Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van ilyenem(gondolkodós) de most a szalonnák vannak benne(kezeit széttáró)
Ok. ✋
Nem kell javítanod itthoni szőrvizes lesz, na meg injektoros, nem veszek karbist. De már most túlbeszéltük. 😇
Sajna én utálom,nem is vállalok javítani sem.Egy szar mind.Egy egyszerű karbi takarítás akár 3 ó is lehet.Na meg kinek van legtöbbször ilyen?A nyuggernek,minden szar rajta de van rá egy tizese.A motor nem ér harminc ropit.Egy agyloves.Ha magadnak megcsinálod az más, némelyiket könnyebb javítani.
busz is átszálós, putri kiskőrösről nincs egyszerű utazás pestre csak a vonat
ilyen lófasz értékű gép a cél, akár az astra is
Ini-nek biztos jutna ott hely mindig! 😅 - vagyis kb. annyit ér az a hely, mintha nem is lenne.
Menjen Dunaújvárosig, ott tud ingyen parkolni, onnan bent van busszal hamar. Pesten úgyse kell neki autó. De ezért egy autót ott tartani... max valami értéktelent, add oda az Aszmát neki 😁
Én busszal járnék...
Vagyis nem nagy. 😆
Azt írtam kicsi parkoló
kiskőrösről kellene
eddig vonattal járt, de újítják majd a pályát és vonatpóló busz lesz(évekig) ami ahogy a vasutat ismerem +2 óra menetidő lesz
aztán agyalunk mit lehetne tenni
Kimaradt a vesszo.
Mobil.
Amúgy fiatal egyetemistának mijafaxnak kocsi Pesten? az a kiba...tt jólét 😅 Kecskemétről nem tud busszal bemenni?
Nem azé, de "van hely ingyen konnyu bejutni" - az kettő 😂 de ércsük 😂
15 az jó sok 😅 Fiamnak Irinyiben volt lakása, azt mondta, bár fizetős lenne... sose tudott a ház előtt megállni, mindig 3-4 kört kellett mennie, vagy fél km-re parkolnia. Mióta fizetős, mindig van hely - mondjuk, már eladtuk 😁
Mondjuk én inkább újpesten tennem le, mint Erzsébeten 😂
És? Ha egész hétre letámasztja…
plusz 20p míg átjut… amúgy meg tegye le akkor a hatar úti metrónál. M3 metró másik oldala, 10p metró
jó de az m5-51es út felől lenne támadva a főváros
Meg egereszhet a pillango utca kornyeken a lakotelepen,de az nyomorusag.
Ez olyan mint a viccben,van hely ingyen konnyu bejutni,de csak kettot valaszthatsz. 😂
Újpesten is le lehet tenni ingyen és ott a 3-as metró… vagy a 14 villamos… pár perc bejutni
pl pesterzsébeten egy csomó ingyenes hely van de szar bejutni a 13kerületbe
Az ELTE szélén van egy kb 15 autos parkoló, az ma is ingyenes, a rakpart feletti részen
melóba nem járok, a motoros túrák ideje lejárt, etetni kellene kimászkálni a csatornapartra, aztán a robogó kényelmesebb cuccolni
Van mikor ingyert merik.Az örson a metrovegallomas mellett van egy olcso ingazo parkolo,de tele szokik lenni.