Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

havi 20ért van parkoló, csak ki kellene venni egy évre aztán csak addig kellene amíg a suli tart
szóval valami nagyobb üzlet kellene ahová le lehet baszni a kocsit
építik majd a vasútvonalat aztán jó szar lesz vele közlekedni pestre
Nem égek nem érzem abszolút.
Mikor jártál ott utoljára? Vagy 2 éve az Irinyi, Egry is fizetős lett - ezek voltak legtovább ingyen. Kármán Tódor előtti részt nem tudom, csak azt, hogy ott sose nincs hely... 😁
Nyugatinal a Ferdinánd híd alatt van egy parkoló, ha jól emlékszem 1200 Ft/nap, de ha kimész egyszer újra 1200 a beugró és este 10 és reggel 6 között zárva van, tehát nem fersz hozza az autóhoz
Én nem égetném magam robogóval,inkább egy váltós trotyli.
El ne add te idióta, már bocsi ini 😆mellé vegyed mert ez nem motor hanem pótlék, annak viszont jó! 😇Melóba, szezonon kívül gurulni hiánypótló...
Nem írtad, hogy ingyen kell 😂
Amúgy a 4-6 vonalán fizetős mindenhol, a budai oldalon a Petőfi híd lábánál az ELTE szélénél van egy kis ingyenes parkoló, korán reggel van meg hely, amúgy tele. Az üzletházak fizetősek…
megunnád hamar
agyalok én is nagyon
el kellene adni a ktm motort aztán inkább robogózni
az nem fizetős?
Na tavaszra veszek egy olyan rotyellit amit Te mutattál malagutit, a faszom szenved a kis szarhatáron. 😇
Arena plaza.
pesten a keleti környékén van valami áruház vagy a fasztudja mi ahol ott lehet a kocsit hagyni hétfőtől péntekig?
mondjuk ha a 4-6 villamos környékén(10 perc) van valami az sem gáz
Hoztak már kocsikat Pestről,itteni ember kollégái stb.
Rohadjon meg az ilyen, pesti buzi. Sorban álltak az udvarán a lomok... féccbukkon nyomul, ott fogdossa a madarakat.

ui: jegyzem meg halkan, nem tudom, kicserélte-e, mert azóta nem láttam az autót... lehet, csak kifizettette ☹️ a fiam nem ért hozzá.
Azt volt könnyű kicserélni,jó drágán. 😄
Olyan Baja is van, kormol kicsit, meg fogyaszt is... de utóbb nem azzal vitte. Kóvályog kanyarban, itthon megemeltem, mind2 első kerékcsapágy lóg, guminál mérve majd' fél centit. Mondom neki, mi a szitu. Elvitte szerelőhöz, ő is mondta. Az kicserélte a két axiált meg még két gömbcsuklót. Persze ugyanolyan szar maradt ☹️
Nem vagyok mindeható,de nem baszok át senkit.Elrktromos meg üzemanyag ellátó rendszerekkel nem foglalkozom.Meg van ami nem éri meg.
Hát ott kaphat olajat 😁
Akkor barátkozzunk össze, mert van egy betegeskedő Vivaróm Pesten, fiamé, de nem talál normális szerelőt ott. Múltkor is átbaszták, nem azt csinálták meg, ami bajjal odavitte, de így legalább csak 120-ba került 😅
Autókat, kishaszonjárműveket javítok többnyire,meg ami jön.
nekem a kresst oldalba hugyozta a kutya és kihalt a fordulat szabályzója 😂
Ja, ő is bittel használja... én csavarozáshoz ilyet tartottam, vagy 10 évig nyúztam, még most is megvan. 4-es csavarig bőven elég volt, én PC-t szereltem vele
https://images.euronics.hu/med...
Igen, pont leírtad előbb, hogy elég igénytelenül bánsz velük... nekem még soha nem folyt bele semmi egyik gépembe se (pedig van néhány)
Nem mondom, mikor festéket kevertem vele, akkor kapott fröccsöt, de nem lett semmi baja.
Egy kerti rönk hinta ágyat csináltam.Így szart be.
Az olcso 9e res zold leveheto tokmanyos az ha rajta van a tokmany orraesik,gyengebb is.Azt adom soforoknek ha sanszos hogy fel kell csavarozni egy fejveget ,labat.
Azert nem kar ha otthaggyak.