Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És zala megyében tudsz ilyet? :) Vagy véletlen nem csináltattál 2 db-ot amiből az egyiket elpasszolnád? :)
Mar regota tomiteskeszitohoz viszem a deklit es husz perc alatt megvan.
Hát az szerintem azért van mert nem egyformák a leömlők. Azzal nem kell foglalkozni. Télen én inkább csak beszerzem a cuccokat a vashoz aztán tavasszal szerelgetek :)

Tényleg, jó fajta kuplungdekli tömítés kellene Streethez reális áron. Tudtok valamit? :)
Jah es a 3-as valamiert sotetebb a tobbi saraga,de szinte mindnek ilyen kepeken.Fene tudja miert.
Nem csak ahhoz jo.A legnagyobb szopas az AC csatlakozo le-fel szerelese.Meg hat valamit csinalni kene,itt a tel,es leomlot azt neeeeeee.
Hát én is pl a kipulolírozást egyszer csináltam meg mert ráégett volt de ha tisztán van tartva akkor csak besárgul de azzal nekem sincs bajom :)

Zoli ez a megtoldás nem rossz ötlet mert tényleg elég gáz de szinkront azért nem kell hetente csinálni :D Én tuti nem szórakoznék vele. Tavasszal lekaptam a tankot aztán a légszűrőházat és vissza a tank felhajtott állapotba és szerintem hozzáférni annyit a csavarokhoz amennyit kell.
Ah most nem ilyenen ügykodok.
Mindig halaidegelt hogy csak feltett tankkal lehet barmit buzeralni es akkor meg nem ferek el tole,igy csinálok egy hosszabbito csovet az ac meg az inyektor koze,ha kell tudok vele benzinnyomast is merni,meg egy hosszabbitot az AC csatlakozojara,a minap rendeltem egy szett csatlakozot,a benzinvezetek gyorscsatija meg uton van kinabol,nem lesz tizrugo az egesz es kenyelmesen a motor melle rakott tankkal lehet szinkront csinalni.
JO cuccal tok gyorsan megy ,folyekony szer nem is igazán polircucc,7 megyek a mocihoz festeni akkor lefotozom a cuccost,
Sáros sosem volt lemosom,de hogy én órákat polírozzam..........ki van csukva,jó az a sárgás színe nagyon.
Része a motornak ,ha mar az ember zakoban rohangál ne legyen mar sáros a lakkcipo
Vagy??
Amit tudtam kivéve hűtők mögött az mar tiszta da kell meg neki 1 adag
A leömlőfétis olyan szinten hagy hidegen hogy huuuuuuuh.
Én tavaly mikor megvettem a Streetet télen kicsit szétkaptam aztán ha már lent volt a hűtő elöbb polírpapirral aztan fémtisztító pasztával meg ronggyal átcsiszoltam az egész kipurendszert.
Jó sz*r volt de szép lett :D Itt a kép róla :)
A 40e mar Tavaly megvolt,benzinszurot talan cserelek.
Apropó pucolgatas
Azon gondoljodom leomlot befaslizom azzal a hőálló fekete cuccal
Mit szóltok ?
Szip lett
En is pucolgatom ,par dolgot festek rajta ,hátsó rész mar szétbombázták az ördögök ,azt az elejét március 13 elott tuti mar nem gurulok,azt mag jon a 40ezres szerviz is
Nemhiszem,szerintem csak en es en is jo hosszan elnyujtom.
Hát majd megpróbálok még valamikor idén egy normálisabb felvételt csinálni akkor felrakom majd :)

Már mindenki pucolgatja a vasat a téli pihenőre?
Szèp! Ès a hangjából kaphatunk ízelítőt?
Ha már nem ír senki akkor telerakom én az oldalt :D
Sikerült felrakni a kiput és gondoltam megosztom veletek :) Már csak egy baj van, hogy nem a szezon elején vagyunk...
Köszi! :D De holnap úgy néz ki már kész lesz a saját aztán hétvégén lesz még kis zörgés :)
Mivel sok a kelentkezö ezert Irom hogy nekem nincs
Srácok segítség kellene! Van itt olyan Streetes akinek dupla Arrow dobja van gyári felfogatással meg mindennel? A dob bilincsét a vázzal összekötő kis lemez méretei érdekelnének. Ki tudnám magam is találni de nagyban megkönnyítené a dolgom :)
Köszönöm előre is!
Ahogy igértem.