Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja persze, meg ha úgy dönt hogy ha már ott van akkir dobjanak rá 4új felnit, akkor meg mindjárt 400ezer a szerviz? Hülye ne legyél! Azt ő külön kérte, fogd már fel, nem a kötelező szerviz része. Ennyi erővel leszervizeltetné úgy hogy ma csak olajcsere holnap légszűrő csere stb, és akkor elmondhatná hogy csak 30ezer.
Ja és.ugy.igazságos ha te is fogsz kérni.egy jobb oldali szimmeringcserét ha.kell ha.nem. különben nem.fogadom el.az érveid.
Nem.értem a kérdést bár nem nekem.szól.
A fordra öt év vagy kétszázezer km a gari. Mindkettőben benne volt, addig van kötelező szerviz. Ez pont a kétszázezres volt ötéves korában. Igy kötelező szerviz. Viszont nekem.veled ellentétben az a jó ha rendben az autó és nem féluton pest felé fossa el az olajat amire az assistance ugyan fedezetet ad de hogy az aznapi melo bukik.az is.tuti és abbol több károm.van.mint egy idő.előtt cserélt alkatrész ami.meg fog hibásodni ugyis.
bevallom ezt még most sem tudom(kezeit széttáró)
Kösd fel a gatyát!
100 ezer alatt vagy felett volt a szervizdíj?
igen vagy nem?
Köszönöm nincs több kérdésem a tanúhoz(kezeit széttáró)
ez nem kérdés át(kezeit széttáró)
Nem, mert az nem a kötelező szerviz része, az egy javítás. Az egy dolog hogy egyszerre lett megcsinálva, nem része az előírt kötelező szervíznek.
nem tudom meg kéne kérdezni a szalont (gondolkodós) vagy csak el kéne olvasni a papírokat amit adtak hozzá. Asszem annak 30 ezernél van egy kötelező átvizsgálás(gondolkodós) Valami ilyesmi rémlik De az még 2 év(kezeit széttáró)
Én azt eddig is tudtam hogy miért kerül annyiba, te nem tudtad nekem hogy 10ezer egy olajcsere.
Jo akkor bukott de nem.csak egy olajcsere volt bár a szimmerng cserét én.kértem ők.még tartották.volna. következőig. Ugyhogy az akkor se a kötelezőnl szerviz szerves része 😂 téged meg kétkiloval lerántanak öt liter olajért 😅
Szóval átbasznak.
Nem.(ujjával nemet mutató) nem vonunk le semmit(napszemüveges) kiröhögtél és kijelentetted, hogy neked még nem volt 6 számjegyű szervizköltséged én egy fasz vagyok és átbasznak(gondolkodós) Átbasznak az tény. (kezeit széttáró) Egy kötelező szerviz hivatalos átbaszás ebben szerintem egyet értünk. Neked meg bukott a 100 ezer alatti szerviz. Annyit segítek nem lesz már többet alatta elmúlt már 2019(kezeit széttáró)
Egy napon járunk szervizbe(kérdőjeles) Lehet te tartottad előttem fel a sort volt ott egy akadékoskodó marha te voltál?
Ez csak költői kérdés volt persze,hogy nem te mit keresnél egy tojota szalonba te kerülöd a jó autókat 😂
most ezzel mit kezdjek blődi(kezeit széttáró) én sem verem a seggem a földhöz örömömben elhiheted (kezeit széttáró) Most már akkor tudod mi kerül 100 ezerbe egy olajcserén(kezeit széttáró) Egy új autónak van sok előnye meg néhány hátránya. nos ez az egyik hátrány. Az előny, hogy a teljes vételárból kaptam 24% flotta kedvezményt +1%-ot adott a szalon. Ebből az árból meg megmaradt 27%-áfám. Így a 10-en millás autó 6,1 misi lett. Az öreg hajeszt piacra dobtam 2,1-ért így kereken 4 gurigáért kellett a zsebembe benyúlni, hogy legyen egy új furgon ami 1,5 évesen is sokkal többet ér mint amiért újonnan vettem(gondolkodós) Cserébe kifizetem 5 év alatt azt a 5-6-7-8 száz ezer ft-ot amit ezek majd lehúznak rólam 5 év alatt(fülét bedugó) Azt 5 évig nem kell azon aggódnom, mikor mi szarik be rajta. Bár életem döntő többségét tojoták tették ki aggódnom eddig sem kellett(szemeit körbeforgató) Most ha meg azt vesszük alapul, hogy ez meg egy japán bőrbe bújtatott francia, akkor jobb ha kiköhögöm a kötelezők árát 😂 Az meg,hogy céges az üzemanyag elszámolható én áfa nélkül tankolok(kezeit széttáró)
Dáliát mikor viszed?
igen valami hasonlóra számítok (kezeit széttáró) Aszt vagy sírok vagy nevetek nemsoká kiderül 😅
Nekem a 6.5 litert adja a szerviz netto 35 körül. Boltban ugyanez az olaj brutto 18magasságában megáll. De a gari miatt szükséges.
Hát.... 50ezerért venni 5liter olajat.
Nah. Pipi. Nem hivatalos mert a számlát még el kell kérnem de megnéztem a szervizkönyvem. 2021 szeptembe 9-én volt az utolsó szervizem ami bruttó 114900 volt ÚGY, hogy kértem egy féltengely szimmering cserét mert már taknyosodott, gumiharanggal együtt. Ezeket vond le légyszives de gondolom egy szimmering plusz gumiharang plusz legalább egy óra nem 15ezer.
Személyes adat 😁 nem akarja, hogy rátalálj a rózsaszínű házára a falu szélén! 😅
Mondjuk, én se vágom, miért titkol alvázszámot az olyan, aki a nevét meg a címét is közzéteszi a neten...
Azt nem szivesen rakom ki. Nem veszélyes de inkább maradjon csak nálam. Te meg mindent idehánysz ami történik a környezetedben.
Azt irad a 40 ezrest készáz alatt nem hiszed hogy meguszod. Ugyanaz az olajcsere meg egyéb faszságok min husznál.
mit titkolsz az autón? nekem ott van a rendszám alvázszám. Ezek már olyan veszélyes adatok vagy mi?
nem azt mondtam ha ez első 20 ezres volt 110 akkor az tuti lesz 200 😆
Baszki lecserélik a fékolajat légtelenítéssel mindennel. Úgy számolom, hogy a motorolajcseréhez ami gondolom most is lesz 110 alapból arra még rájön + 1 óra munkadíj+ meg a fékfolyadék vagy 10* áron ahogy ezek számolnak 😂
Nem olyan soká ki fog derülni én is kíváncsian várom(fetrengős)
Nálam mennyi lehet a rezsióradíj(kérdőjeles)
Egyébként igen, csak mindjárt alatta az autó ősszes adata felette az eyném. A felette megoldható alatta lévőket már törölni kellene.
Mindegy, hagyjuk. Szerintem abban a szervizben ahová te viszed az autódat lényéges magasabbak a szervizdijak mint ahová én viszem a szar fordot.
Jelzem, hohy én.sem.a legközelebbi ford szervizbe hordom aminek hasonló okai vannak.