Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irigykedsz csak pehelysúly emberi méretem van arányos vagyok
hát a tankom nekem is kicsi:D 5,5 literes :D
és kb 3-3,5-öt eszik:D
Nemegyszer kellett hazáig tolnom :D Még a kilómétereket se tudom számolni, mert a kmóra hajtó az eltörött ugyhogy álltalában onnan tudom hogy épp mennyivel megyek hogy hányas sebességfokozatban van:D
De nem arra gondolsz hogy dagi vagy?
Én szerettem a sisaktartót, mert nem kellett cipelni a sisakot mindenhova, meg túráztam már a robogóval is és a 6.5 literes tankot még 50-esen is kevésnek tartottam, legtöbbször a sisaktartóba volt bekészítve egy 5 literes kanna is, utálom baljósan nézegetni a megtett kilómétereket, és számolgatni, hogy na még mennyit megyek el azzal amit legutóbb tankoltam. De a sisaktartó már a múlté, viszont ennyi áldozatot megért a csere nagyobbra
aha
a jogsi nélküli téma ment nekem is sokáig aztán jött a puch cobra meg a nagyok jó volt az 50 kubika csak a mostani paramétereimall hmmm hogy is mondja kicsi egy pöttyyet
Elsősegélycsomag.... nekem nincs is a robogóban... pedig milyen jó ha baj van, mondjuk van benne egy nagy zacskó sebtapasz, vagy azért mert pofára esem vele (mikor én vagyok meklau, héden, meg a valentinós rózsi egyben), vagy mert a melóban valami belémkötött
De ha újra kéne választani, valami váltós lenne...
Hát igen:D Vigyázni kell:D Nekem eredetileg max 40 lenne a limit...de most tényleg...minek akkor a többi 4 sebességfokozat?:D
Hát a csomagtartó....nos az meg minek XD van benne de még az elsősegélycsomag se fér beleXD
Nekem bejött 50ccm-ben a robogó, azt az öblös sisaktartót ami a neosnak volt még most is hiányolom közbe.
Ilyenkor mindennel vigyázni kell, enyém is állandóan megcsúszik nagyobb kanyarokban már ahol taknyos az út.
Vasárnap én is gurultam egyet, már nem bírtam.... , Sárvár felé 170...izé....90-el , meg Szhelyen hangoskodtam a nakeddel:D
Nem imádkozok a tavaszért Lehet menni most is közbe. Vasárnap mentem 150-et, jó idő volt.
Nekem se jönnek be azok az autómata zümmögő kávédarálók, ezért vettem inkább egy 6 sebességes manuális váltós gépet.
Jelenleg azon vagyok hogy a hiányos alkatrészeket beszerezzem ami szinte lehetetlen. De jó kis gép:)
Erős léghűtéses motorja van ami tuning mentes. Kezdő motornak tökéletes szerintem. Igaz csúszós úton vigyázni kell vele mert a gumik nem az igaziak rajta legútobb is megcsúsztam vele, de a kormányon és a visszapillantón kívül semmi más nem sérült rajta. Az ember a hibáiból tanul:D
Azért azt nem mondanám, hogy, hogy motornak sem tartjuk... nekem is van egy sr, meg is kapja a magáét mindennap, ha esik, ha fúj, ha eső, ha hó... a derbit csípem, igaz én egy sendát gyilkoltam, de sokkal jobban tetszett mint az automata:S
az igaz:D 2 évig jogsi nélkül róttam az utakat egy Garelli VIp 2v-vel és egy fekete babettával:D
Nemrég szereztem be a Derbi Fenix-et ami a maga 8 lóerejével azért izmosabb mint egy robogó:D Majd még pár év meg sok órányi kemény munka és talán nekem is lesz egy jó kis motorom:D
Hali ho él valaki?
Valahol el kell kezdeni
De azért gratulálok nagyon szép gépeitek vannak :D
Látom itt csak nagymotorosok vannak...
Gondolom az 50cc-s gépeket még motornak se tartjátok?
Hát én holnap megyek egy kört akkor is ha -170 fok lesz mert eddig bírtam
Látom beletemetkeztetek a melóba, és imádkoztok esténként a tavaszért , éjjel meg ragyogó napsütésben épp egy tengerparti szerpentinen, egy lábtartószikráztató kanyar után egykeréken jöttök ki a kanyarból... majd újabb erős jobbos, fék, vissza kettő, lábtartó krsss, majd visítva rá a hármas, majd a négyes... , JÓÓÓÓ REGGELT! szem kinyit és szívenszúr a hideg havas táj látványa, és az, hogy még hónapokat kell várni, a kellemes tavaszi fuvallatra
Oh! Jaja. Nem csak minden fel kellene tekerni rajta előfeszítést,negatív csill...,stb! Voltam szombaton hóban k..jó volt ! tee most lett feltőltve mz felújításrol (a sógorom-é) én poléroztam ni mög
te arra célozgatsz hogy dagadt vagyok? irigykedsz te
ja nekem nem lesz ilyen szörnyetegem kezem lábam össze törném vele. jóó nekem ami van csak az át lesz épitve kicsit arra írtam hogy nekem meg felel