Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lidl 10 percig tolt ingyen minden nelkul,app-al fel orat.
Mobilitihez kell app vagy rendszerkulcs.
Mol kuton huzz a kutashoz es kerdezz.
Probalom.
Rábasztál.
na várjá várjá. Ez akkor, hogy van? Próbáld elmagyarázni úgy mint ha egy 8 éves gyereknek magyaráznád, mert én ehhez hülye vagyok.
Szóval nekem nincs sem telefonom sem appom. Ez még nem gáz mert az asszonynak van ilyen eszköze(kezeit széttáró) Mit kell kötni? kivel kell kötni? Egyáltalán mennyi cég van itthon aki üzemelteti ezeket a szarokat?
bOGYÓKÁM VÉGVESZÉLYBE VAGY 😅
https://ripost.hu/kulfold/2022...

a 4 oltásoddal komoly bajba vagy (fetrengős)
Igaza volt ininek. Minél messzebbre kerülünk a kovidolástól egyre jobban kibontakozik majd az igazság(gondolkodós) Ha azt vesszük, hogy még csak néhány hónap óta csengett le médiaszinten a kovid és már milyen hazugságokra fény derül és vallanak színt a "tudósok" El sem merem képzelni mi fog kiderülni mondjuk 2 év múlva 😂
Az adott toltot uzemelteto ceg mobiltelefonos appjahoz kotott bankkartyaval b+. 😂
te lacám, ha tankolnám az asszony vellanyverdáját a egy oszlopos gyorstöltőről ott, hogy kell kiegyenlíteni a számlát?
Ez igaz.
En olyan hülye vagyok hogy pénzért veszem a sajtot :-)
Van olyan is.
a vasutas is az,tehát akkor oda is kéne kerítés.
Azt mit csinál a bűnjel az udvarodba? 😅
Házkutatnak már? 😂
szerintem magyar vendégmunkások voltak 😂
Nem az volt hogy oda még kerítés sem kell mert nem lopnak?
De ennyire?
Szereti a sajtot.
Hogy jöhetett az ötlet, hogy valaki ellopjon 8 ilyen hatalmas sajttömböt?
"Boldogok a sajtkészítők...." - na nem ilyenkor. 😆
Az baj.
8 darab 50 kilós sajtot loptak el itt a hanyatló Alpesi nyugaton egy sajtkészítőtől. Egy darabot elhagytak a lopás közben...Valahol rohadt nagy Fondue-party lesz , és meg sem hívtak :-)
asszem abból az egyik munkanap az volt amikor a lófaszos táblát tartotta fel, de mit csinált a másik munkanap? (kérdőjeles)
nincs
jobb
Ja. 15 millás fizetést vett fel úgy hogy kétszer volt bent a munkahelyén. Ez az igazi baloldal 👌