Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bringával sokkal többet tudnál spórolni, főleg amennyit te mész, ez reális alternatíva lenne. Tiszta pénzkidobás az Astra. 😆
az astrával villanyautós tempóval még mindig 3 ezer alatt vagyok gázzal akkor is ha kúton tankolok
szóval azért nem olyan nagy spórolás az a villanyos gyösz
4 millás vételárból(a mi igazándiból 7) elmegy 150 ezret ami igazándiból teljes árakkal számolva jóval több 200 ezer
és akkor nincs benne a napelemed és a gyorstöltéseid ára
gazdaságilag maximum nagyvárosban éri meg ha sokat téblábolsz és sokszor rá tudod dugni a (még) ingyenes töltőkre
persze számolni lehet úgy is hogy megérje, hamis adatokkal meg fura matematikával
https://www.quarks.de/gesundhe...

Nyilván nem valami tudományos oldal összefoglalóját fordították le, mert az nem táplálja az összeesküvők baromságait...
Na ez jó válasz, tetszik!
Ja olyan biztos forrás ez, hogy német Deutsche Welle linkje amit megosztanak a cikkben egy török oldalra vezet :-) https://www.dw.com/tr/almanyad...
Zseniális hogy szoptok be minden marhaságot...
A megnevezett Dr. Harald Matthes egy Gasztroenterológus...még jó hogy nem egy fogorvos üti bele az orrát mások szakterületeibe....
annyira nem szeretek biciklizni(kezeit széttáró)
Amilyen időmilliomos vagy feltekerhetnel biciklivel is,az ingyen van.
az már elavult.(legyintős) Én inkább temetem a múltat a jövő felé tekingélek. 😅 Jobb lenne ha te is bezúzatnád a még meglévő benzinest, gázolajost. Ez már kb. olyan mint a mai időben tengereken-óceánokon vitorlás hajók szállítmányoznának. 😂
az aurissal egy pesti út oda-vissza 8000 Ft volt 500 Ft-os benzin áron(kezeit széttáró) ha pestibe rátöltök 3500-ért akkor is sokkal vidámabb vagyok.(kezeit széttáró)
Szerintem a dákó kibir egy pesti oda-vissza utat az kb. /200 km-er/ 1 feltöltésre 288 km-ert ír fulon az óra most a jóídőbe ez télen csak 205 km volt.
Az a 288 km ha eco módba kapcsolok 90-100 km tempó között talán van 200 km hatótáv (gondolkodó) az meg nagyon ki lenne számolva(gondolkodós) így pesten minden képen dobok rá. A gyorstöltőn az nincs negyed óra.(óranézegetős)
A szarabb töltőn lehetne 10 kw-ot tankolni ami bőven elég lenne az legalább 70-80 km hatótáv és az csak 1290 Ft lenne. Csak nem tudom az mennyi idő(kezeit széttáró) órákat nem szeretnék eltölteni 1 benzinkúton sem de kipróbálom majd azt a verziót is(gondolkodós)
Konklúzió, 3500forintért kevesebbet tudsz elmenni mint 200km,azért ez nem túl acélos. Hol van a nagy "ingyan autózás"?
na ez is megvan a népligetnél nekem tökéletes a töltés mindig arra jövök haza pestről az m5 miatt.
Viszont villámtöltővel shopba teló és bankkártya nélkül csak a 3500 Ft-os verziót kérhetem 20 kw-ra így a 3 hoddog ugrott(fülét befogó)
Szerintem menj a jólbevált gázolajossal. Ott nincs ilyen problémád.
Kanna? Ezt nem írta, hogy kell(kezeit széttáró) De igény esetén tudok vinni (meghajlós)
Van ennyi kannad hogy telihord a dacsiat? 😂
kecskeméten az izsáki úton van is az obi mellett a selből lett mól kúton a térkép szerint kipróbálom csak most fúlon az autó delejjel (gondolkodós)
na találtam valamit (gondolkodós)
Bár lehet rosszul értelmezem de mintha azt írná 10kw villámtöltés 1290 Ft, 20 kw meg 3490 Ft (szemeit körbeforgató)
Mert akkor egymás után kérek 2x 10 kw-ot a spórolt ezresből meg eszek 3 hot-dogot(gondolkodós)
lidl-nél, pennynél voltunk. Letöltögette az asszony az appokat nem tudtuk töltésre bírni az oszlopokat.(kezeit széttáró)
Pesten bárhol. Kifejezetten a villámtöltők érdekelnének(kezeit széttáró) Le akarok már szaladni a gyerekkel rollerozni a margitra, meg megnézni, hogy azt a tetves szökőkutat beindították, már e mert arról sem tavaly sem idén nem találok információt, pedig ott van fölötte egy g.cinagy webkamera(szemeit körbeforgató)
Az is érdekelne melyik mólos kúton van olyan ahová azt mobil telefon se kell, mert ha az asszonyt otthon hagyom akkor nincs lapos teló(ujjával nemet mutató) Nekem van bankkártyám fizetni, hogy kell róla töltő oszlopnál?
😂
Mol indítja app nélkül ha megkéred a kutast, de úgy sokkal drágább.
8 éves gyerek siman tudja magyarázat nélkül 😉 bizd rá a fiadra 😋
Kb 10 cég van.
App letölt, elindít, aztán mondja mit kell csinálni.
Kell hozzá valamilyen bankkártya, email cím, számlázási adatok.
Bedugod a kábelt, appon inditod a töltést, azon a csatlakozón amit bedugtál (szám, vagy betüvel azonosítva)
többnyire valamilyen telefonos app-al
Reigisztrálni kell, minden céghez külön.
Egy két kisebb cégnél van kártyás fizetés, de nem láttam még élőben ilyet.
Hol akarasz tölteni helyileg? Megnézem neked.
Volt kerítés de kolbászból és azt megették a sajttal 😁
nem a négy oltás a fő baj, hanem a napi negyven szál tőtöttbagó kényszeres elrágása, a vakcina csak a bónusz mellé
De igazabol kelleni fog a mobil es app,meg bankkartya.