Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hétvégén 2 padlót és 1 10x10-est kellett kb. 10 helyen 200-as építőcsavarral összefogni, kis blacki fúró kb 70mm-t, 1000w-os régi fúró már 120mm-t bírt behajtani mire lekonyultak mire elővettem az erre a melóra alkalmatlannak ítélt parkside-ot a kis akksival és az mindet betolta mint a büdös szart. 😄 A nyomatéka lehet nagyobb mint a váltóáramos fúróknak ha jól sejtem.
Az fura lenne mer vagy 2 vagy 4Ah,és nem igazan ormótlan.
Az biztos hogy kilóg belőle egy félkilós akku egy 20 dekás kábel helyett,de ez ilyen foci.
múltkor nézegettem egy lidl sarokcsiszolót 5ah akkuval kb olyan nehéz mint nekem a 1200w makita kábeles sarokcsiszoló
aztán egy ormótlan dög a lidl gép még a fogása is kellemetlen érzeteket kelt az emberben
Tessek parkSide,mer igenylitek. 😆

http://youtu.be/LQ0htbiLsy0
az a lényeg pipi mindenképp kenj mélyalapozót a falra csempe előtt mert amilyen béna vagy meghúz mire beállítod és tényleg kopogós lesz mint a kecskeméti kórház falburkoló elemei 😁
egye fene a ragasztót álom bár most emelték 300 ft al a 25 kg-at már 1600 lett 😂
vedd meg a csempét elmegyek gyakorolni 😂
ja azt hitten, hogy panel dolgom sem lesz vele szerintem szarabbak mint a tégla pecók amit 40 éve kb. zsákkal simítottak 😂
Kiadni ki lehet, ha ránézésre megfelelő… 😉
Valóban 😂
Te nálam egy szöget nem verhetsz be 😂
Amúgy én megértem, hogy az ember megcsinálja magának, és ezzel spórol… szerencsére ebben a szakmában is sok haverom van, így a kisebb melokhoz mindig el tudnak jönni, elcsalnak mashol 2 napot és baráti áron megcsinálják, nagyobb melohoz jó szakembert nem találsz azonnal, úgyhogy ha azt akarja az ember, hogy ne álljon a pénz feleslegesen, megcsinálja úgy ahogy tudja…
Van két te72 hiltim, amit csinálsz, bármikor leverem neked a falról gyorsan 😂
szó szerint szar az egész
panelból viszonylag kevés van 3 db. Hát nem hinnéd el ott sincs egyenes(kezeit széttáró) Festés előtt célszerű telibe glettelni.
Bár mostanába inkább tapétázok a változatosság miatt(kezeit széttáró)
sosem mobdtam jogy a tibi haver kókler, azt se hogy tudok annyit mint a tibi haver
nekem van összesen kb 30 csempés múltam, és teljesen vállalható lett, lehet a hilton szálló legdrágább budijában kevés lenne de egy átlagos lakókörnyezetben teljesen elég
nézd engem erre vitt a kényszer. (kezeit széttáró) nekem nincs időm évekig várni sem a haverodra sem senki másra. Nekem a befektetéseimet minél hamarább termőre kell fordítanom. (kezeit széttáró) most van 3 pecó ami felújításra vár amíg ezek az események zajlanak addig minden hónapban kiesik a zsebemből átlag 250 ft. Október 20-ig 4 volt kiesve az elkészült és termel(meghajlós) most egy megint elkészül szerintem a jövőhét közepétől. jövő hét ilyenkor már az is termel(meghajlós) Közben van ami már annyira előrehaladva van, hogy le van burkolva. Legkésőbb áprilisig be szeretném fejezni, utána tudom a legfrissebb szerzeményemen gyakorolni és kibontakoztatni a burkolási tehetségemet 😂 Szóval az ingyen burkolás amit ígértem legfeljebb az azt megelőző időszakig szól. Ha már belejöttem és tudok burkolni már sok pénzért sem tudom nálad elvállalni úgy, hogy gondold meg az ajánlatom( fetrengős)
A régi panel is tud hullámos lenni, annak idején volt szerencsém megtapasztalni… úgy öntötték ki az elemeket, ahogy épp sikerült 😂 olyan puklik vannak benne, hogy csak nézel 😂
Ez valszeg így van.. nekem is volt egy öreg haverom, aki az emeletet burkolta - feldobálta a lapokat, hát abban semmi hiba nem volt. Mikor én csináltam, az nem lett olyan, pedig 3x annyi idő volt, és minden hájteket bevetettem 😅 elfogadható lett, de nem hibátlan.
A 10-20 éves gyakorlatot nem lehet pótolni...
7mm az lófasz nekem kb 2 centi volt a 2,5 méterben 😂
mivel úgy is vakoltam ment rá egy kis plusz, elejét kicsit vékonyabbra kentem aztán szinte jó lett, az utolsó csempére is tettem masszát nem csak a falra és jó is lett
mondhatni sosem volt ilyen egyenes aztán 20 évig észte se vettük hogy görbe a fal....
kicsit túl van lihegve a minőség igény
Nem egyenes, nem derékszög, nincs vízbe, de a te panel pecóid fala legalább nem hullámos, mert azt a legszarabb megrakni.
Nem vitatkozom… ahogy nem értek a vasmunkához, amihez te értesz, biztos vagyok benne, hogy itt senki meg sem ugatja azt a minőségi munkát, ami Tibi baratom szakmája… 😉
az hogy egész évre megvan a meló nem jelent semmit
szerintem ebben a hónapban tudnék annyi burkolást összeszedni amivel egész évben el tudok molyolni
egy kolompár rikárdó vindízel is be tud szerezni bármennyi munkát....
1 dolgot amit megjegyeztem nem létezik egyenes fal. Tehát célszerű mindenhová tenni mert időben lófasz az egész.
Igazából a szép burkolás alapja a teljesen sima egyenes fal. jó néhány pecón már túl vagyok hát ezt a falat még nem sikerült megtalálnom. mellérakom a vizet van amikor találok benne akár 7 mm-et. (fejét fogó) Ezzel sok mindent nem lehet kezdeni (kezeit széttáró) a legjobb lenne ráhúzni egy vakolatot. A burkoló nem fog kőművest játszani hisz Ő burkoló. megoldja úgy, hogy vastagabban teszi az anyagot. (kezeit széttáró)
Te 8 db gyephézag téglát nem tudsz normálisan lerakni… 😂
Lidiben most akkcijós a parkszájd.
Ismerem az árakat, köszönöm… 😂
Értelmes áron dolgozik, de mar most megvan egész évre munkával es nem Balaton szeletért dolgozik, ő valóban szakember, nem ilyen kókány figura, mint Pipi 😆