Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott meg a fékről nem veheted le a lábad... ha meg kiveszegeted P-be, akkor mi értelme? 😁 18 éve járok automatával, tudom, mit beszélek.
A dugózás szívás mindenhogy - talán e-autóval a legkisebb.
stop-start jegyezzétek már meg
Ez van a marketingben, valójában szarik mindenre. Ha jó az akku, leáll hidegen, melegen, mindenhogy. Tapasztalat, 2 autóval...
Akkor télleg a fóccvágeny a világ legjobb ótója 😂 mert az ss az új BMW-ben is halálra idegesít. Ez kikapcsol azonnal, már akkor is, ha a garázstól a kapuig (30 m) megyek, és ott megállok... Persze indulásnál remeg egyet az autó, meg eltelik 2 mp, mire ki tudok lőni, ez leginkább forgalomban idegesít. Szóval egy fos az egész, kikapcsolom mindig, de néha elfelejtem - büntet is azonnal, mert leáll 😂
A Vitaráé meg még rosszabb, az leáll, és ha úgy gondolja, visszaindul magától, anélkül, hogy bármihez is hozzáérnék... ☹️ fejbebaxnám, aki ezt kitalálta.
azért bazdmeg mert 1 órát állsz a dugóban és méterenként csorogsz. Megnézném te izompacsirta meddig bírnád 😂
Az a helyzet, hogy szerintem te nem nagyon vezetsz autót(gondolkodós) Falun belül elkerózól a tűzoltóságra meg a haverodhoz csiszolni azt kb. hétvégente veszed elő az autót ha mentek valahová (gondolkodós) Azt se minden hétvégén(kezeit széttáró) Ezeket hívják hétvégi söfőrnek, vagy úrvezetőnek(fetrengős) a jóisten kíméljen meg tőlük, tőletek 😂
így van dugóban a legjobb. Meg hát az automata váltó egyébként is a leg jobb
Nem, de nem is kér ilyet.
Ja értem… az autónak mindig az a célja hogy a legtartósabb legyen. Soha sem az hogy a legvesebb legyen a károsanyag kibocsátása… akkor is ha ez a motornak nem tesz jót.
Gondolom te úgy váltogatod el a sebességi fokozatokat ahogy a kocsi írja, ha épp azt kéri hogy 50-nél 5.ben remegjen akkor úgy is teszel.
Nem is a korom a lényeg, te jöttél azzal hogy nem sokat vezethetek városba, erre reagáltam hogy már akkor azt csináltam mikor neked az óvónéni törölte vajaskenyeret a szádról. Miért tenne jót az autónak, semmi nem tesz neki jót, ha áll az sem ha megy az sem. Ezek a motorok start-stopal vannak tervezve, kenése lesz, ha a turbónak az káros akkor nem állítja le magát, a dpf-nek speciel nagyobb kár ha pöfög a dugóban minthogy leállítja magát akár 5mp-re is, egyébként meg regenerál ha szụksége van rá, az akksi is erre van tervezve. De minden egyes esetnél ha károsodással járhat a művelet akkor nem lép működésbe.
No,jó hír hogy a nyüves osztrák környezetvédelmi matrinya korlátlan időre szól és ahogy néztem bécs és lefele graz területen euro2-ig van kitiltva.De ez a szar kötelező minden furgonnak,és van pályaszakasz is.
Szóval a lom szélvédőjén rohad egy zöld euro 4-es,szóval nem kell vennem. 🤔

https://www.kornyezetvedelmima...
A kor csak állapot, nem érdem. Attól hogy valaki öreg, még lehet hülye.
Szerinted ez jót tesz a kocsinak ? Az hogy amíg araszolsz 40percet a városban, 40x indítja el magát ? Ez jó az indítómotornak, akkunak, turbónak, dpf-nek ?
Megy tovább a klímád, fűtésed? Megy amíg bírja akkuval, de az is véges.
Ez a leállítgatád jó, amikor a piros mellett ott a visszaszámláló és látom hogy még egy percig piros van, akkor a motort le szoktam állítani hogy ne brümmögjön mert az zavar körülöttem mindenkit. De az hogy a kocsii leállítsa magát 5másodpercre, na az egy faszság.
Ide a hibrid a megoldás, az villannyal gurulgat előre.
Ja, ahogy nézem én már akkor közlekedtem a városban mikor te a középső csoportot kezdted, motorral meg már akkor mikor te anyuka hasába növekedtél. Teherautóval meg kb mikor írni tanultál és ezzel egyidőben a kéklámpát is, szóval ezt inkább hanyagoljuk.
Kiveszed azért sebességből hogy 2mp múlva újra berakd? Mindamellett ha már kiveszed akkor miért van szükséged arra hogy járjon a motor? Nincs funkciója arra az időre, pláne hogy neked ezért semmit nem kell tenned pluszba, és még a féket sem kell nyomnod míg üresben várakozol.
Miért ne venném ki? Minek álljak a kuplungon folyamatosan ? Úgy érzem te nem sokat közlekedsz városban.
Sziasztok !
Üzemanyagtank fényezésre keresek Pécs környékén ismert, megbízható céget.
ha sokat faszolnék a lesti dugókban csak automata váltó
egyszer a 71 esen szaroztunk majd másfél órát araszolgatással a vádlim fájt 2 napig utána
Pestre?Evente 10x
Dehogy.
Atpasszolom masnak. 😂
Hát ha araszolgatás van miért is tenném, ha meg megállás akkor miért ne engedném el az összes pedált.... Nézzük mondjuk a te esetedet, kikapcsolod hogy ne álljon le, a kuplungot nem akarod nyomni mert fárasztó, akkor ugye üresbe rakod, akkor a féket ugyanúgy nyomni fogod.
Remélem te is tömegközlekedéssel szállítod ki a bútorokat lehetőleg sok átszállással 😅
arra a válasz, hogy le sem veszed a lábad a kuplungról 😂
Aztán ezt most miből sikerült megállapítani? Kettőnk között az a különbség a témában hogy te jártál pesten én meg éltem is ott, szóval ezt a részét hagyjuk szerintem.
Az is hulye aki kocsival bemegy pestre. 😆
Te meg szerintem életedben nem jártál pesten(gondolkodós) Ha lettél volna már akkor nem írnál ilyen faszságokat te egy dzsínó replika vagy az is hasonlóan betűről-betűre értelmez bár értem az ilyet(gondolkodós) eddig terjed a képessége mert egy szó vagy egy mondat már egyszerre felfoghatatlan a számár IS. Egyébként te használd ha akarod meg tetszik én lelkesen kikapcsolom minden indításnál engem inkább bosszant mint se bármilyen hasznát érezném(gondolkodós) Egyébként baromi erős fizikummal rendelkezem annyira azért még sem, hogy a pesti dugóban 1 órán át nyomjam a kuplungot 400 méter haladásért neked sok kitartást kívánok hozzá 😅
Te, ha 5mp-enként gurulsz előre 2métert akkor ki sem veszed üresbe, tehát le sem áll az autó