Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen utakon olyan maxigáz közeli állapotban megy
teleszkóp csattog annyit hogy nem is értem miért nem ment még szét
néha akkorákat koppan eleje hátulja hogy azt hiszem itt a vég és törik ketté benne minden
én azt mondanám hogy csak kiemelkedett egy kicsit a szoci klubbos fostengerből
1:25 keverékkel 30 as tempókkal el is ment elég sokat
felénk son parasztnak volt szimó hordták vele a tejet tápot ami éppen volt
gyorsabb volt mint a lovas kocsi aztán az előnyök száma ki is fogyott
amúgy tényleg nem nézett ki rosszul az 51es
kényelem relatív azért egy robogó kényelmesebb de a szimó se szar
megbízhatóságot az idő megszépíti.... a gyári cuccok még csak-csak kibírták a visszafogottabb használatot de az utángyártott alkatrészek már a 90 es években is szarok voltak

az hogy most miért ad a nép ennyi pénzeket egy szimóért nem tudom, talán a jólét elvette a nép józan eszét
egy szimó árán 100x jobb kismotorokat lehet venni és 100x kevesebb szopás a használatuk
nekem mindig is volt szimó sokat mászkáltam vele, sokat szereltem, de nem hiányzik, igazándiból ingyen se kellene
a fos robogóm amióta nálam van kibírt 2x annyit mint egy új szimó pedig elég lelakottan vettem gombokért
95 óta megy, a blokkban a görgőn és a szíjon kívül minden gyári
Vegyél egy túlárazott szarhatárt. Ha neked az kell, azt kell vegyél.
Ne hallgass senkire. 😇
Vegyel egyet,talan futja ra. 🤔
maga idejében a legjobb szoc motor volt(meghajlós) nekünk 14 évesen a szabadságot jelentette.(meghajlós) Kevés olyan dolog van ha egyáltalán van aminek jobban tudnék örülni,mint gyerekkoromban egy szimónak.(kezeit széttáró)
A szimó sokkal univerzálissbb motor mint egy tál gecit érő robogó.És miért is fos?Kényelmes,jól néz ki, megbízható, bárhová el lehet menni vele.Engem soha nem izgatott a sok műanyag csicsa.Előre tettek volna egy jobb féket meg teleszkópot ,akkor NO1.A két fiammal mentem ki a hegyre a szimoval,az egyik előttem a másik a hátam mögött ült.Mindenhol kiment,és bírta.6 meg 8 évesek voltak.Most is megvan ,igaz több mint egy éve nem indítottam be.De semmi baja.Amikor kisjáwa volt a kisebbiknek,alázta a generikes meg apriliás haverját vele.Mondjuk felhúztam egy kicsit jawát. 😂Kromgyűrűs dugó,hatvanas igazított henger+ a gyári kipu behangolva sportlegszurovel,Simson hátsó tellókkal. 😄
De a sok híg fos között legalább a kemény szar volt. 😁
Én is állandóan böngészem a lidl újságokat mert alig várom, hogy legyen parkside-os akksis Anal Intruder 2000. 😘
A simson amikor jó volt, mar akkor is egy halom fos volt 😂
Kezd döglődni add el,mert később felgyujtod mérgedben.Nem véletlenül lettek a szimók ennyire drágák mostanában.
A kanapétól a fürdő dézsáig.
de ő nem dolgozik, hová gurulna vele?
Szereléssel.
Mert egy fos
A Makita 2004től megy egyszer sem lazult ki a tokmány
Mar akkor befaragtad a karacsonyfat? 😲
Nyáron egy fél délután folyamatosan ment, az egyik akksit le is merítettem. Csak egy kis famunka volt itthon.
ha jól sejtem még nem használtad?
nekem van ilyen akksis fúróm (gondolkodós) ez mitől van? Már, hogy lelazul? mert ezzel szopok néha(kezeit széttáró)
te mivel is foglalatoskodsz?
Addig pont le tudod vagni mindket kezedet dobd ki.
nehezen tudom elképzelni, hogy neked bármilyen munkaeszközt is öröm lehet megfogni(gondolkodós)
Te most szívatni próbálsz minket(szemeit körbeforgató)
a malaguti megvan 5-6 éve én azon még nem takarítottam karburátort
valamit tekergetni kellene rajta mert ha alapjáraton ketyeg akkor fél percen belül leáll
amióta megvan 1x bontottam szét mert a vákuumos benzincsapot lecseréltem elektromosra meg beletettem 2 benzinszűrőt(tanknak 2 kivezeetője van) kannából tankolok többnyire aztán kellett a plusz szűrő
nekem 4 ah van hozzá. a flex 10 perc alatt kiüríti 6-os fordulaton.
A girbegurba kerites tavaly volt. 🤔
akkor még nem tudtam a szintezőről 😁