Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos nem az
az openmapsról leszeded a térképet és avval remekül működik
a pro reklám mentes, torrenten fellelhető
Rbiker?
Írtam hogy Google alapú nem jó!! ez sajnos az.
pl locus map
Te bogyó, azt tudod hogy a te szarodba is van részecskeszűrő?
Te vagy hülye, az elindulás nem része a rendszernek, az csak a feltétele. Szóval a hülye te vagy.
De hát erről beszélek, egy jól kitalált és kivitelezett rendszer abszolút használható, de igazából nem is az automata rögzítőfék aktiválódik hanem az autó hold funkció, ez lényegébe olyasmi mint lejtmenet aszisztens, anyiban különbözik hogy én tudom beállítani hogy ebben a funkcióban milyan erős legyen a fékerő.
Mondod te. 😆
Mondom én.
Vannak dolgok amik becsipödnek nálad és a végtelenségig darálod amiröl ugyan fogalmad nincs de olvastad valahol és próbálsz értelmet adni neki. Ilyenkor rád kell hagyni, nehéz élete lehet a környetetednek.
Sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem: használ itt valaki útvonal rögzítő programot telefonon?
Ha igen ,mit?
Adalék a dologhoz: huawei telom van ami a google szolgáltatásokat nem használja, így valami olyant keresnék programba ami ezt nem kéri!
Ha esetleg tudna valaki mondani ilyen programot azt meg köszönném.
pipi te nagyon hülye vagy
ha nem indul el hogy tudna leállni
persze most azt is mondhatnád hogy ez tipikusan a tyúk-tojás esete de nem, hiszen amikor összeszerelik nem jár a motor, szóval az első aktus mindenképp az indítás
ja és mindenképp piros kell 😉
na most már ne buziskodjatok evvel a ss-rendszerrel, úgy sem lesz jobb 😆

izmos lézer fény kellene
ezeknek a gagyiknak van alternatívája?
ha külső akkus (esetleg 12v) nem gond csak izmosabb legyen mint a feketelaci
https://www.jofogas.hu/budapest/Uj_Lezer_pointer_szett_Eros_Zold_Lezer_303_532nm___10mv___tolto___akku_117286678.htm
kb 20 ezerig érdekelne a dolog
Tudom, de nem logikus. Mivel maga művelet egy leállítás majd az indítás követi,nem fordítva.
és még te mondod, hogy én vagyok végtelen egyszerű műszaki tudású(gondolkodós) Hát akkor te mi vagy? (fetrengős) Annyit nem tudsz, hogy először le kell állnia az autónak, hogy újraindulhasson 😂
ja a flexet használom, (meghajlós) a motor fűrészre meg a stihl-t mind1, hogy husqarna vagy bármi más (kezeit széttáró)
De a stop/start az akkor is stop/start nem tudjuk megfordítani a folyamatot bármennyire is szeretnénk 😂
Na abban pont igy lehet. De ha nem azt veszel akkor te sem áltudálékoskodsz ebben a témában. Az hogy müködési metodikája alapján hogy épül fel a rendszer arrol neked a végtelen egyszerü müszaki tudásoddal fogalmad sem lehet, innen kezdve csak okoskodsz olyan dolgon ami inkább már csak szörszálhasogatás. Szerintem az elsö leálláskor rémülten hivtad a kereskedöt hogy szar az auto.
Általánosságban szinte mimdenki igy használja, még a hozzáértök is.
Olyan mint a flex pedig az egy márka mert a berendezés sarokcsiszolo, a nagyflex meg gyorsdarabolo, vagy a hilti, és még számtalan név amik közül jo párat tuti hogy te is használsz.
Ja és az a mérvadó(meghajlós)
hát a pözsó gépkönyvben nem így van(fetrengős)
neked kézifékez a stop-start persze úgy oké.
Ha az enyémbe lenne automata elektronikus kézifék talán néha még én is használnám (kezeit széttáró)
Nem csak a köznyelvben. Sok autogyárto is igy nevezi a rendszert.
Az a helyzet hogy ha működését nézzük a rendszernek akkor valóban stop-start.csak valamiért a köznyelvben start-stop.
ezt mondjuk én sem értem hogy itt mi a problémája ennek a bmw-snek,mire nekem el kell indulnom az a motor üzemszerűen jár akkor mit érdekel engem hogy hány tized kell neki az induláshoz.
miért nyomnám ha start-stop aktív?