Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy nem szokott dicsekedni az arc.. az h 3 éve minden hónapba új motorja lesz az mind1.. :D:D:D:D: DE KAMERA VAN!
Na, Jézuska tojt egy fejkamerát!
Teljesen mindegy, majd alakul na! Előbb legyen motor! Viszont kihasználnám az alkalmat, hogy mindenkinek kellemes ünnepeket, boldog karácsonyt, valamint motorozásban gazdag,balesetmentes boldog új évet kívánjak!
szlovéniában sokkal jobb kanyarogni ausztria másik túra a kettő együt nagyon sok
Mondjuk ez nem 1300 km.
Az imént írtam. :D Szlovénia felől megközelítve. ~1300 km-es túrára gondoltam. Elindulnánk, Letenyénél határátkelés, osztrákiában kanyargás, valahol alszunk (vadkemping ), másnap ugyanarra kanyargás, majd ismét alvás. Harmadnap a horvátok fele vesszük az irányt, Trieszt, Koper útirányon át, majd negyedik nap Pulában alszunk. ... innentől pedig, hogy meddig megyünk az megbeszélés kérdése. Én Senjig mennék , aztán haza.
Máshogy hogy szeretnel a horvát partra jutni ? :D
Ez nemjó. Martin ilyen kis távra el sem indul... Zomba-Osztákia-Szlovénia-Croáááátia-Hungáária !
Oké, kösz.
Mint nálunk, mi arra számítottunk hogy igazi Balkán lesz... de nem 1-2 szétlőtt ház és ennyi. Teljesen kellemeset csalódtunk. Közlekedés kicsit olyan mintha Romániában járnál de teljesen korrekt minden, nem kell tartani semmitől
Utak milyenek? Mert hallani mindenfélét, meg mindennek az ellenkezőjét is.
ja nem megyek én arra nyáron voltunk egy hasonló útvonalon, nyáron most hegyek lesznek

Mostar nagyon szép, onnan van egy brutális út Medugorje felé. Mostar előtt meg végig abban a mészkő völgyben az alján kék víz, gyönyörű
Mikor mész arra?

Én valszeg május utolsó vagy június első hetében egy komlói haverommal. Csak mi Mostar után még beterveztünk 2 nap Montenegrót is.
érdekes... offoljátok csak a topicot vakok...

nesztek ;)
nem azon röhögtem h adjon vissza.. :D:D:D:D:D amúgy először rosszul akart.. nem tom min röhögtem.. :D csak úgy.. de jóvolt rádfogni.. :D
Bemegyünk KFC-be.. Arc kikéri magának a kajáját, csajszi szalad és már hozza is. Jöhet a fizetés! Szegény pénztáros csaj nem tudta hogy adjon vissza, ez a gyökér meg elkezd röhögni rajta, olyannyira, hogy ezt a pénztáros észre is vette. Mit csinált a fiú? :D ... Rámfogja.. :ASD
tehát befogjátok a pofátok.. nem tudom ki szólt be a csajnak a KFC be dániel! :D:D:D
tehát bement az árokba aztán szétforgatta a ktm-et majd letesztelte az esőgumikat ?
Tegnap itt vagánykodott Pesten......
Fejlődő képes amúgy a gyerkőc, már nem jön a garay térre kajálni a kis majomgyerek
Ilyen gyerekre rábízni azt is ... Még 2o15 tavaszáig sem lesz koptatód, ha rajta múlik...
koptatóm legyen azért kész tavaszig
te kis csicska.. :D
mindig is halott volt de majd az új szupermotyosok benépesítik
Meghótt' a fórum!