Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem robban csak jó eséllyel be sem gyullad olyan dús a keverék
max készülékházon kívül kezd égni 😆
Most kérdeztem tőle,konokul hallgat.
Hogy kéne ezt ellenőrizni? 😆
Csak ellenőrizd, hogy tényleg arra van-e fúvókázva, különben felrobbantod magadat.
Ja.
De lpg kéne,földgáz nem.
Ezek a gizmok palackról mennek.
Most basszak a kezedre? Te konkrétan LPG-ről (propán-bután) fogod járatni, nem?

https://hu.wikipedia.org/wiki/...
18 a földgáz
18 baze.
nekem ilyenből van kettő meg egy régi nagy de azon már nem látszik a felirat
Bocs, 28-30 mbar. De neked az kell éppen.
Van 20 milibaros?
Neten 30-asokat látok.
másikkal sem.....
lehet te nem nagyon bütyköltél még gázkészüléket, de van egy határ ami után nem lehet "tuningolni" szóval hiába adsz neki több gázt nem lesz nagyobb a láng, aztán vagy be sem gyulad vagy szarul ég
szóval ha beállítod utána nem lesz baj vele, amúgy a kisnyomású rész általában nem veszélyes, max kigyullad ha ereszt valahol de ezt egy szál gyufával le lehet ellenőrizni
régi lom gáztűzhelyeken is volt ám mindenféle barkács dolog amikor elrohadt a kisnyomású cső rongy alufólia ami épp kéznél volt
a palacktól a szabályzóig ne legyen hiba, mert ott gyorsan és sok gáz tud távozni
Phaszt! Meg kell venni a 3000,- forintos, nem állítható, szabványos 20 mbar-os gyárit, azzal nem fogja felrobbantani magát.
én megnézném hogy cserélhető-e a fúvóka a gázkészülékben, ha igen akkor rátennék valami nyomás szabályzót ami van itthon( legalább 3db van a sufniban) és hozzá reszelném a fúvókát
a konyhai gáz főzőlap fúvókáit is így állítottam be
de ezt csak én csinálnám mert ugye én ügyes és okos vagyok........
Fogok,csak 9-18-ig bentvagyok,menni nuku,neten meg vagy 30-50 mbar meg ez az állítható 20mbar-os van.
Gondoltam rákérdek jó e az hogy 2 mbar difi van,uugyis mindent IS tudtok.
a 90es évek közepén kezdték a japó robogókat behozni konténerszám
sok foshalom mint, champ, egy-egy jog elrejtve köztük
ahogy cserélte a nép japániában úgy dobálták be őket a konténerbe és hozták be a sok lomot
utána indult a barkács szakkör ezerrel és adták el őket viszonylag drágán
Amikor én gyerek voltam nemigen 😂 akkor kezdték el a lefosott japan nagymotorokat behozni… 😂 szar volt az összes és alkatrész sem volt hozzájuk, de a menő gyerekek azt tologatták, igaz mint a fehér holló olyan volt…
Amúgy nem is értem, ez tök egyszerű nyomáscsökkentő kell neked, miért nem mész be az első szerelvényboltba és veszed meg ?
Én azt hittem valami precízebb dolgot akarsz venni. Ilyet bárhol tudnak adni, csak be kell menni egy boltba 🤷🏼‍♂️
Ha mar precízek vagyunk, legyünk precízek 🤷🏼‍♂️
Oda nem is kell neked bojler, felrakod a tűzhelyre, főzöl benne 3tojást, spórolsz. 😎
Ez a jó, szerintem csak ilyet szabad megvenni.
Egy napi 10 percig használt kempingzuhanyhoz?
Mi ennél azért sokkal komolyabbat használunk, ilyenben nem tudok vélemènyt mondani.
Hasonló van nekünk.
Az állíthatóval tudod állítani, azért jó mert állítható 😂 a fixekben gyengül a rugó, keményedik a membràn
Én kerülném az állíthatót, mert ha elállítódik, abból baj lesz...