Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem...nem bántottam:D
Főleg az ő motorját nem, mert másnap el is adta a saját motorját...
De most azóta csak röhögök rajta :D Mert nincs motorja nekem meg van:D Na meg el is készült ma reggel a mocim:D
Egy fémlappal belülről meg lett erősítve a műanyag és a fémlap között meg epoxigyantás ragasztóval lett kitöltve:)
Ma reggel már mentem is vele egy kört, hogy megnézzem bírja e az úthibákat és hogy nem pattan-e el, és kijelenthetem jól bírta !
Legútobb amikor pl a műszerfalat megragasztottam az a 2. kátyú után eltöröttXD
De most már az is jó...
Amikor megvettem a motoromat páar nappal később működőképes volt és mentem vele...na itt jött elő az első hibája....az idióta előző tulaj hová rögzítette fel a kipufogót szerintetek?
Most jót fogtok röhögni, de a hátsó lengőkarhoz! Az első kátyúnál eltöröttXD Ugyhogy most hátsó lábtartóra vadászok neten, Celldömölkön találtam is, csak még nem sikerült eljutnom oda, 1700ft postaköltséget meg nem ér meg nekem a dolog XD
És te a következő szezonra tervezel valami új gépet? Vagy továbbra is ezzel fogsz szenvedni valahol messze mögöttünk?
Remélem eltetted láb alól a tesót ezért
Kb.:

OMV-Brenner-Csónakázó tó-Rohonci-Váci-Paragvári-Szófia-11-es Hszár-18-as Honvéd-Király-Fő tér-Szily-Thököly-Kiskar.......stb...
Az útvonal kb. nagyjából az lesz mint ami a motoros napon volt kisebb módosítósokkal.
Az útvonal az időjárás függvénye is.
szüleimet még győzködnöm kell majd még, de sose lehet tudni:P lehet egy helybéli csávót is elhívok neki yamaha tzr-e van :P
Hmm.. azt nem tudom, de a főbb nevezetességek, látványosságok, vagyis a lényeges dolgok útba lesznek ejtve, az útvonaltervet még nem ismerem, de talán benéz Sinkó, ő már tuti tudja
jó lesz:P meg egy egyszerű U alakú elemről van csak szó...azt nem tudod véletlenül hogy mi lesz a felvonulás útvonala?
Annyit biztosan kibír, csak jó erősen legyen összeszorítva, minnél kisebb legyen az "összetartó híd". Az enyém meg sosem készül el, mindíg eszembe jut valami... szívesen megtartanám, mivel újra indul az SSP 400-as kategória, bár a Kawák ellen esélyem sincs, de nekem túl pörgős, és nyomatékszegény, sok száz km-t egy seggel.. nem erre való
majd még eldől, hogy elkészül-e addigra a motorom:P garázsban feldöntötte drága testvérem és a lámpát és az első indexeket tartó elem összetörött...most egy fémlappal lett megerősítve és bivalyerős 2 komponensű ragasztóval lett megragasztva, most szárad...majd kiderül milyen lett :P
Helyes
hát...majd még kiderül XD
lehet kimegyek az 50cc-s kis masinámmal XD
31-én ha normális útviszonyok lesznek, gyertek ám vonulni
Tényleg nem semmi a csaj , brr. még olvasni sem volt kellemes
NAGY BETŰ, két LL :-)
Múlt héten nekem is fasza volt motorozni éjjel hajnali 3 után értem haza cellből. Jettike ismerősöm fuvaroztam haza szombathelyről cellbe tiszta nyálka volt az út élmény volt két személlyel Jettát még nem vitték motoron mondja zavarja, hogy nem ő vezet meg nem lát semmit mondtam neki ne izgulj én se látok sokkal többet mint te
Egy vékony farmerban meg vékony kabátban nyafogás nélkül kibirta celig igaz utána percekig remegett egyfolytában de nem semmi csajszi, le a kalappal előtte
A macskát lehet borotválni ha szőrös a karácsonyfadísz meg csillog, ékes díszként , a 100kg-ról meg nem nyilatkoznék
ugye ugye 100 kiló alatt nincs férfi csak kölyök macska meg karácsonyfa dísz
Persze, hó... nekem az előző "adag" is sok volt, élmény így motorozni reggel 5 kor , tudom... mind hülye, aki nem normális
Azon lehet segíteni, kiveszed a bélést a sisakból. Egyébként nem beszólásnak szántan... ...ööö ez meg félreérthető.. na akkor nem mondtam semmit, na
Eshetne már valami hó...
ha lenne hajam még fürtjeim is lennének hozzá bakker csak akkor nem megy a sisak a fejemre így is xxl est hordok
Nézd a másik szálfa csak nem beszólt
Csak nem, mint egy görög isten?