Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony, de addig még el kell készülni a telószimmering cserének is!
kitartás :D már csak 37 nap :D
Lelkemből szóltál
lenne már +15°C , hétágra sütne a nap,. csiripelnének a madarak, vísítanának a kétütemű motorok és felbőgnének a 4 üteműek :P
Majd szólj Bovec tavaly kimaradt, idén arra mennék szivesen
Szerpentinezni Lavamünd-öt ajánlom, arra jöttünk haza tsanyiékkal, szenvedtem rajt a 250essel rendesen 1000m szint 10kmen innen ~200km
Hmm... aszzem el kell néznem a dolomitok felé
hmm, ez még nyáron volt a Dolomitoknál motorhanggal is fentvan az adatlapomon
A kamera a bal tükrön volt, ill dobozon hátrafelé
Hegylakók 2010
azért nem panaszkodhatunk, szép helyen lakunk MI is

amúgy hétvégén Sopronba gurultam
hol jártatok már megint ebben a még nem túl kellemes időben?
most porfestik őket valamelyik nap!ha készen vannak küldöm a képeket vagy felteszem a profilomba!egyenlőre 10 darab van!de ha kell bármikor tudok gyártani!
hali, érdeklős, várjuk képeket árat is írhatnál rá.. hogy tudjunk alkudni


jó idő volt hétvégén :D
De, cigányterminátor vagyok , meg hegggesztő, akarom mondani, villogtatás már megy vele:D:d
Na de....
Nem fémes szakmád van?
küldök képet majd jövő héten!bármilyen fényképezőt vagy kamerát rá lehet tenni!tanksapkához kell három csavarral felrakni!
Oszt milyen cucc? kamera nincs hozzá?
helló mindenkinek!nem kell valakinek kameratartó!tanksapka fölé fogatható 3 csavarral és állítható a dőlésszöge!10db van!
mindenki unja már a téli punnyadást :S
élet? Ehh... a fene megette az egészet, legyen már tavasz, aztán hajrá, már unom a téli punnyadást... mondjuk már novemberben untam
éket baszki élet akart lenni
hűű micsoda éket van itt
mi a helyzet veletek írjon mindenki valamit mi történik vele
Boldog Új Évet Mindenkinek!
Már jó lenne ha jönne a tavasz :P De azért a tél se rossz...szezonra már 100%-os lesz talán a bringa :D Most még van pár esztétikai hibája...a festése meg még pár apróság, de motorikusan már jó:D
Na ja, teljesen jogos!
Kicsit már én is unom ezt a fene hideget, de hát tél van ugye, nincs mit tenni!
Nekem még csak most jön a java..... vizsgaidőszak....
De van minden évben szilveszter meg a kurva hideg is plusz nekem le kellene mennem előbb szhelyre utána meg haza is jönni a kurva hidegben. De tudod mit csak fele annyi motorossal találkoznék a nyáron a szezonban mint amennyivel szezon elején meg végén találkozom akik elő veszik maga mutogatásból a köcöléket aztán a nyár hátra levő részében se hírük se hamvuk. Akinek nem inge nem veszi magára
Boldog új évet nektek is. nálunk semmi újdonság minden a régiben lehetne bulizni de a hol a probléma lényege. de majd lesz rá alkalom előbb utóbb ha valami van jelzek nektek mindenképp aztán össze hozunk valamit
lehetne már jó idő fel lehetne ülni a két kerekűekre