Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Új Évet!
Hogy telt a szilveszter? Remélem senki nem maradt józanon!
Amúgy egyet értek, szerintem se normális dolog télen mínuszokba motorozni.... én annál azért jobban féltem az ízületeimet, veséimet... stb.
Egy hétvégén össze kellene futni, mert már régen parádéztunk!
na majd tavasszal megyek:D De nem egyedül!
Szilveszteri motorozás:
http://youtu.be/ZxhfyQeyYnk
Na jó motorást azoknak akik mennek felvonulásra, én majd talán tavasszal ha lesz :(
Én pl, nagyon sokat vagyok, kinnt, és egyébként is "motorral " járok dolgozni, lehet megszoktam, és szilveszter is csak egyszer van egy évben.
nektek valami jegesmedve hormonjaitok vannak vagy nem vagytok eleget hidegben én egész nap kinn vagyok elég nekem az is. Meg különben is a motor is jobban szeret a meleg szobában nem csak én elég nekem a tavasz első napsugara aztán ki is bújok de télen azta kurva én rá nem ülök
csak néha a hormonok ráviszenk, és nem tudsz mit csinálni
én csak lazán 15 km-rt mentem tegnap -4C°-ban:DMotoros kesztyű, sál, síkabát, meg farmer, meg bakancs aztán ennyi :DDe amikor kereszteződésnél megállok akkor a lábamat azért melegíti a motorblokk:D
Ilyen időbe motorozni? Még rá gondolni is rossz...
Ma már én sem bírtam... muszáj volt a lábam szétfagyott, még szerencse hogy van markolatfűtés a világon, különben csak pár km-t bírtam volna, így gurultam egy 70-est, de tapadás az nulla , egy kísérlet volt az eleje felvételére, kapásból elforgott
igaz a gépem végsebessége az 80km/h de az is elég volt:D Meg nem is mentem oylan sokat mert a végére már ráfagytam a gépre:D Léghűtéses ugyhogy csak megállltam aztán átöleltem a blokkot XD Egyből nem fáztam :D
Akartam én is, de elő kéne ásni, és mikor kimentem...brrr, na mondom akkor majd 31én
én ma mentem egyet :D -2C° volt, de nem nagyon érdekelt a dolog:D
http://fekezzrovidebbet.blog.h...

Jáááj, de karcolhatnékom van, jó időt akarok, és ingyenes pályanapot





















































ha már itt tartunk a jézuska jól átb@szott, nem hozott egy gsr 750 sem, meg egy sv-t sem
Lesz helyette sok sok májzsírod vese köved meg hasonló szépségek ami kell a szervezetnek
Ezzel egyetértek, és legalább nem mérgezed magad feleslegesen, nem növesztesz sörhasat, és nem lesz borvirág, vagy fekete tüdő, de ezt mindenki maga dönti el
Ésszerűen beosztva a fehérjét nem kerül sokba, nem kerül többe, mint másnap a havi cigi adag, meg a hétvégi piálások.
Én nem szeretem a monyákolást, ha a tesóm feldöltené a motorom otthon (nehézkesen, mert közép standeren van a garázsban) akkor a minimum, hogy összeverem, plussz kifizet minden cserét
Ugorj le vonattal cellbe, diák vagy filléres a menetjegy 800-ból megfordulsz
Hát a hízótáp amivel tömöd magad sok lóvét elvisz...
Még nemtom, de ha veszek sem azért, hogy utolérjelek titeket mikor nagy ritkán repülő kifutópálya utszakaszon járunk és menőztök, hogy el tudtok lépni pár másodpercig 30 méterrel
Vagy az lesz, vagy lehet autó, vagy egyik sem még megálmodom miközbe gyűjtögetek