Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kofferben csak az van nálam ami magx havonta egyszer van előszedve.
Nem mindegy, hogy milyen körülmények között van használva valami.Nálam a hólétől az olajon át bármivel találkoznak,ja útban van,hát odébb rúgom. 😄
Kellemetlen lenne ha egy konyhabútor fagyállós lenne vagy olajos 🤷🏼‍♂️
Túl patika állapot,soha nem megy tönkre.Ez nem zsíros 😏olajos,nem fagyállós,nem sáros,nem szarrá kopott.
De meg mennyire. 😆
Fasza ez a parkszájd…
Huhh,most kb hasonlítgatjuk a túrósbuktát a mákostésztához.
Egy 20v-os akkus gépet valami kábeleshez.
Nem mindegy az sem hogy a zöld széria barkács cucca vagy a fekete kefe nélküli motoros mostani.
Bár egyiket sem nagyipari célra találták ki és tankhajólk oldalát vagdossák vele.
Majd ha nem lesz ilyen ótvar idő.
Hova siessek,ma lezúzott vele öcsém egy kinti virágtartót,meg se kottyant neki. 😂
Nekem van egy 125-ös AEG, 30 éves, újan vettem, akkor nagyon drága volt. Sokat kapott már, de még nem volt megbontva... hibátlanul megy.
Akkor éppen ideje lenne a másik felét is szétvagdosni. 😆
Hisz tudod: "január, február, itt a nyár!"
Szerintem,az a fúró nem olyan mint a tavalyi.A nagyflexek hat éve lettek véve 230v os gépek voltak,leégtek mint a szar,de még utànuk vettem egy Einhell típust az a három fázisú automatát is leküldte.AEG kurvára bírja.
A fél ducatot avval vagdaltam miszlikbe. 😆
65w az 65w 😁
Akkor ezek szerint nagyon szór a gyártási minőség nekem is van egy nagyfelxem ami térkövet már eldaraboltam vele meg szegélyt falat vágtam vele ajtónyílásnak 10 centi vastag betont vágtam vele 12,5 méter hossszan még megy 😁 az akksis fúróval is fúrok mindennel mindent 😁 keverek vele csemperagasztót zsákos betont ha a szükség úgy hozza de még az is megy már 3 éves a kicsike de még bírja 😂
nem azt írtam hogy gyenge mert picsa gyenge
a ceges bosch még gagyibb teljesítményű, csak majdnem fele térfogat
olyan régi ruszki stílusú lett ez a lidl csiszoló 😂
Az a helyzet,hogy 2 Lidl S nagyflex lett kuka,utána vettem AEG típust.Ez bírja.Tavaly vettem ütvecsavarozot ,meg kétsebess fúrót aksisokat.Fél évet bírták,és nem a motor meg az aksi szart be.Mechamikusan lettek szarok.A fúrót mentettem,mert a havernak leesett a tetőről az övé,ideadta.A kettőből megcsináltam.Azért megjegyezném,nálam nincs kímélet,full kihasználva a gép.
Az tény hogy az akksis "flex" nem egy bika de szerintem ahová teljesítmény kell ott mindegyik ilyen legyen akármilyen akkus gép drága vagy olcsóbb ezzel a parkside flexel egy egész napot végig dolgoztam a 4ah-s akkuval gipszkarton szerelvényeket vagdalva estére merült le még ment de már piros volt az akku ilyen felhasználásra tökéletes ezért az árért ahhoz hogy ne kelljen bukdácsolni a hosszabbítóba meg egyik helyiségből cibálni a másikba a hosszabbítót 😁
most is lenne munka de hideg van
fagyos vasat nem jó hegeszteni
érdekességképp
múlt héten a 10-es menetes szár 430ft volt most meg 550 ft
kurvára megérte a minimálbéremelés
Minek vennél,a kanapén nem kell. 😄
én 5 nek néztem akkor lehet vakulok 😳
mindenesetre a fúrók nem bénák csak ez a sarok csiszoló nem jött be
de azt eldöntöttem hogy semmiféle lidl barkács gépet nem veszek
nincs meg nennük az az érzés hogy jó vele dolgozni, a régi makita gépeket öröm volt megfogni
Nincs 5 Ah-s.
2 vel meg nem érsz semmit.
4-6Ah minden gépnél nagy relatíve.
Persze hogy nagyobb a nyomaték, mert lassabban forog... direkt így van csinálva, ha már nincs teljesítmény... ezek az akkus szarok max. 200W.
az áttétel más a fúró is izmos csak annak kell a fordulat
leszabályozva kevés áramot kap
a 650-es fúró majd lebaszott a padlásrólbamikor megszorult, képes csuklót is törni
mégsem tud úgy csavarozni mint a kis csavarozó
az akku a legkevesebb a 2ah meg az 5ah között van 2-3 centi
az egész olyan tré
8x200-as csavarok voltak.