Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van de a könyvelőnél. Majd megszerzem a kedvedért. Ellenben te kétszázezret emlegettél ami.szerintem azért durva egy kisteher kötelező szervizére.
2020-as tuti van 100 alatt de sztem 2021 is belefér. Valamelyikben benne van a féktárcsacsere de az meg kivonható.
én csak a fejlécet nem fényképeztem be nekem rajta a dátum 2021. 09.08. Valahol biztos a tieden is rajta van(gondolkodós) Persze 2019-ben még nekem is lehetett volna a szerviz 100 ezer alatt 😅
De legyen 2019-es a szerviz ahogy állítod elhiszem na(meghajlós) (kezeit széttáró) Bár nekem ez nem derült ki arról a számláról amit feltettél. Szóval akkor így kérdezem:
a 2019-ben 88 ezres szerviz lehetne 2021-ben 110 ezer forint?
ez nem olyan hosszú ezt csak el tudod olvasni végig ugye? (kérdőjeles)
A kérdést értetted?
Van 2020-as, 2021-es számlád 100 ezer alatt kötelező szervizről?
Nah. Az az üzembehelyezés dátuma. Szerintem nálatok is ráirják. Az egész fehjlécet nem.volt kedvem.befényképezni.mert csomó adatot törölgetni kéne nekem ahhoz nincs türelmem
fax tudja én innen(kezeit széttáró)
ha nem tudod kiváltani akkor nem is kell(kezeit széttáró)
Bár elektromos fronton is elég széles a paletta vannak már 600 km-ert egy töltésre leguruló példányok. (kezeit széttáró) Persze árban nyilván horrorisztikusak aki nem használja ki napi szinten ezt a tulajdonságát annak valószínű nem éri meg. (kezeit széttáró)
Nekem megérte megvenni az asszonynak a vellanydákót úgy, hogy az állam 1/3-át kifizette(kezeit széttáró) Városi közlekedésre van az a kis lófasz ami 1000 km-t elmegy egy hónapban. Tegnap bizonyította, hogy akár nagyobb utat is megtesz. persze autópályán nem 140-el csak 100-al. Ezen a távolságon ingyen utazásért benyeli az ember azt a 15 perc időkülönbséget. Jelen pillanatban a dákó spórol havi 80 liter benzint az elődautóhoz képest (gondolkodós) Nekem ez már megéri. ha minden nap sopronba kellene járni az asszonynak vele akkor valószínű nem a dácsia lenne a legtutibb megoldás 😅
Nem olvastam végig mert kurva hosszu.
Méggyszer momdom a számla 2019 az autó 2016-os.nem.tom hogy jött ki neked hogy öt éves a számla. Ott van.legfelül az üzembehelyezés éve napja. Abban.az évben nem mehettem százezret.
Az is nyilvánvaló hogy ha 2019-ben egy fullos szerviz88 ezer akkor ugyanez nem.lehetkét év mulva sem kétszázezer amiről.te beszélsz.
De leszarom, ugyis hülye vagy és csak.fujod a faszságaid ami jelen.esetben abszolut nem érdekel mivel én fizettem.és tudom.mennnyit és nem a te pénzedből. Ez most nem.verseny hogy kinek.nagyobb vagy kisebb hanem.tények.
Én.azt is.elfogadom ha a toyotánál ennyi, mint ahogy tudok más márkákról.is ahol bőven számolják az olajcserét meg a pecsétet. Te dolgod, azt választottad. Én meg ezt de nem meggyőződésből hanem mert ezt hozta az élet de nem bántam.meg.
Nem, de hát pont erről van szó, hogy nem tudom kiváltani a dízelt egy elektromossal, akkor minek vennék?
? Nincs más autó? Csak a feleségem dácsiája? Nektek 1 autó van a családba 3 gyerek mellett?
hát nem tudom(gondolkodós)
Azért én el tellebillélek így (gondolkodós)
Dácsiával? Na azt megnézném.
ha van autó akkor minek bérelni ezt nem értem(kérdőjeles) ha abáziába akarok menni beugrok az autóba azt elmegyek. Most azt nem értem ki bérel minek évente 2-4 százt ezerért autót?
Figyelj, az már bebizonyosodott hogy te sok mindent rosszúl értelmezel a pénzügyekben, a kp fogalma, az hogy szerinted ha egy új autót veszel akkor a régi nem számít bele mint kiadás. Szóval a te számításaid, hogyan is fogalmazzak, nem tükrözik a valóságot.
Te ezt nem is fogod érteni, te aki megye táblán belül jár nyaralni.
Mi nincs ingyen? miért nincs ingyen? baszki itt is elvesztettem a fonalat nekem pl. ingyen van.(kezeit széttáró) Adjatok már abból amit szívtok, szerintem ütős cucc lehet(gondolkodós)
Én itthon ingyen töltök(kezeit széttáró) Ebbe neked most mi a scifi(kérdőjeles)
ki bérel? mit bérel? minek bérel?elvesztettem a fonalat(kezeit széttáró)
szerintem nem fogja érteni(ujjával nemet mutató)
De strapáld magad nyugodtan ha már türelmesen ébredtél 😆
persze az is bosszantó,hogy pontosan tudom ha nem kapkodnak vele 15 perc alatt megvan az egész(gonolkodós) Azért váratnak a szalonba másfél órát, hogy elhigyem tényleg ennyit dolgoztak rajta(fejét fogó) basszus kifizetem én nekik azt a qrva 2 órás rezsióradíjat csak cserébe legalább ne várassanak már meg(kezeit széttáró) Mé nem lehet azt mondani, hogy tisztelt partnerünk az autója 15 perc múlva kész itt írja alá azt takarodjon a faxomba(gondolkodós)
Kawa basszus arról volt szó,hogy te még kötelező szervizért nem fizettél 100 ezer felett így engem biztosan átbaxtak a 110 ezres számlával első 20 ezres szerviznél. ami tulajdonképen 1 olajcsere a hozzá való szarokkal(gondolkodós)
Aztán felteszel egy 5 évvel ezelőtti számlát 88 ezer Ft-ért 😂 Most őszintén nem tudom, hogy komolyan gondoltad e 😅Hát az igaz, hogy a 88 ezer az nincs 100 ezer de esetleg az előfordul, hogy ha most ugyanazt kellene a márkaszerviznek számolni amit a számládon csináltak 2016-ban az anyagköltséggel és munkadíjjal már lehet több is lenne mint 110 ezer forint 2021-ben???(kérdőjeles) Mert ha ezt nem osztod akkor most mondom neked megint van egy lomom a 4-ik emeleten azokba mindig rakok klímát mert hát nem vagyok állat tudom mi van ott nyáron 😅 Határozottan szeretném ha te csinálnád 2016-os anyag és munkadíj áron(meghajlós) Mert egyre kevesebb ilyen palimadarat találok(kezeit széttáró) te még kapóra jössz(meghajlós)

Nos itt a számla: mond meg mi itt az átbaszás én nem nagyon értek hozzá(kezeit széttáró) Ha engem kérdezel szerintem az egész kötelező szervizes rendszer egy nagy átbaszás ennek az összegnek kevesebb mint feléből meg tudnám csináltatni ezt a szervizt bármelyik sarki autószerelőnél(kezeit széttáró) De nem szeretném ha ugrana a gari, ezért inkább kifizetem ezt a kötelező szerviznek hazudott sápot mert itt beszalad egy gyári hiba vagy tényleg történik valami igen csak a zsebbe kell nyúlni akár milliós szinten is ezeknél a szaroknál(fejét fogó)
nos a tojota így számol 2021-ben. Baromira megnézném a Ford egy kötelező szerviznél, hogy számol 2021-ben 100 ezer alatt marad e a szervizköltség (gondolkodós) Mert,hogy te ezt állítod engem meg átbasznak(kezeit széttáró) Persze fent leírtam alapvetően át de ha engem, téged is ha elviszed az autót kötelező szervizre a mai árakon(gondolkodós)
Már múltkor belengték, hogy a következő szerviznél a fékolajat is cserélik(fetrengős) Persze tudom én, hogy a fékolaj összeszedi a vizet meg minden de basszus 40 ezernél akarnak fékolajat cserélni 😂 nekem volt olyan autóm amíg nálam volt se volt lecserélve róla soha több száz ezer km-en keresztül(fetrengős) Na mind1 valamelyik héten elmegyek megcsináltatom rajta a szervizt mert már jelzi a kulcsikon, hogy ideje lesz(óranézegetős) majd azt a számlát is feldobom megnézzük, hogy számolnak 2022-ben(fetrengős) Csak a te papírjaidat is várnám 100 ezer alatt (gondolkodós)
persze, mer a kommonrél fóccvágeny az biztos jobb 😁 az az űberkirály 😂 ha esetleg az a blokk Audiban van, akkor meg főleg! 😂
Azért ha ki kell csengetned zsebbe egy százast, hogy milliós értéket "csak úgy" megkapj - arra mondhatjuk, hogy ingyen van.
na mindjá töltöma számlát azt megszakértitek(gondolkodós)
😂
A rönyónál kecsón az új autókra 19000 a régiekre 15000 az óradíj, mivel kevés km-t megyünk így még 2X kell ha gart akarok a szervizbe vinni és az brutál lesz, ha szűrőket is cserélnek )levegő, pollen) akkor valami 150000-ről beszéltek, elég gáz miközben ha mindenből gyárit veszek az sem kerül olajjal együtt 30000-nél többe, de a szervizben valamiért minden felárazódik, lehet, hogy mégsem kell majhd a gar, a suzukit összesen 2X vittem az ezresre meg a 15000-re utána leszartam a gart és annál jól is tettem mert a 16 év alatt nem vettem bele semmit (illetve egy km jeladót 7500-ért) a kopókon kícvül, de azokkal is erősen módjával, nem tudom csak remélem, hogy ez is ki fog bírna annyit.