Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A meglévő térképet annak cseréjekor felülírod, másképp nem megy...
Az ún ROM-ba (írható, áramtalanításnál nem felejtő memória) egy fér bele.
Írni én nem akarok, csak max kész térképeket cserélni!
Azt gondolom vágod, hogy egy elfuserált írással üzemképtelenné tudod tenni a motorodat...?
Úgyhogy én azt javaslom, hogy amíg pl. nem tanultad meg önállóan, hogy lehetséges a szoftverrel egy pl. meghiúsult írás miatt megkukult ECU-t visszaállítani, addig ne nagyon csinálj rajta semmit.
Na ma nagy nehezen rá tudtam csatlakozni a motorra a tune ecu val.
Most miket csináljak rajta?
Db killer nelkul 10 percig bírtam ,es nincs az a kipuff ami szép es jo gyárilag ,es sosem lesz,kosz EU kosz euró 4-5-6-7
Igazad van hogy fárasztó hosszú távon hallgatni ha ordít a kipu de akkora távon már alapba a szélzaj is fejfájást okoz, főleg egy nakeden amit nem interkontinentális túrákra terveztek amúgy sem :D
De inkább egy sportkiputól fájjon a fejem, mint a Goldwingen a hifitől :D Amúgy meg reggel egy fájdalomcsillapító meg füldugó és simán birok 5-600 km-t nakeden is egy nap :D
Hát. Ízlések és pofonok. :) Nekem nem jön be a gyári.
Sose volt szunyog gyarval sem,alap hogy kerulom a sportdobosokat is ha csapatban megyek,a hang hosszu tavon faraszt,es szinte mind olyan benzinszagu hogy faj a fejem.Altalaban eloreengedem igyis sok az input nemmeg vonyikolo repedtfazekkal.
Megsüketülés? :D Zene füleimnek. Miért jó ha egy szúnyog hangjával szól egy igazi vadállat? :P :P :P Igen onnan vettem azokat is. Nem újak de szépek. Holnap megyek a dobhoz igazíttatni az összekötőket aztán délután remélem lesz időm felvarázsolni őket, a DB killereket meg végre jó messzire dobhatom :D
Igen szépek! :) Az Arrowokat is onnan szerváltad ahonnan a Mivveket? Majd remélem az újakat is meghallgathatom élőbe ;)
Okké! Semmi gond akkor intézkedem!
Pontosan nem tudom mikor idén szeretnem csak sz angyalkanak nagy lesz s lista,nem tudom mi fog beleferni
Ha kapsz jo áron van vagy találsz vedd meg azt,tartok picit az ujrol hogy nem tudom legalizálni es az nekem gaz
Komolyan er ennyit a félsüketülés?
70.000 a 2 dob de alkuképes. Én vadonatújan vettem kéz alól szállítási sérülten. 50mm-es belsőátmérőre van összeszűkítve a dob bemenete. Közelről lehet látni mind a kettőn egy egy kicsi horpadást amit majd holnap lefényképezek hogy ne legyen zsákbamacska. DB killerek vannak hozzá és E számos.
Összekötő nélkül nekem nem poén de mit kérsz a két dobért?
Én most akartam egyet venni de sajnos élőben kiderült hogy nagyon csúnya a palástja így otthagytam és elhoztam az Arrow-ot. A MIVV meg megy eladásra ha valaki érdekel ( Az összekötő nélkül mert az sajnos nekem is kell )
Héti Puzzle :D
Skacok valakinek nincs tapasztalata Streeten LeoVince LV ONE EVO kipuval kapcsolatban?
A 8567E számú nekem igen bejön és korrekt áron is van. Karácsonyra meglepném magam csak érdekelne ki hallott már Leo-t Streeten :)
Nem tapogattam körbe ha erre gondolsz, dobot akkor csak tavaszra tervezed cserélni?
(ha igen akkor rendelem ebayről az újat)
Körbe szaglasztad? De az e havi fizetésem alapján nem cserélek
Sajnos nem bírta a költségvetés amúgy ez lett volna a tuti!
Csak tartanák már ott hogy sajnos elkopott...
Fekvős cuccok nem érdekelnek már.... Jó lesz a speed!
Úgy bizony. Abból a gyári kipust mert nekem is gyári a motor. Felül szabadabban pörög de inkább alsó és középtartományban van nagyobb változás. Gyújtástérkép is ott tér el jobban. Ha sok pénzem lesz azért lehet elviszem belövetni :)
Tudom hogy minden motor más de Agos optimalizált térképet nem lehet beszerezni? ;)