!
A sv650-es sok olajat fogyaszt?
Ilyesmit szeretnék, csak nem sport változatban.. persze nem idén sajnos.. talán tavasszal,,, (??)
***sharpei
Eladó

SV 650S motorocskám. K5-ös, hibátlan.
Ára: 1.350M

Részletek itt:

link
Szerintem meg borzalmas....
Mondjuk látszik is, hogy mindent ráfotosoppoltak amit a Suzuki valaha is gyártott.
K6-os gixxer segg, K5-ös kipu, faragott gixxer fejidom.
én is ezt láttamegy oldalon... csak képetnem tudtam felrakni .. de szerintem szép
2007-es modelleken nem lesz szembetűnő változtatás.
Csak nem a photoshoppos -ra gondolsz??
Üdv! Sajnos webcímet nem tudok mondani, de megvan az sv-bontó telefonszáma: 06-20/9934-596.
Remélem tudtam segíteni!
Sziasztok mocisok.Nagy kérésem lenne felétek.Összezuztam az sv-m elejét.Bontó címe kellene a neten ahol utána nézhetek a dolgoknak.1általán érdemes-e megcsináltatni.Előre i köszi mindenkinek.
nem tudok feltenni képet róla!!!! ha kell küldök.
És hol van erröl kép?vagy vmi?
jön az új sv
nézz körül itt... www.svclub.hu/?q=image/tid/16
Hali, SV1000S K5 boldog tulajdonos vagyok, elhatároztam, hogy lecserélem a gyári kipufogó dobomat(2x), igen, de milyem típusra, ha tudtok tanáccsal szolgálni, azt szívesen venném. Medve
Én is szerettem volna már idén cserélin, de úgy alakultak a dolgok, hogy csak jövő tavasszal lesz belőle valami. Én már nagyon várom, főleg úgy, hogy szerencsére addig is tudok motorozni néka a 750-es K6-al.
Hali, nekem lesz egy eladó SV 1000S-em, 2003-as 12.000-es ezrvíz előtt, gianelli kidörrenőkkel , Bukógombákkal és K&N sportszűrővel, nagyon baba állapotban abszolút makulátlan. 70/77-88-463
Sziasztok SV-sek!

650-esre van egy zsír Leo Vince kipuffom kedvezményesen. Megrendelte egy jóSVs ember aki nem jött érte. Aki nem ismerné annak mondom hogy EU szabványos, kivehető pipás. Listaár: 69.900.- Ebből lecsúszik egy pici, sőt fel is szereljük ha kell. Ha érdekes valakinek írjon a richie27@yamahavac.hu-ra.
Én már idén is szerettem volna.....
Felettéb érdekes! Nekem is K5-ös 650Sem van, lassan az enyém is eladó és én is 750es gixert akarok tavasszal........
Már csak jövőre....
Addi legalább van motorom, azért így még mindig elviselhetőbb.
Laja 750es gixxer mikor lesz mar meg?
Sziasztok!

Kollégám elég nagy tartozások miatt eladná 7000 km-el piros gyári állapotban lévő Suzuki SV1000s motorkerékpárját. Vezetett szervízkönyve van. 1.5 millió az ár. A motor bent ragadt K4-es, de 2005-ös forgalomba helyezésű.

Ha érdekel valakit híva a számán:06/70-459-4701 Hivatkozzatok Pohira
Jaaaa.... akkor 2