Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én se nyomom te hülye,pont ezen megy az eszmefuttatás már két napja,én start-stopot használok és inkább egy pedált sem nyomok.
20 literjevel ontom a frisshez a 290 forintos covid gazolajat amit betaraztam 21 elejen. 😂
Benyeli gond nelkul es habzsidőzsi van. 😂
igen baszki a 150 lovasok jobban mennek maszterből is fiatból is ivekóból is 😅
Egyébként a méretükhöz képest mindegyik fürge. A 3 ezresek annyioval jobbak,hogy 2 tonnával kb. ugyan úgy gyorsulsz mint ha üresen lennél viszont szeretik a hasukat. Lassan 8-száz ft-os bengánál ez meg nem előny(gondolkodós)
A 3000-es jobban megy.
Inkább nem(fejét fogó)
De. Kérdezz meg bárkit 😁
Még csak véletlenül sem(kezeit széttáró)
egyáltalán nem mennek rosszul a nagy dobozok pláne figyelembe véve a súlyukat és azt a mérhetetlen légtömeget amit tol maga előtt a kocka elejével (szemeit körbeforgató) Nem beszélve, hogy qvázi lófasz köbcentiből
https://www.boon.hu/helyi-kek-...
Nálunk kemények ám a rendőrei. Igazábol még jol is.járt hogy nem csukták le azonnal hat hónapra. Vagy nem lőtték le a helyszinen azonnal.

Azt tudni kell, hogy az amugy sem zsufolt forgalmu kisvárosban a Bethlen G. utca egy a sok közül nem számottevö ut közül.
mondjuk eltüntetni valamelyik még meglévő rokonodat az örökségért(gondolkodós)
a libernyák komcsi vén buzik 😅
ez így igaz(gondolkodós)
a bmw sosem volt jó mi a kérdés?
te kivel szeretsz egyetérteni drága kezicsókolom 😆
Stop-start-stop 😆
Start-stop........
mamlasznak van egy fucsa vezetési stílusa mint blődinek is 😂
na ahhoz neki a stop-start rendszerhez semmi köze (kezeit széttáró) ha be van kapcsolva ha ki van kapcsolva ugyan annyi idő elindulni vele
ezt nem értem, (szemeit körbeforgató) mire szúrod az egyest már ezer éve jár a motor(kezeit széttáró)
most mondom a féket mindig mindenki nyomja észkombány 😅
ott is nyomod a féket(kezeit széttáró) meg egyébként mindig nyomod a féket mert nincs olyan ember aki egy dugóban de bárhol máshol nem darázik attól, mi van ha belegurul az előtte lévőbe ha van egy pici lejtő(kezeit széttáró) No hiába lakunk az alföld kellős közepén a féket 100 ból 100 ember nyomja ez tuti ha üresben vagy is nyomod a féket ha csak nem automata a kézifék (kezeit széttáró) és aztán egy dugóban inkább nyomom a féket szinte zéró erővel mint a kuplungot egy órán át(kezeit széttáró) Nem mindenki blődi 😂
nekem nem ez a tapasztalat (kezeit széttáró) Ha nem üzem meleg a motor nem áll le, ha lehajtok az ótópályáról 140-es tempó után és melegnek találja akkor sem áll le. - akárhány fok alatt nem áll le/ezt egyszer tudtam próbálni mert -10-15 fok egyszer volt a másfél év alatt 😅/
ha dög meleg van és csumán mén a klíma van, hogy nem áll le. ha le is áll és sokáig van piros újraindít. Meg igazából mindíg újraindít, ha épen valamelyik jeladója úgy kívánja(kezeit széttáró) Egyébként elindulásnál sincs baj, ahogy benyomtam a kuplungot a másodperc tört része alatt indít. nem tudom hogy a faxba de nem önindító indítja az tuti. Amikor kulccsal indítom akkor hallom az önindító hangját meg hozzávetőleg 1 másodperc mire beröffen, ha stop-startból kuplungot nyomok nincs önindító hang és sitty-sutty már mén a motor(kezeit széttáró) Szóval ilyen alapon tényleg faszán működik, csak én még az értelmét nem találtam meg. Nekem tök felesleges úri huncutság. Szóval még egy dolog amire semmi szükségem és van azért benne még néhány ilyen de azok nem zavarnak mert azokat nem kell minden indulásnál kikapcsolnom(ujját lefelé mutató)
Uresen sittysutty fenn van 130-140 en.
Telin is,de lassabban,az emelkedot megerzi,mecseknadasdon 80 al hasitottam. 😆
Amugy 6,4 hosszu vonatelejű kertipajta,mit varsz tole?
Tajcant nem ezzel alazom.
Bar Tesla model S mar megvolt. 😆
Mondjuk nem is megy 🤷🏼‍♂️
Ez erdekes,a lom 680e km utan sem fustol.cr dizel.